ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mom2911

    Mom2911

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Eleonoré

    Booook svima!!
    Evo da se javim i ja..dosla sam iz grada malo prije.U pola 8 sam isla u Finu rijesiti sve sta trebam i onda s muzem do restorana po lignje da bi mi se pocelo povracat na putu do doma😨😨😨,dosla doma,dusu ispovracala i malo legla.Sad sam uspijela pojest svoje lignje i pijem ledenu koka kolu😂😂…razocarana sto i dalje vodim borbu sa povracanjem iako sam u 12.tjednu ali to mi je znak da je beba super.
    Ja pokusavam vas popratit,ko sta pise ali tesko😂😂
    Nadam se da se svi dobro.
    Vidjela sam da je neko pisao da ima problema sa iscjedkom pa cisto da pitam dali je normalno u 12.tjednu ga imat bas jako,jako? Nije neugodnog mirisa ni cudne boje..hvala😊


    Ja sam iscjedak u prvoj trudnoci imala od pocetka do kraja. Nisam se nogla pimaknit bez dnevnog uloska, niti navecer jer bi sva bila mokra. I nikad nisam imala problema, bakterije ili sta drugo. Tako da, da, normalno je

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Mom2911

    Eleonoré

    Booook svima!!
    Evo da se javim i ja..dosla sam iz grada malo prije.U pola 8 sam isla u Finu rijesiti sve sta trebam i onda s muzem do restorana po lignje da bi mi se pocelo povracat na putu do doma😨😨😨,dosla doma,dusu ispovracala i malo legla.Sad sam uspijela pojest svoje lignje i pijem ledenu koka kolu😂😂…razocarana sto i dalje vodim borbu sa povracanjem iako sam u 12.tjednu ali to mi je znak da je beba super.
    Ja pokusavam vas popratit,ko sta pise ali tesko😂😂
    Nadam se da se svi dobro.
    Vidjela sam da je neko pisao da ima problema sa iscjedkom pa cisto da pitam dali je normalno u 12.tjednu ga imat bas jako,jako? Nije neugodnog mirisa ni cudne boje..hvala😊

    Ja sam iscjedak u prvoj trudnoci imala od pocetka do kraja. Nisam se nogla pimaknit bez dnevnog uloska, niti navecer jer bi sva bila mokra. I nikad nisam imala problema, bakterije ili sta drugo. Tako da, da, normalno je


    Hvala na odgovoru:)

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mene Angie zna nisko boljeti , onako zatezati, pa pritisak…pa bol u jajniku desnom, cak me i ko zna boliti u lijevom ali nemam lijevi nego u tom djelu…pa me one kosti među nogama štreckaju ali pripisujem to sve rastezanju ligamenata, ovome onome..ako beba nagazi na živac… dok ja nju osjetim dobro je

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Angie,ako ti je posteljica toliko nisko nebi li ti morala mirovati? Pitam,nisam upucena, samo znam da ako je niska posteljica to je rizik one placente previe? Dobro da se mali javio!

    Ja sam jučer imala raznonrazna probadanja, što nemam baš inače(ali sam mirne glave dok god se ne pojacava), danas mi je pak od jutra iza doručka toliko mučno da se dobivam već tri sata. Ne kužim,u 12.tjednu mucnine…(A dosad sam imala tipa 2-3puta)

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mislim da je pojacan isjedak u trudnoci uglavnom normalan. Naravno najbolje je provjerit sa gin.. kod mene ga isto ima ohoho, pogotovo ako sam na wc-u i napregnem se za br.2, obavezno iscuri poveca kolicina. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Lavice nemam placentu previu al je posteljica nize nego bi trebala biti no kako mi je rekla i moja gin i gin na Merkuru, da lezala ja cijelu trudnocu, ne znaci da ce se ona povuc gore. Jednostavno ju pratimo na svakom uzv-u, ako se full zatvori onda mirovat i planirat carski. Ona se moze povuc i samim rastom tak da se takvom ishodu i nadam.
    Malo se smirila bol al evo sad se narucala i idem zalec. Mm jadan sve pripremio i sad odmah trk na posao 😔

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Mozda da ipak malo usporis . Ti si bas jako aktivna

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Angie Ja isto imam takve bolove, a i kao što je Jaivanpa opisala, i čak isto nemam lijevi jajnik, ali me zna boljeti kao da ga imam, baš na tom mjestu. I čudno mi je dok sam bila na stilumaciji za mpo, isto me je boljelo na obje strane ili npr prije kad imam ciklus sve jednako boli, pa ja i nemam osjećaj da mi fali jajnik 😂

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    A evo bas danas sam isla do placa i nazad i to je to, tak da je to nista naspram kak sam znala setat dane prije toga. Mada od jutra nemam nekog apetita, brokula mi cak nije nesto naj sjela…sad si cak razmisljam jel moguce da me to pika radi probave jer stvarno…prije sam isla svako jutro a nekad cak i predvecer opet a sad mozda 2-3 puta tjedno 😏

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Danas sam definitvno na slow down-u…tjesi me samo sto se malac javlja, a bol ce se vec primiriti nadam se. Tnx cure

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.