Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Tea22

    Kako se osjecate cure, jeste se vec narucile kod gineko


    Super sam, nikakvih simptoma, osim kaj sam povracala prije 2 dana, opet navecer 😑 u prvoj trudnoci sam povracala svaki dan od 8. tt do kraja, i na porodu.
    Sise ne bole i nisu pune, ali mali sisa i dalje po 10 puta na dan pa onda bi bilo cudno da su pune 😀
    Jedino imam lagane grceve, par puta dnevno.
    Za pregled nisam jos zvala, budem sad koji dan, ne zelim prerano jer u prvoj trudnoci sam isla s 4 tt, pa s 5 i onda u 7.tt se te vidjelo srceko da kuca… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Helo! Ja se isto pridruzujem 🤗 mi smo 5+1. Doma imam jednu malenu od 6mjeseci. 
    Znam da su ovo zimske, ali ne pasu mi druge teme, ne volim negativu i zaljenje. Pa vidim da je ovdje pozitivno.
    JaTeTo koliko ti beba doma ima mjs/god? Vidim da i ti dojis ☺️ 

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Milla

    Helo! Ja se isto pridruzujem 🤗 mi smo 5+1. Doma imam jednu malenu od 6mjeseci.
    Znam da su ovo zimske, ali ne pasu mi druge teme, ne volim negativu i zaljenje. Pa vidim da je ovdje pozitivno.
    JaTeTo koliko ti beba doma ima mjs/god? Vidim da i ti dojis ☺️


    Draga Milla pa Vi i spadate pod zimske bebice ako ste sada 5 tjedan, cestitam od srca🤗❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Tea22 - hvala, takoder! ❤️🥳
    Datum poroda je 29.11. a kalendarski je jos jesen pa kontam nije zimska beba, ali cemo se praviti da je :p u svakom slucaju vise je zimska nego jesenska, zar ne? 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Milla, mali mi je ovih dana napunio 10mj. Izgleda da bude dojila u tandemu, veselim se 😀
    On je roden krajem 5.mj pa smo bili na ljetnim bebama, isto tak sad mi je termin 27.11. i to je meni vec zima tak da sam tu na zimskim bebama. 
    Nadam se sa budemo super ekipa jer imam super odlicno iskustvo s curama s ljetnih beba, i dan danas smo ful aktivne na fejsu u grupi, imam osjecaj da njih vise poznajem od nekih svojih nevirtualnih prijateljica.
    Ugl, veselim se druzenju. 😊

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Tea22 - hvala, takoder! ❤️🥳
    Datum poroda je 29.11. a kalendarski je jos jesen pa kontam nije zimska beba, ali cemo se praviti da je :p u svakom slucaju vise je zimska nego jesenska, zar ne? 😂

    Meni je termin 03.12., ni to prakticki nije zima 😅
    Al malo sam svrljala po zimskim bebama od prosle godine, ima bas puno bebaca rodenih u 11om mjesecu

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Evo me nazad nesto sam slucajno mjenjala pa sam na kraju izbrisala racun pa dok novi 😂
    Bome i ja cu ovje bebice da dojim. S tim da sam planirala malu do druge god a tek joj je 6mjs, godinu dana ce cuclat s bracom ili sekom 🤗
    Kako ste vi cure? Jeli koja od vas isla na prvi pregled?

    [lilypie.com]

  • Mojamrva

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame!! I ja sam nova.. i jučer sam ugledala svoj plusić prvi puta u životu i mojoj sreći nema kraja..
    Sada smo tek 4 tjedna

    Mojamrvaa

  • Mojamrva

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Tea22

    Kako se osjecate cure, jeste se vec narucile kod gineko


    Osijećam se neopisivo sretno, nemam mučnine još, nadam se da će tako i ostati, jedino što svako malo trčim pi..
    Jučer sam zvala svog gin.. rekao je da nazovem za 4 tjedna pa da ću onda doći na ultrazvuk..
    Uglavnom osijećam se super, malo hormoni već rade svoje.. ali sve u svemu.. budući da sam ja prvi put u životu zatrudnila i evo imam 38 godina, čuvam se više nego ikada 

    Mojamrvaa

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Cim sam ugledala plus, prvo kaj mi je proslo kroz glavu je da moram roditi i dosla mi je muka momentalno, jos se nisam oporavila psihicki od prvog poroda 😔
    Ali sretni smo i bas se veselimo novoj bebici 😊
    Cuvati se bas i ne mogu jer ne ovaj moj mali u zadnjih mjesec dana postao toliko zahtjevan da ne stignem ni pisat, a kamo li nekaj drugo, poceo hodati, svugdje je i stalno moram biti nad njim, nema ni sekunde mira, tak da se nadam da bude sve oke bez obzira kaj bas se ne mogu cuvati. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.