ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Maj4 i mustra dobrodosle, puno srece i uzivajte u ovom periodu 😊.. maj4 ja sam vec u 16 tt, ali jos niko sem muza ne zna, jer on hoce da to zajedno kazemo kad dođe(radi vani), a to je za jednu ili dvije sedmice, sva sreca pa se stomak jos ne vidi 😄, ali sam zato na forumu od 5-6 tt 😘

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Hvala Nasty, evo me ovdje

    Pozdrav drage moje zenice,
    Ukratko, trudna sam nekih 7 tjedana, druga trudnoca nakon skoro punih 19 godina 
    Vec sam bila i odustala od drugog djeteta, s obzirom i na okolnosti koje su mi se izdesavale u zivotu…
    Uglavnom, maaalo me iznenadilo sve ovo sad,s obzirom da imam 40 god pa bi mi svaka podrska itekako dobro dosla jer sam jaaako prestrasena dali cu sve to moci
    Ugodan dan vam svima zelim :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Grizli ja sam inace bila veeeelikaaaa kavopija i pusila sam (cca kutiju dnevno, nekad i manje) i 3 dana kako sam ugledala + cigarete mi se zgadile al doslovno. Kavu sam pocela piti samo ujutro, da ne pretjerujem bas u trudnoci, a sad mi se i ona zgadila i sad samo ujutro popijem cappuccino i to je to. Mm ne moze vjerovat da sam tako lako ostavila cigarete a sad i kavu, al jednostvno mi je bljaaaaa 🤮
    Zato mi sva hrana paseeeee 🤪


    Ja sam ostavila cigarete, alkohol ikavu..jer me griznja savjesti pekla cim sam si potegnula na pocetku..

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ja inace nisam bas neka od alkohola osim vec spomenutog kupinovog vina koje mi mama nabavi domace, al to se srecom ni ne moze puno popit.
    Ja sam se svaceg nacitala oko pusenja u trudnoci pa sad…jesu mi se zato zgadile ili su mi stvarno postale fuj…ne znam al drago mi je da sam ih se rijesila. Kava mi je pak stvarno postala bljak, okus kao da pijem isprane cavle 🤮
    Od klope mi vecinom pase slano (burek svako jutro sve govori!!) i kiselo. Dnevno pojedem bar jedan limun. Mada fine su mi i jagode i ostalo voce. A recimo topli sendvici su mi postali bljak, nekak mi presladak bude onaj tost 😂😂 Ma sva sam neka specijalna oko hrane 🙈
    Grizli jel ti kaj bolje?? Ja sam se danas nasetala i krepanaaa sam! Prepone me bole, o zdjelici da i ne govorim 😱

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Meni je sveee finoo , svako jutro si napravim shake od jagoda i banana.jer sam procitala da su jagode pune folne koja je potrebna na pocetku trudnoce 🍓🤰🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam. 
    Ja kavu popijem svako par dana kad je se zaželim, nescaffe, inace sam pila svako jutro rijetko kad više od 1 čaše dnevno. Sad ujutro popijem čašu limunade, počela sam radi željeza ali i nastavila jer mi baš prija. Kruške, jagode domaće i cheescake bi u tonama mogla jesti. 
    Mučnina skoro više i nema, zadnjih 4-5 dana 🤗 a kad mi je znalo biti baš loše kokice su mi spas bile. Ali zato zadnja dva dana sanjam takve gluposti i ne mogu spavati po noći 
    Šta imate za preporučiti od literature da se čita? 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Aaaa Grizli, stigla si nam i ti😍😍 
    Cestitam i od srca mi je drago, pratila sam te na Zelim dijete, bas sam se odusevila kad sam ugledala da si ovdje!!

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Vis… ja inace volim te shaekove al sumnjam da bi me to zadovoljilo za dorucak 😂 mozda kao neki medjuobrok! 
    Nije jelo ak ja to ne zvacem 🤪
    Novim curkama jos jednom zelim dobrodoslicu 🎉🥰🎉🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jesam bolje sam Angie puno bolje nego jutros, iako jos nisam sva svoja. Meni ujutro jedino sto pase je stiropor (oni suhi krugovi od rize ne znam kako se to zove pa ga mm prozvao stiropor i da jedem izloaciju za kuce). Od hrane recimo mi vise pase slano i sve mi bljutavo, slatko bas i ne. Voce mi pase popodne prvi dio dana ne…
    Mala.le hvala… Druzimo se! 

    [tickerfactory.com]

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Meni je zasad sve fino, nemam mucnina, jedino osjecam uzasnu nadutost zadnjih par dana pa bi molila savjete sa vašim iskustvom u vezi toga, kako to smanjiti

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.