Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 
    Da vam se pridružim. Meni je zadnja menga bila 26.2., a ovulacija mi je najvjerojatnije bila 12.3. pa sam po app danas trudna točno 5 tjedana :D 
    Imala sam spontani (missed ab) u 1. mjesecu, vidim da nisam jedina. Nadam se da će nam ova biti školska :) 
    Mi smo rekli samo najužoj obitelji i jednoj frendici jer kakav god ishod bio, podijelili bi ga s njima. Za ostale ću čekati još, nekako me ne zove još da govorim ljudima. Nekako mislim da ću iz ove izolacije izać ko balonček. 

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    RedRobin

    Pozdrav cure!
    Da vam se pridružim. Meni je zadnja menga bila 26.2., a ovulacija mi je najvjerojatnije bila 12.3. pa sam po app danas trudna točno 5 tjedana :D
    Imala sam spontani (missed ab) u 1. mjesecu, vidim da nisam jedina. Nadam se da će nam ova biti školska :)
    Mi smo rekli samo najužoj obitelji i jednoj frendici jer kakav god ishod bio, podijelili bi ga s njima. Za ostale ću čekati još, nekako me ne zove još da govorim ljudima. Nekako mislim da ću iz ove izolacije izać ko balonček.


    Meni je zadnji dan menge bio 27.02., danas smo isto tocno 5 tj.. i isto u 1.mj missed 🙃

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Tea22

    Meni je zadnji dan menge bio 27.02., danas smo isto tocno 5 tj.. i isto u 1.mj missed 🙃


    Pratimo se :D 
    Joj, nadam se da bu sve ok. Ovaj sam put optimističnija i smirenija pa ćemo vidjeti :D 

  • Avatar pepipeps

    pepipeps

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    MarinaStam

    Pepipeps ako ti je zadnja menga bila 24.02 onda ne moze termin da bude 05.12 nego ranije 5 dana…
    Brunobrankica ovu ja koristim app
    [ibb.co]

    Sapica iste smo 😁


    ah, ciklus mi je 33 dana…

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    RedRobin

    Tea22

    Meni je zadnji dan menge bio 27.02., danas smo isto tocno 5 tj.. i isto u 1.mj missed 🙃

    Pratimo se :D
    Joj, nadam se da bu sve ok. Ovaj sam put optimističnija i smirenija pa ćemo vidjeti :D


    Jel Vam prva trudnoca?
    I ja sam puno opustenija😃
    Drzim fige da Vam ovaj put sve prode u najboljem redu

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Tea22

    RedRobin

    Tea22

    Meni je zadnji dan menge bio 27.02., danas smo isto tocno 5 tj.. i isto u 1.mj missed 🙃

    Pratimo se :D
    Joj, nadam se da bu sve ok. Ovaj sam put optimističnija i smirenija pa ćemo vidjeti :D

    Jel Vam prva trudnoca?
    I ja sam puno opustenija😃
    Drzim fige da Vam ovaj put sve prode u najboljem redu


    Da se ispravim.. nisam mislila na prvu trudnocu, vec na to imate li vec djece

    [lilypie.com]

  • Avatar pepipeps

    pepipeps

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    pepipeps

    MarinaStam

    Pepipeps ako ti je zadnja menga bila 24.02 onda ne moze termin da bude 05.12 nego ranije 5 dana…
    Brunobrankica ovu ja koristim app
    [ibb.co]

    Sapica iste smo 😁

    ah, ciklus mi je 33 dana…


    menga je bila od 24.2.-29.2. ciklus oko 33 dana u prosjeku..nekad kraći, nekad dulji, nisu školski, ali aplikacija za menstruaciju je na temelju nekoliko godina otkad tamo zapisujem odredila da mi u prosjeku traje oko 33…pa sam te parametre unijela u aplikacije (vise njih jer me zanimalo)i pokazale su onda s takvim racunanjem 5.12. al iskreno, to mi je najmanje bitno…bitno je da sve bude okej.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Tea22

    Da se ispravim.. nisam mislila na prvu trudnocu, vec na to imate li vec djece


    Nemam djece, nadam se da ću u 12. mjesecu imati. Jel možemo biti na ti? :D imam 30, al se ne osjećam baš staro :D 
    Mislim da sam pročitala da ti imaš? 

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    RedRobin

    Tea22

    Da se ispravim.. nisam mislila na prvu trudnocu, vec na to imate li vec djece

    Nemam djece, nadam se da ću u 12. mjesecu imati. Jel možemo biti na ti? :D imam 30, al se ne osjećam baš staro :D
    Mislim da sam pročitala da ti imaš?


    Hahaha mozemo biti na ti, navikla sam persirati osobama koje ne poznajem pa cu se sad morat malo priviknuti😅
    Nemam nemam, isto kao i ti se nadam prvoj bebici u prosincu😊🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar pepipeps

    pepipeps

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    I ja imam 30 :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.