ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Bravo Angie i Livia tako je, odmah razdvajanje sasjeći po brzom postupku! Neće mame 2020 bez nas laprdat po forumu🤣🤣🤣 Svi smo ista zima! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Ćao cure ja sam nova ovde, redovno sam vas čitala i dok nisam znala da nas je dvoje. :) 5+4 smo i termin nam je 24.1.2020 ali cekamo jos detaljniji pregled ginekologice. Beba se smjestila gdje treba i samo još da cujem malo ❤. Imamo termin u srijedu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu
    https://lbdf.lilypie.com/sJS [lbdf.lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Cure jel moze samo neko staru tablicu s terminima ovdje ubacit pa da samo popunjavamo i dopunjavamo da vidimo koliko nas ima 😊😍

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Stavila sam tablicu na 1.str odmah 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Gogaa dobro došla i sretno u srijedu! Javi kako je prošlo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Iva ovdje.. Došlo je do razdvajanja pa smo se ponovno sastavili.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Livia hvala vidim da si zapazila da mi se termin promijenio 😘, cestitam na dvojkama, bas sam u petak kod dr pricala sa jednom trudnicom, sedmi joj mjesec i nosi blizance 😊, bebice su lupale dok smo pricale, bas slatko vidi se na dva mjesta kako lupaju, uglavnom ona kaze za sad joj sve super proslo, autobusom putuje u austriju i uopste joj ne smeta 😄, a ja ne mogu 60 km da ne povratim dusu iz sebe… iwanche cestitam i angie i ja sam sa ne pune 24 rodila prvu bebu, tako da je slicno kao kod tebe, samo sto cu ha sve tri bebice “ugurat” u raspored do 30-te, mada cu sad imati punih 30 kad rodim.. meni je svaka sljedeca trudnoca laksa i osjecam se bolje, mada se osjecam puno zrelije nego sa prvom bebom  tad masu stvari nisam znala, koje su mi sad onako bezveze…

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ženice drage kojima ovo nije prva trudnoća. Još je rano za o tome razmišljati ali me zanima pa se nadam da će mi neka od vas napisati nekakav popis. Meni je ovo prva trudnoća i gubim se pomalo u opremi i svemu što se nudi za bebe. Pa pitam vas. Što vam je bilo neophodno i što ste koristile od opreme za bebe, što od robice, za što sve bočice, pumpice, koje pelene? Hvala! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Goga dobrodosla! 
    lala jesam, pisem sve 😉 Svaka joj cast na drndanju u busu, nadam se da cu bit u njenoj formi za par mjeseci 😁
    Mi smo se nahodali danas, bas sam i ja umorna a cure pogotovo. 
    Esej o opremi vam napisem kasnije veceras, sad sam ulovila samo par minuta vremena 😘

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.