ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Ja imam dva brata i pazila sam njihovu djecu, tako da imam savjete oki sebe, a i sama znam otprilike sta treba sve,imam prakse 💚💚 za sada skupljam uzorke ,testere koji su besplatni 😅
    Uclanite se u hipp, u dmu pokupite paket, bubamara paket odmah.kod uclanjenja, ma ispunila sam sve sta sam nasla 😅😅😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Iva točno tako se i ja osjećam🤣 
    Livia unaprijed hvala😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Tinika da mislila sam uskoro do DM-a po prvi paket, prija mi je baš rekla i za Bubamaru da je paket bolji.
    Imam i ja nećake ali su več veliki. Puno toga se nudi. Od njihaljke 5u1 koja se sklapa u koljevku, putnog krevetića, autosjedalice od nula do 18, pa od nula do 35, robice ove, one.. Ima sveg i svačeg. Htjela bi zaobić nešto što mi ili neće trebati ili ćemo koristit 5 dana pa zaboraviti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Tinika ovo za hipp je dobra ideja. Gdje se još možemo učlaniti? 

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Nasty

    Ženice drage kojima ovo nije prva trudnoća. Još je rano za o tome razmišljati ali me zanima pa se nadam da će mi neka od vas napisati nekakav popis. Meni je ovo prva trudnoća i gubim se pomalo u opremi i svemu što se nudi za bebe. Pa pitam vas. Što vam je bilo neophodno i što ste koristile od opreme za bebe, što od robice, za što sve bočice, pumpice, koje pelene? Hvala!


    ja ti ne mogu biti od koristi jer sam stvarno već sve zaboravila znam da smo na kraju završili na pelenama iz lidla ili babylove iz dm-a. te su nam bile dobre. ja sam imala izdajalicu aventovu i uz nju dobila jednu ili dvije bočice koe apsolutno nisam koristila osim da se u njih izdoji mljeko. niti dude na kraju nismo koristili. robice nemoj uzimati puno 56 i 62 jer stvarno jako brzo prerastu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    da, ja stvarno nisam imala hrpu stvari- kolica, autosjedalica,  krevetić, didaktička dekica- to je sve što sam imala do nekih 8-9 mjeseci. onda sam još kupila gajbu. i to je to

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Annika ma super si se sjetila. Hvala ti. A jeli košara za novorođenče potrebna s obzirom da će ipak biti zima? Ili je bolje birati meka laganija kolica i autosjedalicu posebno. Ova tri u jedan kolica mi izgledaju jako teška. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Od velikih stvari trebaju vam kolica, krevetic, komoda i podloga za presvlacenje (mozete i na krevetu ali leđa ce vam biti zahvalna ako izbjegnete krevet). Kolica birate ovisno o potrebama, uglavnom je svima bitno da nisu preteska (pogotovo ako cete ih nositi na kat a i kod stavljanja u gepek), vrstu kotaca birate prema podlogama na kojima ih planirate voziti (sva kolica naravno mogu po asfatu ali za makadam nisu sva). Nama je kosara dobro dosla za prvu curku (rodena u 12. mj). Ako kupujete 3 u 1 kolica, najbitnija stavka je provjeriti autosjedalicu. Imate hakove i adacove sigurnosne testove online, za svaki model pise kako je prosla. I inace je po meni autosjedalica najvaznija od svega sto kupujete. S 3u1 kolicima cesto znaju doci losije autosjedalice, sto kvalitetom a i velicinom znaju biti cudne pa ih beba prebrzo preraste. Ja sam sklonija 2u1 kolicima a autosjedalicu posebno, neku provjerenu. 
    Slazem se da ne treba previse robice malih brojeva jer oni to stvarno brzo prerastu. Bodiće preporucujem na prednje kopcanje, pogotovo u pocetku jer ne morate preko glavice navlaciti. 
    Kozmetike smo mi u pocetku minimalno imali, za kupanje samo par kapi bademovog ulja. 
    Pelene su nama ispale metoda pokusaj-pogreska. Mojim curama uopce nisu pasale iste pelene tako da od mene preporuka da kupujete po jedan paket pa isprobate kako guza reagira. Ako se ospe i zacrveni a vi ste kupile zalihu za mjesec dana nista od toga. 😁
    Izdajalicu mozete i ne morate unaprijed kupiti. Mozete i posuditi neciju ako imate tu opciju. Bocicu jednu ili dvije je dobro imati u rezervi, vise od toga unaprijed ne treba. 
    Stat cu sad da ne bude prekaoticno, sjetit cu se vjerojatno jos svacega naknadno 🤗

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Aplikacija kaže da je termin 8.1. , Vidjet cemo još sto doktorica kaže :)

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Meni recimo izdajalica nije bila ni potrebna, jer smo dojenje nekako lako uspostavili, moj savjet je da nije apoteka daleko ako vam zatreba, neko moze otici po to… bocice sam imala dvije, mada ih i nisam pretjerano koristila, cisto nek se nađe, ali ne morate pretjerivati.. ako se odlucite za dohranu, onda nije tesko ni kupiti jos po neku 😁.. nama su najbolje odgovarali bodiji dugih rukava, mada su moje bili oboje proljetne bebe, pa sad kontam da nece tako ici, mozda bi bilo bolje bodi bez rukava i majca preko.. ja cu tako vjerovatno, eventualno bodi kratkih rukava i majca.. trebaju naravno dekice, mekani jorgani, a i tanke dekice uvijek dobro dođu.. peskiri za bebe oni sa kapicom, mi smo koristili i one male skroz peskirice ispod glave kad beba spava ili se igra u kreveticu, ako slucajno malo bljucne, pa da se ne mora stalno mijenjati posteljina, jer one u pocetku puno bljucaju 😊.. ili prebaciti preko ramena da ne zavrsi sve na vasoj odjeci.. jastucici ne trebaju, male bebe to ne koriste 😊 tek sa dvije godine se pocinje sa jastucima, da ne bi se kicma deformisala.. mi smo koristili pufies pempase i oni su mi stvarno bili super, mada smo i mi imali te metode pokusaj pogreska, kad smo dosli do ovih nismo dalje ni pokusavali, ali opet sve su bebe drugacije.. ne kupujte puno malih stvari bebe to brzo prerastu, a i te male stvari cesto budu poklon od bliznjih, pa se toga puno sabere.. mada je to lakse reci nego uraditi 😊.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.