Zimske Bebe 2022/2023 💙💗⛄❄️🌟💫🤱

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • klarolina

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    santina

    Evo i mene. 😊
    Guza - blaznice i obicna voda, dooobro posusiti, ako ostane vlage, stvaraju se gljivice. I namazem sa pavlovicevom kremom.
    Grcici - i mi se patimo. Jedno vrijeme krrnulo kroz citav dan, pa sam pocela izbacivati hranu, misleci da je reakcija ns yo. Na kraju sam izbacila Babytol D3+K1, dajem obicni D, i stsnje je bolje. Bude eventualni 1x dnevno. A pedijatrica mi je rekla za grcice Espumisan L 4xdnevno po 15-20kapi. Ja dajem prije jela, jer mi zna bljucnut poslije.

    Recite mi sta je sa tickerima. Lilipy ne radi? Sta umjesto toga?

    E meni se bebi to stvorilo te gljivice i sada muku mučim jer ja sam brisala s vlažnim pa onda s vodom i blazinicama i nisam čekala da to sve bude suho pa mi je žao jer joj je cijela guza crvena i sada je liječimo 😭😭😭😭ja sam kriva


    Hej, nisi ništa kriva. Nije utjeha ali borimo se s nečim sličnim, nisu gljivice ali guza crvena ko rajčica, nikako da prođe koliko god luftali, sušili, mazali, sad se već ranice otvorile :( radimo najbolje što možemo, nema tu krivljenja! 

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    klarolina

    snowwhite1410

    santina

    Evo i mene. 😊
    Guza - blaznice i obicna voda, dooobro posusiti, ako ostane vlage, stvaraju se gljivice. I namazem sa pavlovicevom kremom.
    Grcici - i mi se patimo. Jedno vrijeme krrnulo kroz citav dan, pa sam pocela izbacivati hranu, misleci da je reakcija ns yo. Na kraju sam izbacila Babytol D3+K1, dajem obicni D, i stsnje je bolje. Bude eventualni 1x dnevno. A pedijatrica mi je rekla za grcice Espumisan L 4xdnevno po 15-20kapi. Ja dajem prije jela, jer mi zna bljucnut poslije.

    Recite mi sta je sa tickerima. Lilipy ne radi? Sta umjesto toga?

    E meni se bebi to stvorilo te gljivice i sada muku mučim jer ja sam brisala s vlažnim pa onda s vodom i blazinicama i nisam čekala da to sve bude suho pa mi je žao jer joj je cijela guza crvena i sada je liječimo 😭😭😭😭ja sam kriva

    Hej, nisi ništa kriva. Nije utjeha ali borimo se s nečim sličnim, nisu gljivice ali guza crvena ko rajčica, nikako da prođe koliko god luftali, sušili, mazali, sad se već ranice otvorile :( radimo najbolje što možemo, nema tu krivljenja!


    A joj 🥺 pa kako tako 😭to je užas to njih peče moja je plakala jučer pa isto 2:30 sam držala bez pelene samo u tetrici pa briši svaki put kada se ukaka pa skuham kamilicu pa s njom perem pa riblja mast pa dvije kreme od dr sada mi se čini da ide na bolje javi kako tebi prolazi 💪baš mi je zao da tako mali pate i s čime vrat njegujte pregibe?

    [tickerfactory.com]

  • klarolina

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    klarolina

    snowwhite1410

    santina

    Evo i mene. 😊
    Guza - blaznice i obicna voda, dooobro posusiti, ako ostane vlage, stvaraju se gljivice. I namazem sa pavlovicevom kremom.
    Grcici - i mi se patimo. Jedno vrijeme krrnulo kroz citav dan, pa sam pocela izbacivati hranu, misleci da je reakcija ns yo. Na kraju sam izbacila Babytol D3+K1, dajem obicni D, i stsnje je bolje. Bude eventualni 1x dnevno. A pedijatrica mi je rekla za grcice Espumisan L 4xdnevno po 15-20kapi. Ja dajem prije jela, jer mi zna bljucnut poslije.

    Recite mi sta je sa tickerima. Lilipy ne radi? Sta umjesto toga?

    E meni se bebi to stvorilo te gljivice i sada muku mučim jer ja sam brisala s vlažnim pa onda s vodom i blazinicama i nisam čekala da to sve bude suho pa mi je žao jer joj je cijela guza crvena i sada je liječimo 😭😭😭😭ja sam kriva

    Hej, nisi ništa kriva. Nije utjeha ali borimo se s nečim sličnim, nisu gljivice ali guza crvena ko rajčica, nikako da prođe koliko god luftali, sušili, mazali, sad se već ranice otvorile :( radimo najbolje što možemo, nema tu krivljenja!

    A joj 🥺 pa kako tako 😭to je užas to njih peče moja je plakala jučer pa isto 2:30 sam držala bez pelene samo u tetrici pa briši svaki put kada se ukaka pa skuham kamilicu pa s njom perem pa riblja mast pa dvije kreme od dr sada mi se čini da ide na bolje javi kako tebi prolazi 💪baš mi je zao da tako mali pate i s čime vrat njegujte pregibe?


    Ja ga stavim da mi leži na prsima bez pelene, samo tetricu stavim, pa se tješim da barem iskoristimo vrijeme za maženje. A nema druge, održavati maksimalno čisto i suho, mazati i to je to…
    A vrat i pregibi općenito, rekla nam pedijatrica samo održavati čisto i suho. Kupamo ga dva tri puta tjedno, čista voda i bademovo ulje, ostale dane brisanje blazinicama i opet topla voda i bademovo, i onda te pregibe dooooobro posušiti. 

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Blair mi smo koristili espumisan ali mi je patronazna rekla da od svih tih kapi nema neke pretjerane pomoci. Moze pomoc a i ne mora. Kaze da od njih samo vise prduckaju. I rekla da joj bolje dam probiotik tako da sam uzela biogaju. Dala mi je savjet i da kupim kostice tresnje te da njih grijem i stavljam na stomak i masiranje u smjeru kazaljke na satu i to mi je bas pomoglo. Ima i dalje grceve povremeno ali ne toliko jake.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Blair mi smo koristili espumisan ali mi je patronazna rekla da od svih tih kapi nema neke pretjerane pomoci. Moze pomoc a i ne mora. Kaze da od njih samo vise prduckaju. I rekla da joj bolje dam probiotik tako da sam uzela biogaju. Dala mi je savjet i da kupim kostice tresnje te da njih grijem i stavljam na stomak i masiranje u smjeru kazaljke na satu i to mi je bas pomoglo. Ima i dalje grceve povremeno ali ne toliko jake.


    Hej… Mislim da su meni ipak malo pomogle. Sinoć smo imali mirnu večer, budili se samo za hranjenje. Jutros oko sedam ga je bolilo ali nije puno plakao. Ubrzo je sisao pa se smirio i zaspao. Kaka više. 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Espumisan impr

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Espumisan i probiotik se mogu kombinirati, samo ću umjesto ujutro probiotik dati navečer. 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Blair mi smo koristili espumisan ali mi je patronazna rekla da od svih tih kapi nema neke pretjerane pomoci. Moze pomoc a i ne mora. Kaze da od njih samo vise prduckaju. I rekla da joj bolje dam probiotik tako da sam uzela biogaju. Dala mi je savjet i da kupim kostice tresnje te da njih grijem i stavljam na stomak i masiranje u smjeru kazaljke na satu i to mi je bas pomoglo. Ima i dalje grceve povremeno ali ne toliko jak

    Gdje se te koštice kupe ? To jos moram nabaviti

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    buhtlica23

    Blair mi smo koristili espumisan ali mi je patronazna rekla da od svih tih kapi nema neke pretjerane pomoci. Moze pomoc a i ne mora. Kaze da od njih samo vise prduckaju. I rekla da joj bolje dam probiotik tako da sam uzela biogaju. Dala mi je savjet i da kupim kostice tresnje te da njih grijem i stavljam na stomak i masiranje u smjeru kazaljke na satu i to mi je bas pomoglo. Ima i dalje grceve povremeno ali ne toliko jak
    Gdje se te koštice kupe ? To jos moram nabaviti


    To ti ima Muller sigurno e da pomogne i onaj hippov čaj od koromača za dojilje ja ga imam upravo ga pijem 😄ovaj cure ja sam zaboravila koja stranica je za stavljanje slika

    [tickerfactory.com]

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    BlairWaldorf

    buhtlica23

    Blair mi smo koristili espumisan ali mi je patronazna rekla da od svih tih kapi nema neke pretjerane pomoci. Moze pomoc a i ne mora. Kaze da od njih samo vise prduckaju. I rekla da joj bolje dam probiotik tako da sam uzela biogaju. Dala mi je savjet i da kupim kostice tresnje te da njih grijem i stavljam na stomak i masiranje u smjeru kazaljke na satu i to mi je bas pomoglo. Ima i dalje grceve povremeno ali ne toliko jak
    Gdje se te koštice kupe ? To jos moram nabaviti

    To ti ima Muller sigurno e da pomogne i onaj hippov čaj od koromača za dojilje ja ga imam upravo ga pijem 😄ovaj cure ja sam zaboravila koja stranica je za stavljanje slika


    Evo skuhala ga i ja 😀❤️ cure jel vi date espumisan nakon svakog podoja 25 kapi ? Meni se to čini puno ili ? Moj jede svaka 2, 2iponsata

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.