Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Brunoibrankica

    Brunoibrankica

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    MarinaStam

    Pozdrav svima 🙋🏼‍♀️
    Evo i mene sa teme LH trakice, moj ugledani plus je bio u petak 27.Marta, 3 dana prije ocekivane 😊
    Danas smo 4+5 tt 😍
    Imam kcerku koja puni 5 godina, prosle godine u Novembru biokemijska, sad se nadam da ce se odrzati i biti sve ok.
    Doktoricu nisam jos zvala, tek sljedecu nedjelju jer cekam da ne bude kao u Novembru…
    Od simptoma samo bolne i teske grudi za sada.
    Lijep pozdrav svima ♥️

    Kad ne bila zadnja m, meni 01.03. odnos je bio negdje oko 10tog  mozda dva puta al nisam sigurna, ne sjecam se, a onda smo 14 počeli piti tablete i ja stavljat vaginalete. Tako da ja racunam sa je to tek neka 3 tj… 

  • Avatar MarinaStam

    MarinaStam

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Meni 29.Februara bila zadnja menga.
    Po aplikaciji sam danas 4+5tt, onda si ti 4+4tt 😊 po aplikaciji kad racunas

    Kcerkica 2015 ♥️
    Spontani Novembar 2019 5+3tt
    Spontani April 2020 5+4tt

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Bok cure, dobrodosle 😀
    Mrni tadnja m bila 21.2. i prema tome sam danas 5+6, idem sljedeci tjedan na prvi pregled. 
    Racuna se trudnoca prema datumu zadnje m makar tih prvih 2 tjedna nisu u stvari trudna. 
    Brunoibrankica, za utrogestane ne znam, al kolko sam citala, mogu se i vaginalno stavljati i piti, valjda kak ti vise odgovara, curama zna bito mucno ako ih piju. Ja sam u prosloj trudnoci pila duphaston jer sam krvarila na pocetku, mislim da je to ista stvar. 

  • Avatar Brunoibrankica

    Brunoibrankica

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Koju si app skinula?!? 
    Da vaginalno sam stavila, tako mi i gin reko. 
    Čitala sam i ja

  • Avatar pepipeps

    pepipeps

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Cure, kas je peavo vrijeme za reći obitelji, prijateljima? Hoćete li čekati tih 12 tjedana da potencijalne opasnosti prođu ili? Btw, čestitam svima na plusevima, mene malo još to sve zbunjuje, ti tjedni…ja sam zadnju imala mengu 24.2. aplikacija mi je izbacila kao pretpostavljeni termin 5.12. (na rođendan mog muža😍) ali sve me to još zbunjuje, jedva čekam pregled za 3 tjedna.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Brunoibrankica

    Koju si app skinula?!?
    Da vaginalno sam stavila, tako mi i gin reko.
    Čitala sam i ja


    Bok svima. I ja sam danas 4+5 😃 
    Ja sam koristila u prosle 2 trudnoce utrogestan (na zalost zavrsili kao missed ab) i koristim ih i sada, vaginalno 2x2. Nadam se da ce ovaj put biti 3.sreca 🤞 😄

  • Avatar Brunoibrankica

    Brunoibrankica

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    pepipeps

    Cure, kas je peavo vrijeme za reći obitelji, prijateljima? Hoćete li čekati tih 12 tjedana da potencijalne opasnosti prođu ili? Btw, čestitam svima na plusevima, mene malo još to sve zbunjuje, ti tjedni…ja sam zadnju imala mengu 24.2. aplikacija mi je izbacila kao pretpostavljeni termin 5.12. (na rođendan mog muža😍) ali sve me to još zbunjuje, jedva čekam pregled za 3 tjedna.


    Ja cu cekat dok srceko ne pocne kucati,  tj negdjw nakon uzv budem rekla i sinu 

  • Deleted user

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    pepipeps

    Cure, kas je peavo vrijeme za reći obitelji, prijateljima? Hoćete li čekati tih 12 tjedana da potencijalne opasnosti prođu ili? Btw, čestitam svima na plusevima, mene malo još to sve zbunjuje, ti tjedni…ja sam zadnju imala mengu 24.2. aplikacija mi je izbacila kao pretpostavljeni termin 5.12. (na rođendan mog muža😍) ali sve me to još zbunjuje, jedva čekam pregled za 3 tjedna.


    Ja mislim da cu ja cekat 12tt, zbog proslih trudnoca 🤐

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    pepipeps

    Cure, kas je peavo vrijeme za reći obitelji, prijateljima? Hoćete li čekati tih 12 tjedana da potencijalne opasnosti prođu ili? Btw, čestitam svima na plusevima, mene malo još to sve zbunjuje, ti tjedni…ja sam zadnju imala mengu 24.2. aplikacija mi je izbacila kao pretpostavljeni termin 5.12. (na rođendan mog muža😍) ali sve me to još zbunjuje, jedva čekam pregled za 3 tjedna.


    Ja sam nekako mislila pocetkom 6og mj obznaniti obitelji i prijateljima, kad produ 3mj.. premda mi je bas cudno pricat s njima a da ne znaju sta se dogada😅

    [lilypie.com]

  • Avatar MarinaStam

    MarinaStam

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Pepipeps ako ti je zadnja menga bila 24.02 onda ne moze termin da bude 05.12 nego ranije 5 dana…
    Brunobrankica ovu ja koristim app
    [ibb.co]

    Sapica iste smo 😁 

    Kcerkica 2015 ♥️
    Spontani Novembar 2019 5+3tt
    Spontani April 2020 5+4tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.