Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Cure..evo i mene tu 5+6….doc mi je rekao da mogu doci sutra jer imam smedji iscjedak..ali da i ne moram…pa sad teska odluka..to ce biti 6+0 nadam se navrijeme da se vidi sto treba…a opet strah me da ovo s coronom nece nabolje pa nece ni za par tjedana biti nesto bolja situacija…eto ne znam..
    Imam 1 dijete i 1 rani spontani u sijecnju…i evo treca trudnoca nadam se najboljem❤..p.s. vidim da neke dojite…ja sam se takodjer nadala nastaviti jer moje je dijete ludo za tim ali sad sam u problemu…moj ginekolog je protiv…ne protiv u mom slucaju nego rezolutno protiv inace….sad ja mogu razumijeti ako je to zbog ovog iscjedka ali od njega to necu doznati jer je on u svakom slucaju protiv…🙄

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar pepipeps

    pepipeps

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Tea22

    pepipeps

    Meni se moja ginekologinja ne javlja na telefon :/ Zovem već tri dana, ne znam radi li uopće zbog korone? Već s lagano luda, dođe mi da zovem nekog privatnika…

    Iz kojeg ste mjesta?


    Iz Zagreba, uspjela sam je dobiti na kraju. Naručila me tek za 22.4. Ne mogu dočekat 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    hortensia

    Cure..evo i mene tu 5+6….doc mi je rekao da mogu doci sutra jer imam smedji iscjedak..ali da i ne moram…pa sad teska odluka..to ce biti 6+0 nadam se navrijeme da se vidi sto treba…a opet strah me da ovo s coronom nece nabolje pa nece ni za par tjedana biti nesto bolja situacija…eto ne znam..
    Imam 1 dijete i 1 rani spontani u sijecnju…i evo treca trudnoca nadam se najboljem❤..p.s. vidim da neke dojite…ja sam se takodjer nadala nastaviti jer moje je dijete ludo za tim ali sad sam u problemu…moj ginekolog je protiv…ne protiv u mom slucaju nego rezolutno protiv inace….sad ja mogu razumijeti ako je to zbog ovog iscjedka ali od njega to necu doznati jer je on u svakom slucaju protiv…🙄


    Otidite na pregled, bit ce te mirniji
    Ja Vam drzim fige da je sve uredu❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    pepipeps

    Tea22

    pepipeps

    Meni se moja ginekologinja ne javlja na telefon :/ Zovem već tri dana, ne znam radi li uopće zbog korone? Već s lagano luda, dođe mi da zovem nekog privatnika…

    Iz kojeg ste mjesta?

    Iz Zagreba, uspjela sam je dobiti na kraju. Naručila me tek za 22.4. Ne mogu dočekat 😁


    Eto super, proletit ce i tih 20 dana😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Hortensia, a da promjenite ginekologa i potrazite drugo misljenje? Posto od izabranog ginekologa necete dobiti nikakve odgovore?
    Radi smeceg iscjetka sto prije na pregled. A sto se dojenja tice, ne mogu sve zene dojiti, ali vecinom mogu i sve bude ok, jako malo hormana trudnoce dode u mlijeko, moze doci do kontrakcija maternice ( rijetkost), ali do toga moze doci i tijekom spolnih odnosa, naprezanja itd itd… drzim fige da je sve ok i da mozete dojiti 🤗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    hortensia

    Cure..evo i mene tu 5+6….doc mi je rekao da mogu doci sutra jer imam smedji iscjedak..ali da i ne moram…pa sad teska odluka..to ce biti 6+0 nadam se navrijeme da se vidi sto treba…a opet strah me da ovo s coronom nece nabolje pa nece ni za par tjedana biti nesto bolja situacija…eto ne znam..
    Imam 1 dijete i 1 rani spontani u sijecnju…i evo treca trudnoca nadam se najboljem❤..p.s. vidim da neke dojite…ja sam se takodjer nadala nastaviti jer moje je dijete ludo za tim ali sad sam u problemu…moj ginekolog je protiv…ne protiv u mom slucaju nego rezolutno protiv inace….sad ja mogu razumijeti ako je to zbog ovog iscjedka ali od njega to necu doznati jer je on u svakom slucaju protiv…🙄


    Jesi bila na pregledu? Sve u redu? 

  • Avatar Brunoibrankica

    Brunoibrankica

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Cureee… Pozz.. dolazim da teme LH trakice…. Prijavljujem svoj pravi plus danas, prekjucer je bio labavi, danas je plusčina. 
    Imam sina starog 7i pol g , prva trudnoća nakon jedne ture klomifena, druga trudnoća nakon 4 ture klomifena,  sedam godina nije se nista primilo bez pomaganja. 
    A ovaj put imala sam baš simptome, jak osjet mirisa, uuužasno bolne cice i bradavice, vrtoglavice, i onako povremena rezanja u jajnicima.  

  • Avatar Brunoibrankica

    Brunoibrankica

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Jako smo sretni, javila sam se svom gin. Napisao mi je utrogestan i folicin. Rekao mi da mogu o vaginalno utrogestan, ja sam to koristila i u prvoj trudnoci ali se vise ne sjećam kako…jel koristila koja

  • Avatar MarinaStam

    MarinaStam

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🙋🏼‍♀️
    Evo i mene sa teme LH trakice, moj ugledani plus je bio u petak 27.Marta, 3 dana prije ocekivane 😊
    Danas smo 4+5 tt 😍
    Imam kcerku koja puni 5 godina, prosle godine u Novembru biokemijska, sad se nadam da ce se odrzati i biti sve ok.
    Doktoricu nisam jos zvala, tek sljedecu nedjelju jer cekam da ne bude kao u Novembru…
    Od simptoma samo bolne i teske grudi za sada. 
    Lijep pozdrav svima ♥️

    Kcerkica 2015 ♥️
    Spontani Novembar 2019 5+3tt
    Spontani April 2020 5+4tt

  • Avatar MarinaStam

    MarinaStam

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Ah da, termin bi bio 05. Decembar 🥰

    Kcerkica 2015 ♥️
    Spontani Novembar 2019 5+3tt
    Spontani April 2020 5+4tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.