ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Hahha joj da. Tako i meni nema do cole kad mi treba probavit nesto. Ni cockta ni pepsi nego bas cola. Ja je sad u trudnoci zaista ne pijem ali u tako nekim odredjenim situacijama znam popiti casu. Doduse nisam je ni prije trudnoce nesto pretjerano pila. Ja sam zapravo stalno na vodi. Eventualno znam popiti onaj bolero sok ako ste cule za njih

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 🖐🏻🖐🏻
    Bome ste se rastipkale na veliko. I jako puno nas ima 🥰🥰
    Čestitam na urednim pregledima, na curama i dečkima 🤗
    Meni da stomak nije krnio rasti, ne bi ni znala da sam trudna 🙈 baš se dobro osjećam, nemam nekog straha niti nekih poteškoća 🤞🏻 samo da tako i ostane.
    Mi smo jučer pokupili paketić u bubamari, skoro sam se rasplakala kad sam vidjela one malene čarapice 🙈🙈  
    I kupili smo jastuk za dojenje/spavanje 🎉🎉 jedva čekam večeras leći u krevet 😊😊
    Vidim svega ste već nakupovale,  mi računamo da ima još vremena da sve stignemo 🤣🤣 tako da još ništa nismo uzeli. 
    https://babyland.hr/proizvod/njihaljka-kinderkraft-unimo-5u1-plava/ [babyland.hr]  ovo mi je zapelo za oko kao nešto u čemu bi beba bila preko dana. Pa me zanima mišljenje iskusnijih da li će služiti ili će više smetati? 🤣🤣 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1163

    Prijavi adminu

    Angie, mene neki dan baš jako probadalo malo oko lijevog malo oko desnog jajnika. Baš sam se bila prepala, a još niti ne osjećam bebu. Nabavila sam baby watcher pa kad se uplašim odem poslušati srčeko da vidim je li sve ok, hvala Bogu pa odmah nađem ♥️.
    Često me bole i crijeva zbog usporene probave.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Maj4 ovo je predobro!! Vidim da se moze koristit i kao kosara za spavanje i kad je beba vec veca i sjedi…ovo je ko stvoreno za nas da sklonimo bebu od ove psece dosade…on cim vidi bosa stopala sve ljubi pa si mislim da ce tak i bebu cim uhvati priliku 🙈
    Tnx svima na savjetima i utjesi, malo sam se smirila.
    Ja na mobu imam baby heart tracker tak da nisam ni nabavljala watcher…mada vise se oslanjam na bebine pokrete.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Idem odmah guglat taj baby heat tracker

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    E da nisam rekla za tunu, ja bas pitala prijateljicu kojoj je mama nutricionista. Uglavnom zena mi je rekla da ne zeli nikog reklamirat al da mnoga testiranaj hrane koja su radjena su pokazala da u tuni rio mare nisu nadjeni teski metali, prevenstveno zato sto je ona u najvecem sastavu od zutorepe tune. Neke druge vrste tune da su su poblematicnije neka bijela tuna ili tako nesto jer ima vise masnog sloja u kojoj se skuplja ziva. Isto je rekla i za pastetu argeta junior tuna. Drugo sta mi je napomenula je cinjenica da u onoj konzervi od 80 gr tune i da ima zive u svoj tuni sto je unutra da to je manje zive nego sto ju unesemo ako pojedemo veliku porciju spinata uzgojenog na podrucju zagrebeacke zupanije s obzirom da od zracne luke sav spinat povlaci teske metale iz zraka. Preporucila mi je da ne prelazim kolicinu od 170 gr tune mjesecno. Odnosno da mogu pojest 2-3 konzerve na mjesec, dok odrezak od tune max. 80 gr. Ja si pojedem 1 tu malu konzervu mozda svakih 20 dana mozda i rijeđe kad me dodje volja od kad mi je ona tako rekla. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Maj4

    Pozdrav cure 🖐🏻🖐🏻
    Bome ste se rastipkale na veliko. I jako puno nas ima 🥰🥰
    Čestitam na urednim pregledima, na curama i dečkima 🤗
    Meni da stomak nije krnio rasti, ne bi ni znala da sam trudna 🙈 baš se dobro osjećam, nemam nekog straha niti nekih poteškoća 🤞🏻 samo da tako i ostane.
    Mi smo jučer pokupili paketić u bubamari, skoro sam se rasplakala kad sam vidjela one malene čarapice 🙈🙈
    I kupili smo jastuk za dojenje/spavanje 🎉🎉 jedva čekam večeras leći u krevet 😊😊
    Vidim svega ste već nakupovale, mi računamo da ima još vremena da sve stignemo 🤣🤣 tako da još ništa nismo uzeli.
    https://babyland.hr/proizvod/njihaljka-kinderkraft-unimo-5u1-plava/ [babyland.hr] ovo mi je zapelo za oko kao nešto u čemu bi beba bila preko dana. Pa me zanima mišljenje iskusnijih da li će služiti ili će više smetati? 🤣🤣


    Kul je ovo što je kao košara i kao sjedalica. Jedino,ako sam skuzila nije tipa na struju il baterije da se sama njise? Ili ti to nije ni bitno? A gle ovisi o bebi,ima ih kojima se jako dopada ima koji su nezainteresirani 😁 

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Angie kakve je to aplikacija? Jel funkcionira?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Simbalija s koliko tjedana si pocela koristiti baby watcher? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Nece ni postat sliku da vidite kak izgleda ta app 👿
    Ugl roza je i bijela beba je unutar te roze kocke
    Zove se My baby heart rate
    Nekad nadjen srceko od prve a nekad se moram malo pomucit mada ne koristim ju cesto kak sam mislila da budem.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.