ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Danas se razmisljam jos cca 20 tjedana. To mi je iz ove perspektive ko vjecnost. Nije ni ovih 20 toliko brzo proletilo. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Ja si planiram kupit pelene i početi ih nositi 😂 Sad sam otpratila legicu do grada na bus i taman sam poslije kave stigla na bus za nazad…izašla sam iz busa 20min pjeske do kuće jer bi se inače upisala u busu 😂😂😂 a da nisam prije bila ne bi nista rekla…tako da sam si sad opet mal zasjela u kafić 😁 Ako je vec sad tako sta ce kasnije biti 😠 Ok i inače smo ja i mjehur na ratnoj nozi al sad smo bas zaratili 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Lunicato si dobila terapiju prije trudnoce ili sada u trudnoci? Meni nije htjela odmah dati nista nego da ponovimo za cca mj dana pa idem sa nadom da se nekako normaliziralo sve.
    Nemas nikakvih nuspojava od terapije?


    Angie meni ti je od pocetka T tsh povisen i pijem euthyrox najmanju dozu, na 2.vadenju je pao al je i dalje bio na granici 2.5 pa su mi povisili duplu dozu 2 dana tjedno, 5 dana tjedno ostala najmanja doza. Sad ovaj tjedan idem opet vadit pa cemo vidjet dalje sta kaze endokrinolog. Objasnio mi je da taj lijek ne steti plodu, a ako ga ne pijem da povisen tsh dokazano utjece na retardaciju djece. Zato se to toliko kontrolira.
    Ni ja inace nisam fan tableta i ne pijem nikad ni za bolove a sad sam prihvatila da to treba…

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Da se ubacim ja padobranac malo 😅
    Iva, pratim od jucer tvoje stanje i vjerujem kako ce sve biti u redu 😊 ali smatram da ti daju premalo info…nemoj se ustrucavati pitati ih sto god te zanima, oni ti moraju SVE objasniti…
    Anaid, zao mi je i ne mogu vjerovati koliko neki doktori nisu ljudi, a ni dostojni raditi taj posao. I jos k tome sam vidjela da je Ck u pitanju, a ja planiram tamo roditi 🤨

    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Uh dođem nakratko i nađem hrpu loših vijesti..
    Anaid, žao mi je zbog gubitka, drži se, grozno je to sve skupa i svakako bi doktora na tvom mjestu prijavila komori ili nadležnima.
    Iva, bit će sve ok, nije u bolnici tako loše, glavno da je sve ok.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Meni he tako teško piti tablete u ovoj trudnoći, jedva i prenatale pijem. Općenito nisam fan tableta, ali što se mora… Mg sam si uzela u šumećima pa mi je ipak nekako lakše tako. 
    Danas sam sva neka nikakva, vruće mi, sve mi teško, ništa mi se ne da. A sutra opet na posao, buđenje u zoru. Opet nam vrućine dolaze, pazite se po suncu. Po brokulu što ranije 😉

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tinchi ne spominji mi brokulu 🙄
    Jutros ustala 6 al pekara radi od 7, i jos cu malo zalec i zalegla do pola 9!!
    Odem u pekaru i vise nema brokule!!! 😱
    Danas sam bila na sendvicu za dorucak 🙈 Nazvala muza i izvikala ga kaj me nije zbudio ak je vidio da se ne javljam, da sam sad ostala bez dorucka 🥴

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mene glava boli od jucer, imam proljev danas, prespavala pola dana…
    Nadam se boljem sutra za sve nas! 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cure moje i ja sam danas sama sebi teška ko olovo. Umorna, ništa mi se ne da.. Jedva sam osnovne kućanske stvari obavila. Jučer sam bila na plaži doduše od 17h do zalaska, ali isto je bilo jako sunce + sam pješačila dosta, pa dan prije trening.. mislim da me sve to izmorilo.. Još idući tjedan imam dva termina za vježbe pa pauza do 1.9.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ide li neka cura od vas na kakve vježbe ili planira u 9.mj? Ja sam u klubu trudnica u St. i jako sam zadovoljna, organiziraju svaki mjesec besplatne tečajeve za buduće mame i dojilje.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.