ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tinika hvala za testere, idem u potragu 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Bee super za maramu nosiljku, stavit ću i nju na popis.. Thanxić!
    Tinika hvala na info, počet ću s tim testerima i paketima za trudnice.
    Grizli nadam se da si bolje. Ja sam na početku isto pila jako puno vode. Kavu sam pila ujutro dok mi se nije zgadila skroz. Sad budem zamantana ujutro bez kave, pojedem neku voćku da me šećer malo trgne i tušnem se. Al spavam puno više nego prije naročito po ovom vremenu. Lezi, spavaj i odmaraj ako možeš, pij puno tekućine i jedi bobičasto voće. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Grizli za nizak tlak je jako dobro šetati i kretati se a i inače za početak trudnoće zbog cirkulacije. To doduše danas baš i nemožeš. Iskoristi kad nema kiše. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Probala sa vocem i ne pase mi 🤢. Bas me trazi nesto slano i sad se mucim pojest tost jer jedva mi se nad njime zeludac smilovao. Nasty rado bi hodala cak i po oblacnom al imam osjecaj da cu se skljokat pa me frka ici van solo, a muz je na poslu. Inace tokom dana se cesto i dosta krecem, ako nista po stanu. Stavim robu prat pa nosim na strik komad po komad robe, al bolje to nego lezat. Al danas bas sam nikakva. 
    Tinika hvala na uputama za testere dobro dodju posebno prenatali ja sam davno od Novalac trazila i jeste da posalju samo 5 prenatala al otkrila da mi njihovi bas pasu za razliku od elevita od kojeg mi je zgaravica bila. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke 🖐🏻 evo da se i mi napokon prudružimo 😊
    Danas nam je 10+6 🤰. Termin nam je 17.12. 🎉 Sva sam uzbuđena, sljedeći petak nam je treći pregled kod gin. Imali smo malih komplikacija, u 6tj krvarenje radi hematoma i spontani prije 3 god. Tako da čekam 12tj da u potpunosti odahnem i počnem uživati bez straha. Vi ste prve koje znaju sretnu vijest 😁 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Maj4 cestitam i dobro nam dosla!! 🥰🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Maj cestitam! I bezbriznu trudnocu ti zelim! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Maj4 dobrošopla i čestitam!
    Grizli da i malo slanije je dobro za nizak tkak, samo kasnije u trudnoći treba pazit zbog nakupljanja vode. Ja sam jednno vrijeme skroz na početku tamanila feta sir u salati, pa onda i onako samog. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Maj4

    Pozdrav curke 🖐🏻 evo da se i mi napokon prudružimo 😊
    Danas nam je 10+6 🤰. Termin nam je 17.12. 🎉 Sva sam uzbuđena, sljedeći petak nam je treći pregled kod gin. Imali smo malih komplikacija, u 6tj krvarenje radi hematoma i spontani prije 3 god. Tako da čekam 12tj da u potpunosti odahnem i počnem uživati bez straha. Vi ste prve koje znaju sretnu vijest 😁


    Maj4 dobro dosla!! Neka je sa srećom!!❤️

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Drage sve,

    evo i ja se prijavljujem, danas sam 8+1, a termin je 5.1.

    Prva mi je trudnoća tako da sam totalno Alisa u zemlji čudesa. Ne stignem još detaljno proučiti što mi sve treba (iako hvala puno na detaljnom popisu), jer mi je previše mučno za bilo što. Cijelo vrijeme nešto žvačem, i tako nekako prezivljavam. Ništa mi doduše nije fino, niti mi se jede, ali ako žvačem nešto lakše mi je izdržati mučninu.
    Isto sam niskotlakaš, međutim jedna kava ujutro me spasi. I bez nje ne ide.

    Ako netko ima neku ideju kako da si pomognem s mučninama - javite molim vas! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.