Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Upitnica_st

    Ja sam oprezno pogledala sliku misleći da će bit neka prije britvice 😂😂
    Divim se tvojoj kreativnosti! 😊
    Moja je mama bila puuuuna ideja. Znam da bi guštala izrađivati nešto za prvo unuče, al nije s nama već par godina. Jednom sam nadobudno krenila nešto šivati jer kao - godinama sam njoj pomagala, pa to ne moze bit kvantna fizika. Mhm. Poklopila mašinubi spremila 😂
    -
    Šta nosite ovih dana - tajice, trudničke traperice? Ja sam još u lidlovim tajicama al mi postaje hladno 😂 važno da gore imam hudicu i topericu 😂😂 može neka preporuka za termo trudničke tajice? Kakve su H&M traperice? Nekako nemam volje probavat al morat ću.


    Ja sam u lidlu nasla termo tajice,nisu trudnicke al ne stezu mi trbuh. Trudnicke raperice sam kupila u sinseyu i odlicne su a nekih stotinjak kuna

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    LadyD

    Bambina neka si se ti nama javila pa taman i sa zaostatkom 😉😂 drago mi je da je sve ok kod tebe i da je bebica aktivna 😍 jos dva dana imas pa da ti cestitamo na okrugloj brojci 😆😆😆💪💗
    * tablice su tu sve na kraju iste 😂😂😂 ja blejim u svoju crtu ovdje a na stolu mi je moj blokic za odbrojavanje dana 😂😂😂😂
    Lori moja necakinja je zvala i rezervirala prosle godine krevet i jos par sitnica pa mozda da probas iskopat broj tako ces biti sigurna 😉 u svakom slucaju zelim ti da uspijes na kraju uloviti komodicu 😆💗

    ** evo da vam se pohvalim 😆 pronasla sam materijal i krenula polako… nemogu se suocit sa britvicom jos 😂😂😂😂 pa sam se uhvatila kreativnih radova 😆😆😆😆
    https://ibb.co/RBhDQX9 [ibb.co]


    Wow,svaka cast. Ja ne znam ni rupu na carapama zasit😜

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Angel 🌼

    Angel 🌼

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Upitnica ja imam jedne deblje trudnicke tajice iz Mane. I trenirku, isto Mana. Inace ne kupujem tamo al trudnicke stvari su mi super. 

    [lilypie.com]

  • Upitnica_st

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Sve sam zapisala, hvala na prijedlozima 🤩

    33👩‍❤️‍👨32
    [lilypie.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Freya, Ditaedi cestitam na dobrim pregledima
    LadyD e kad sam vidila poruku od teta iz vrtica da mole da se dode po djecu doslo mi je da pocnem plakati
    Upitnica ja nosim tajice iz lidla, za sad mi nije bilo hladno
    Prijavljujem malo smedeg iscjetka, za sad nema nikakvih bolova, sutra ujutro imam pregled pa javim jel se sto dogada

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Freya, Ditaedi cestitam na dobrim pregledima
    LadyD e kad sam vidila poruku od teta iz vrtica da mole da se dode po djecu doslo mi je da pocnem plakati
    Upitnica ja nosim tajice iz lidla, za sad mi nije bilo hladno
    Prijavljujem malo smedeg iscjetka, za sad nema nikakvih bolova, sutra ujutro imam pregled pa javim jel se sto dogada


    Opaa moguće da se nešto događa 💪🤞🤞🤞 javi sve obavezno i sretno draga 💗💗💗💗💋💋💋

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar tierra

    tierra

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Freya, Ditaedi cestitam na dobrim pregledima
    LadyD e kad sam vidila poruku od teta iz vrtica da mole da se dode po djecu doslo mi je da pocnem plakati
    Upitnica ja nosim tajice iz lidla, za sad mi nije bilo hladno
    Prijavljujem malo smedeg iscjetka, za sad nema nikakvih bolova, sutra ujutro imam pregled pa javim jel se sto dogada


    Sretno!!!
    Mozda se nesto dogodi i prije sutrasnjeg pregleda 😉

    👧🏻33👨🏻33
    👶🏻Amelie 12.12.2021. ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2357

    Prijavi adminu

    Bambina drago mi je da si se javila! 
    Lady bome ti stvarno mozes neki obrt otvorit! 
    Bela oho, i kod tebe se mozda nesto pokrece! Javi nam obavezno sve sutra. 

    Muzeva nona ima koronu, mi u selidbi, svasta mesto tu kod nas, samo da sve dobro prodje

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Birdy 🧚🏻

    Birdy 🧚🏻

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Nyssa Joj bas muke, stvarno se nadam da ce ti krenuti uskoro jer bas se trudis da pokrenes 😇
    Mea isto tako sad mi cudno da nesto krenemo u akciju kad nismo do sada, bas sam troma i nikakva.. ali i ti si bas blizuuu 😍
    JanaL sutra imam pregled, i isto nekako mislim da cu biti zatvorena, ili da ce me ostaviti na indukciju, sad sam 50:50 misljenja.. a da za carski mislim zbog zdjelice, no to je bio drugi doktor a ne ovaj koji me vodi, pa sutra kad je moj moram njega pitati za misljenje - i da silno zelim uzv jer je prije tocno tri tjedna bila 3200 i sad me zanima bas kolika je 😅 inace sam 158 visoka/niska 😁 
    Ditaedi super za pregled 😇
    Lady isto sam na prvo pomislila koja je sad slika u pitanju, britvica ili .. 😂 evo ja danas obavila depilaciju u salonu i ne mogu opisati kakvo olaksanje - sama nista ne bih mogla..
    Upitnica tajice nosim cijelo vrijeme 😅bas razmisljam o nekim toplijima.. bez obzira sto cu uskoro roditi nebi skodile jedne termo..sutra ak me puste doma idem trazit Jelenas mozda sam opet sutra u CA 😂😂🙈
    Bela pokrece se nestoo 👍🤞
    Sretno svimaa 😘

    👱‍♀️ 38
    06/20 spontani 8tt (saznala u 12tt), medikamentozno+kiretaza
    03/21 ➕
    Termin 27.11.2021. 💞

    [lilypie.com]

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Čestitam svud djevojkama i ovdje na dobrim pregledima 
    I ja slabo bas upratim forum, malo više grupu, ali i tamo mi dosta promakne 😂 
    Aurora bas mi je žao zbog seke, držim fige da na kraju sve bude dobro 
    Ditaedi dobro nam došla 
    Nyssa nadam se da ćeš se uskoro maziti s bebicom
    LadyD ženo jel ti odmaraš ikako 😂 😂 svaki dan nešto, da mi je tvoje energije, a i volje 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.