Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Aurora, ne znam tocno o cemu se radi, ali se nadam da ce sve proci u redu. Drzi se 🤎
    —–
    Kod mene jucer jaki menstrualni bolovi nakon pregledan i jos jaci nakon odnosa, a jutros opet ko da nista nije bilo. Korak naprijed, dva koraka iza. Ko da legnem s jednim tijelom, a probudim se s drugim. Kad ce ovo vise zavrsitiiiiii 😩

    Naša srećica**
    [lilypie.com]

  • Larchi29

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ej, cure! Pratim vas stalno ali se rijetko javim, ali vidim da se spominje neka Whatsapp grupa pa me zanima kome se trebam javiti da me doda u grupu, cijela sam izgubljena. 😅 Također, prijavljujem pregled 13. 12.

    https://lmtf.lilypie.com/twEip2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Jutro🥶❄️
    Danas brrrrrr…. -5 ❄️

    Aurora želim seki da brzo ozdravi, a vama strpljenja…. Neka sve bude uskoro u najboljem redu ❤️
    Sretno svim ostalim curama na pregledima 🥰
    Ja još u krevetu, i ne mislim tako skoro iz njega… Jedem burek,pijem kavu, majstor u prizemlju radi na veliko….  Eto, nemam više ništa za prijaviti, kasnije zovem dr da mi da kakav savjet u vezi spuštanja buše, mm mi jutros rekao da mu se ne čini tako nisko, dapače da se i podignuo malo… Tako da,možda to zbog jučerašnjeg stajanja…

    .. what doesn't kill us, makes us stronger…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Larchi29

    Ej, cure! Pratim vas stalno ali se rijetko javim, ali vidim da se spominje neka Whatsapp grupa pa me zanima kome se trebam javiti da me doda u grupu, cijela sam izgubljena. 😅 Također, prijavljujem pregled 13. 12.


    Javi se na mail od Slee. I njenom potpisu ti stoji sa br tel imenom i nikom

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Larchi pošalji broj moba, ime i nadimak na forumu Slee na mail. Imaš u njenom potpisu detalje!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Jutro svima, bogne vas ima danas, sretno🤗
    Ne znam tko je napisao ali da, sutra 12i mjesec😳
    Ja kad vidim i potpisu još 68 dana do termina sva se išokiram😅 Mislim kad padne ispod 60 da će me onda već počet stvarno frka lovit🤣

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima sretno na pregledima cure.. moj je tek kasnije popodne… 
    Jelenko ne pricaj ništa kad vidim da mi pise još 16 dana do bebe 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫
    Nyssa rekoh ti bebici je lijepo toplo unutra nece ona van ak baš nemora 😅

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Upitnica_st

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    I ja sam počela panično kupovat sitnice s popisa za rodilište i svašta nešto 😂

    33👩‍❤️‍👨32
    [lilypie.com]

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Sretno danas na pregledima i da se javite sa dobrim vjestima 😉💪💗
    Alexandra cestitam na punom okruglom tjednu💗💪 izgurat ces ti to do kraja nesumnjam uopce 😉💪
    Bela_le ja nenosim nisko ali se zna desiti tako da zaboli… nisam pridavala tome veliku paznju jer se ponekad samo desava…
    XOXO vjerujem da ti je taj period predugacak ali izdrzat ces jos tih par tjedana i vjeruj da ce se svaka zrtva isplatiti a ti ces vrlo brzo u normalu 😉💪
    Nyssa nestrpljiva si bas bas 😂 polako zeno ubrzo ce to sve krenuti 😉  mrvu ti i zavidim na hopsanju 😉 ja sam i zaboravila kako se to radi 😂😂😂😂😂😂 ima da bude kao prvi puta iduci put 😂😂
    Larchy kod Slee u potpisu imas mail adresu i tamo posalji nick i ime i broj moba 😉
    Bruna iskoristi izlezavanje koliko god mozes 😆
     Jelenko svima nam je tako vjerujem na pogled na trakicu 😆😉
    Miraclebaby jos 16 💪😍  bez panike 😉💪
    Upitnica i ti bez panike 😉💪💗 sve ce te stici 😉
    * prijavit cu onaj nozic kod svoje bebice ispod rebra skroz visoko.. ko da je rezbarila linorez nocas 😂😂😂 tako da od spavanja brojim od 5 do 9 jutros 😆😆 ali evo dobrog djela dana…. angazirala sam mamu kojoj nije uopce drago ista ranije pripremati i kupovati da mi pogleda danas materijal za baldahin… pokazala sam joj slike pa ce kupiti ako nadje… jest da sam slusala 5 minuta brojanje na jutro al nema veze 😂😂😂 poslje toga sam skuhala kavu pa je nezamjetno 😆  drzite fige da nesto donese kuci 😂😂😂 i plan mi je veceras pokusati  pokositi sumu sutra za pregled… bas sam nervozna vec danima jer nemogu docekat pregled … a nadala sam se ovom svom da ce pomoci al nema nista od te price 😣 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tierra

    tierra

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Nyssa sad ce to uskoro!! Ti si jos bila s jesenskim bebicama koje su se sve rodile pa vjerujem da je i zbog tog jos teze cekat
    LadyD ja sam na kraju narucila baldahin makar sam ga isto mislila sivat, al s obzirom na koronu i da ne idem u ducane, nista od tog… cekam update kako ces ga slozit :)

    👧🏻33👨🏻33
    👶🏻Amelie 12.12.2021. ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.