Zimske Bebe 2022/2023 💙💗⛄❄️🌟💫🤱

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    snowwhite1410

    BlairWaldorf

    buhtlica23

    Blair mi smo koristili espumisan ali mi je patronazna rekla da od svih tih kapi nema neke pretjerane pomoci. Moze pomoc a i ne mora. Kaze da od njih samo vise prduckaju. I rekla da joj bolje dam probiotik tako da sam uzela biogaju. Dala mi je savjet i da kupim kostice tresnje te da njih grijem i stavljam na stomak i masiranje u smjeru kazaljke na satu i to mi je bas pomoglo. Ima i dalje grceve povremeno ali ne toliko jak
    Gdje se te koštice kupe ? To jos moram nabaviti

    To ti ima Muller sigurno e da pomogne i onaj hippov čaj od koromača za dojilje ja ga imam upravo ga pijem 😄ovaj cure ja sam zaboravila koja stranica je za stavljanje slika

    Evo skuhala ga i ja 😀❤️ cure jel vi date espumisan nakon svakog podoja 25 kapi ? Meni se to čini puno ili ? Moj jede svaka 2, 2iponsata


    I meni se cinilo puno pa sam davala samo kad sam vidla da je nemirna, a sad smo presli na Vetrovne kapljice koje su na prirodnoj bazi. 
    Mogu se kupiti u Slo il naruciti. Njih ide 10 ili 5 kapi iza obroka i na bazi kumina su. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Cure sorry na upadu ali vidim nekih problemcica koje sam imala sa oboje djece pa da podijelim iskustvo, Grcevi: Biogaia probioticke kapi sa D vitaminom. Crvenilo na guzi i pregibima: u vodu za kupanje hipermangan ( ne smijete previse ovoga na vrh kasike), i Weleda krema za guzu sa Nevenom. Ko ima gljivice slobodno onu Canesten kremu sto i mi odrasle zene koristimo, malo namazite na taj dio gdje su gljivice, sve je to lokalno nista im nece biti…. Bjezim 😎

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Oo da , ko moze da nabavi kultne kapi Sab Simplex , najbolje su…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Curke uskoro ću se nadam se priključiti ovoj temi, sad sam samo škicnula pa da dam preporuku, iako nije moja, ali frendica se kune u ove kapi, i rekla je da su njoj jako brzo djelovale:
    https://e-bioteka.com.hr/proizvodi/homeopatija/homeolab-kids-relief-colic/ [e-bioteka.com.hr]

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Evo nam nove teme! 🥰 Bok svima još jednom🥰
    Moj bebač još uvijek nema grčeve, ali imam u pripremi tekućinu Lefax od Bayera, za dojenačke grčeve i nadutost. Preporučila mi je prijateljica. Inače ga ima za kupiti u ljekarnama u Austriji, Njemačkoj i na Amazonu. Uglavnom, neki dan se dečkić izvijao nakon obroka, mislili smo muž i ja da su to grčevi, te smo mu dali mu prema uputama jedan potisak Lefaxa. Dijete se isprdilo kao odrasli čovjek. 🤣🤣 Tako da… čini se da pomaže. xD Djelatna tvar je simeticon, nešto kao Espumisan.

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Evo i mene curke ,jedino sto ja imam duplice😅😅😅.Ja za grceve koristim sab simplex,jeli vama djeca dosta bljucakju on mi puno vise bljucne nego ona pa me to brine,mijenjala sam mlijeko pazim jako da podrigne i sve ali uvijek nekako dosta izbaci

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    buhtlica23

    Blair mi smo koristili espumisan ali mi je patronazna rekla da od svih tih kapi nema neke pretjerane pomoci. Moze pomoc a i ne mora. Kaze da od njih samo vise prduckaju. I rekla da joj bolje dam probiotik tako da sam uzela biogaju. Dala mi je savjet i da kupim kostice tresnje te da njih grijem i stavljam na stomak i masiranje u smjeru kazaljke na satu i to mi je bas pomoglo. Ima i dalje grceve povremeno ali ne toliko jak
    Gdje se te koštice kupe ? To jos moram nabaviti


    Ja sam kupila u Mulleru, ali nema ih svaki. Moras u neki veci. Ja sam bila u 2 i nisu imali nasla tek u 3 najvecem.  Ja svojoj espumisan dam kad vidim da je bas jako mori i to ne u svaki obrok jer mi se to cini previse. 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Cure sorry na upadu ali vidim nekih problemcica koje sam imala sa oboje djece pa da podijelim iskustvo, Grcevi: Biogaia probioticke kapi sa D vitaminom. Crvenilo na guzi i pregibima: u vodu za kupanje hipermangan ( ne smijete previse ovoga na vrh kasike), i Weleda krema za guzu sa Nevenom. Ko ima gljivice slobodno onu Canesten kremu sto i mi odrasle zene koristimo, malo namazite na taj dio gdje su gljivice, sve je to lokalno nista im nece biti…. Bjezim 😎


    Na vrh zlice je previse, ide svega 1-2 malih kristalica tako da otopina dobije bas svijetlo roza boju. Ako se napravi prejaka otopina moze samo previse isusiti vec osjetljivu kozu beba i napraviti rane. 
    Ja sam tako svojoj curki sa svakim presvlacenjem kupkala guzu u hipermanganu, nista nije pomagalo gotovo mj i pol dana a nisu bile gljivice. Na kraju sam kombinaciju znaci kupkanje guze u hipermanganu, sebamed diaper rash krema i povremeno jecol mast. Sad je guza ko nova i ne vraca se nista. 

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Pa booook curke 🥰🥳 ja sam napokon nasla vremena i da se napokon javim kako spada 😅🫣
    Cestitam svim mamicama nadam se da ste dobro da bebice napreduju i da sve ide svojim tokom 💪🏻
    Andrej je dobro mucili smo se uzasno sa grcevima nista nam nije pomagalo ali evo sad su sve rijedi i nadam se da je to to od njih 🙏🏼 prezivjeli smo i koronu i prvu temp 🥳😅💪🏻
    Mama je prvih mjesec dana bila u uzasnom stanju, hormoni su napravili svoje tako sam sam skoro cijeli prvi mjesec proplakala nad njim 😅 ah ti hormoni
    Puno pusica od mene i Andreja 😘😘

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    inesss

    Evo i mene curke ,jedino sto ja imam duplice😅😅😅.Ja za grceve koristim sab simplex,jeli vama djeca dosta bljucakju on mi puno vise bljucne nego ona pa me to brine,mijenjala sam mlijeko pazim jako da podrigne i sve ali uvijek nekako dosta izbaci


    Moj zna nekad u mlazu, predijatrica kaze to je sve normalno djeca bljuckaju. Jesi probala mjenjat bocice ? Bocice sa sporim ispustom (dr Browes, tommi tipi, mam s duplim dnom) ja sam sa aventovih presla na mam s duplim dnom i preporodio se em sto nema jake grceve em sto jede puuuno ljepse i ne bljucka toliko jako 🙏🏼 
    Probaj ga hraniti sto uspravnije, podrignuti na sredini hranjena i obavezno na kraju i kada pojede imati ga min 20 min u uspravnom polozaju 

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.