Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    I da, cestitam vam cure svima 😊

  • Avatar pepipeps

    pepipeps

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Meni se moja ginekologinja ne javlja na telefon :/ Zovem već tri dana, ne znam radi li uopće zbog korone? Već s lagano luda, dođe mi da zovem nekog privatnika…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Kod nas samo trudnice narucuju. Ja sam zvala u ponedjeljak i narucila me sestra za sljedeci cetvrtak, onda budem 6+6. U prosloj trudnoci do 7tt sam vec bila 3 puta na pregledu 😂 

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    pepipeps

    Meni se moja ginekologinja ne javlja na telefon :/ Zovem već tri dana, ne znam radi li uopće zbog korone? Već s lagano luda, dođe mi da zovem nekog privatnika…


    Iz kojeg ste mjesta?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    JaTeTo

    Kod nas samo trudnice narucuju. Ja sam zvala u ponedjeljak i narucila me sestra za sljedeci cetvrtak, onda budem 6+6. U prosloj trudnoci do 7tt sam vec bila 3 puta na pregledu 😂

    Mislim da se tek tako oko 6,7 tjedna i mogu cuti bebini otkucaji srca.. kada nama dode vrijeme za pregled biti cu 6+5, jedva cekam🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Mojamrva

    Tea22

    Kako se osjecate cure, jeste se vec narucile kod gineko

    Osijećam se neopisivo sretno, nemam mučnine još, nadam se da će tako i ostati, jedino što svako malo trčim pi..
    Jučer sam zvala svog gin.. rekao je da nazovem za 4 tjedna pa da ću onda doći na ultrazvuk..
    Uglavnom osijećam se super, malo hormoni već rade svoje.. ali sve u svemu.. budući da sam ja prvi put u životu zatrudnila i evo imam 38 godina, čuvam se više nego ikada


    Bas mi je drago zbog Vas, zelim Vam sve naljepse i da trudnoca i porod produ u najboljem redu❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Inace, ja imam 21 god.
    Ovo mi je druga trudnoca, prva je zavrsila spontanim pobacajem u 10+3, bebici je prestalo kucati srce i vise se nije razvijala.
    Do pobacaja je doslo 26.01. ove godine, moja gineko mi je rekla da nakon sto dobijem sljedecu menstruaciju mozemo ponovno pokusati.
    Menstruacija je dosla 27.02., nakon toga smo pokusali kako je i rekla i hvala Bogu uspjelo nam je iz prve. 
    Malo sam u strahu zbog toga kako je prva trudnoca zavrsila, al u drugu ruku sam cak i opustenija. Proslu trudnocu sam bas vodila po pravilima i nije zavrsila dobro, pa sam si sad dozvolila da se manje brinem..

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ja sam na prvi pregled u prvoj trudnoci isla kad sam bila 5tjd i kucalo je srce. 🤗 
    Sad sam zvala gin sve moguce i nitko ne prima prije nego sam 10-12 tjd. Radi stanja u svijetu. Ali ajd ok 😳 
    Zdrava sam i znam da je sve u redu i sa mnom i bebicom, ali jedva cekam na uzv. 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Mila12

    Ja sam na prvi pregled u prvoj trudnoci isla kad sam bila 5tjd i kucalo je srce. 🤗
    Sad sam zvala gin sve moguce i nitko ne prima prije nego sam 10-12 tjd. Radi stanja u svijetu. Ali ajd ok 😳
    Zdrava sam i znam da je sve u redu i sa mnom i bebicom, ali jedva cekam na uzv. 🤗


    Zar ni privatni gin ne primaju ranije 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Tea22 ovisi kako gdje, ja gdje sam zvala su privatne bolnice i samo hitne slucajeve navodno… 😳

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.