ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    anaid

    DijMar

    Da se ubacim ja padobranac malo 😅
    Iva, pratim od jucer tvoje stanje i vjerujem kako ce sve biti u redu 😊 ali smatram da ti daju premalo info…nemoj se ustrucavati pitati ih sto god te zanima, oni ti moraju SVE objasniti…
    Anaid, zao mi je i ne mogu vjerovati koliko neki doktori nisu ljudi, a ni dostojni raditi taj posao. I jos k tome sam vidjela da je Ck u pitanju, a ja planiram tamo
    Cula sam dosta kritika na racun nase ginekologije, al opet si mislim ma nebre biti tak…
    Sad sam se na vlastitoj kozi uvjerila…
    Dr valpatic, bezosjecajan, arogantan, fuj… bas me zanima da mu je dosla zena ili kcer dali bi mu bio jeb** problem ustat u noci 😡😡


    Ja sam sad u Rovinju, ali dolazim doma tak da za većinu gin nisam ni čula nikad…al svugdje se naleti na takve…na žalost, kod tebe tragičan ishod…drži se

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mislim da je netko spomenuo ovaj studio pa sam si spremila link: http://ziviastudio.com/trudnoca-i-majcinstvo/prenatal-postnatal-joga-za-mame-i-bebe/ [ziviastudio.com]

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Mikio u domu zdravlja siget imaju svakakve radionice. Mislim da vjezbe kao takve ne, al ima o dojenju, baby handlingu itd. Prijavis se kad dodes kod njih ma tecaj pa oni zovu kad naprave manje grupe. Nas je npr.na tecaju za dojenje bilo 6. Vjerojatno tako nesto organiziraju svi domovi zdravlja grada zagreba pa se raspitaj u najblizem.

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Bravo Omerta! 

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jao cure ja sam bila u putu kad samstigla umorna pa gosti evo citam forum vec sat vremena sve da izcitam i zaplakala sam 
    Anaid tako mi je zao kroz sta prolazis jos i takav pristup doktora ista je situacija i kod nas u Sarajevu isto su neljubazni, saljem ti puno zagrljaja da to.sve prebrodis znam da je tesko ali budi hrabra i opet za par mj u nove pobjede
    Iva budi pozitivna sve ce bit u redu moras misliti pozitivno psiha dosta utice na poboljsanje situacije,a sigurna sam da ce tvoje bebica to sve da izdrzi pusa od mene💓

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Evo nasla sam na webu za zagreb:
    https://www.zagreb.hr/trudnicki-tecajevi/453 [zagreb.hr]

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Nasty baš super od njih da tako organiziraju. Može pitaj ih, to bi bilo odlično. Čula sam da imamo pilates, baš ću otići pitati ima li iskustva s trudnicama, pa ako ima onda ću to probati. 
    Iako bi bilo lijepo i one vježbe disanja poslje, čula sam od par žena da im je to puno značilo na porodu 🙈🙈 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Koja od vas je spomenula neke ili čepiće ili nešto tako za probavu?Il ako koja zna kako se zovu…morat cu potraziti pomoc u nekim lijekovima jer ovo prirodno nista ne pali a ludim lagano…šljive,donat,limun,topla voda natašte xD jos se samo nisam docepala chia sjemenki

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Maj4 može.. 

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Nasty na koju ti verziju vjezbi ides? Nekad se vjezbalo i disanje

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.