ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Iva drzi se…bit ce dobro..vvazno da si pod nadzorom..😙

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Deewillow mora mora tuci sad ce tek krenuti ritanje svaki dan sve vise. Uzivaj i ne brini za to☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Deewillow 😊 super, samo nek se javlja. Istina je to za posteljicu sprijeda. Imala sam je i ja.
    Iva drzi se! Polako samo,mozda treba jos malo vremena…Drzim fige da sto prije prijedjes na mirniji odjel,

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    iva4

    Jel normalno da mi jos ide taj smeckasti iscjedak? Sad sam se ustala i toliko isprepadala jer je opet pocelo tec dodem do wca i hvala bogu nije krv


    Ja vjerujem da nije nista strasno. Ipak svakkao obavijesti doktora. Mislim da dok nema krvarenja nema ni mjesta za zabrinutost. Hrabroo

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    deewillow

    Sretno od sutra svim curama koji idu sljedeci tjedan na preglede! 😊


    Hvala ti draga! Ja sam u panici općoj…zadnji put sam baš na tom pregledu čula loše vijesti i sad malo se izmjenjuju paranoja malo sama sebi govorim ma sve je super..😣

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Lavica27

    deewillow

    Sretno od sutra svim curama koji idu sljedeci tjedan na preglede! 😊

    Hvala ti draga! Ja sam u panici općoj…zadnji put sam baš na tom pregledu čula loše vijesti i sad malo se izmjenjuju paranoja malo sama sebi govorim ma sve je super..😣


    no sikiriki☺☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Lavice bit ce sve super, moramo i dalje vjerovati u nase 👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻
    Iva svaku promjenu koju vidis i osjetis obavezno javi nekome od dr ili sestara. I zasto te pobogu vec jednom ne smjeste na odjel??
    Ja preksutra idem na jos jedno pikanje za tsh jer mi je zadnji put t4 bio na gornjoj granici pa gin zeli da ponovimo za svaki slucaj. Sad je vec proslo mj dana id zadnjeg nalaza pa cemo vidjet kaj bude ovaj put. 
    Iskreno malo me prpa da mi ne daju kakve lijekove. Msm naravno da cu prihvatit terapiju al nekak bi mi psihicki bilo lakse da ne gutam nista. 🙄

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lavica27

    deewillow

    Sretno od sutra svim curama koji idu sljedeci tjedan na preglede! 😊

    Hvala ti draga! Ja sam u panici općoj…zadnji put sam baš na tom pregledu čula loše vijesti i sad malo se izmjenjuju paranoja malo sama sebi govorim ma sve je super..😣


    Lavice  👀 vrebam te!! Kakvo je to ponasanje? 😂 salim se.
    Bit ce to sve u redu. 🙏 vjeruj da se i ja bojim ovog pregleda u ovom tjednu. Bit ce detaljniji pa sam i ja na iglama ali opet vjerujem da ce biti sve ok ne vidin razlog zasto ne. Tako i za tebe!! Ja ti od srca drzim fige i na nogama!!! 

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Lavicebit ce sve super, moramo i dalje vjerovati u nase 👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻
    Iva svaku promjenu koju vidis i osjetis obavezno javi nekome od dr ili sestara. I zasto te pobogu vec jednom ne smjeste na odjel??
    Ja preksutra idem na jos jedno pikanje za tsh jer mi je zadnji put t4 bio na gornjoj granici pa gin zeli da ponovimo za svaki slucaj. Sad je vec proslo mj dana id zadnjeg nalaza pa cemo vidjet kaj bude ovaj put.
    Iskreno malo me prpa da mi ne daju kakve lijekove. Msm naravno da cu prihvatit terapiju al nekak bi mi psihicki bilo lakse da ne gutam nista. 🙄


    Meni je tsh bio na gornjoj granici i dobila sam rutirox najmanju dozu

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Lunica to si dobila terapiju prije trudnoce ili sada u trudnoci? Meni nije htjela odmah dati nista nego da ponovimo za cca mj dana pa idem sa nadom da se nekako normaliziralo sve. 
    Nemas nikakvih nuspojava od terapije?

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.