ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Jutro! Da se kratko vratim na dnevne uloške. Ja sam si to riješila na drugi način. Kako stalno curkam od utrogestana, i grozno me to živcira, a ne mogu baš na posao nosit troje gaća pa se presvlačit, a dnevne onda stalno mijenjam, pa ih trošim ko luda, ja sam si našla drugo rješenje. Svaki put na wc-u, nakon piškenja i sve, ja na gacice stavim i dva lista wc papira. pa mi to glumi dnevni ulozak. taman da mi gace nisu mokre dok idem ponovo na wc. i opet si stavim cisti suhi wc papir. Nekako sam si tak sad uvela praksu i super mi je..stalno sam u suhom, a stalno mijenjam taj wc papir pa ne zadržavam bakterije. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Mustra to je pametno! Znala sam tako davno napraviti ali zaboravila na to 👌🏼

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cure pomoc…savjet! Inace nisam panicarka al sad me malo strah. Boli me s lijeve strane skroz sa donje strane trbuha, nezz kak bi opisala to mjesto. Ne boli konstantno nego kao da pikne pa pusti na par minuta i tako u krug. Pokusavam zbudit malca da se javi da se malo smiri al ko za vraga sad se nece javiti 😔
    Ak mi ne popusti do popodne ici cu do gina…strah me 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Evo javioo seee pizdek mali 🥰
    Jooj odmah mi je lakse ☺️

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Angie, citala sam da su probadanja oko jajnika normalna. I sama sam ih imala, i dva puta isla na hitnu. Sve je bilo u redu, tak da mislim da je i tebi 😊 ali ako te je strah i/ili se pojaca, odi se pregledati just in case 😘 ak ces tak biti mirnija…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Booook svima!!
    Evo da se javim i ja..dosla sam iz grada malo prije.U pola 8 sam isla u Finu rijesiti sve sta trebam i onda s muzem do restorana po lignje da bi mi se pocelo povracat na putu do doma😨😨😨,dosla doma,dusu ispovracala i malo legla.Sad sam uspijela pojest svoje lignje i pijem ledenu koka kolu😂😂…razocarana sto i dalje vodim borbu sa povracanjem iako sam u 12.tjednu ali to mi je znak da je beba super.
    Ja pokusavam vas popratit,ko sta pise ali tesko😂😂
    Nadam se da se svi dobro.
    Vidjela sam da je neko pisao da ima problema sa iscjedkom pa cisto da pitam dali je normalno u 12.tjednu ga imat bas jako,jako? Nije neugodnog mirisa ni cudne boje..hvala😊

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ne bi bas na hitnu jer znam da ce me ovi moji sprasit za Zg a ne bi se vozikala ak ne moram, znam da bi me moja gin primila bez problema.
    Strah me najvise jer minje posteljica jakoooo nisko pa nezz dal i to ima kakve veze s bolovima.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Angie, super da se javio. Ma tko zna što to boli, rastezanje sigurno. Bar ga osjetiš, jedva čekam da ja svog tako konkretno počnem osjećati jer ovako svako malo pipam trbuh pa krenem brinuti. Baš sam opsjednuta, mislim da mi je trudnoća totalno okupirala život, skoro o ničem drugom ne mislim. Naravno, hrana se smatra povezanom temom 

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tinchi stvarno sam odmah mirnija. Isla sam popit guc kave, ledene vode samo da se javi

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2911

    Mom2911

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    lorija

    Jutro evo i ja ne znam jesam li spavaala sve ukupno sat vremena. Ova prehlada me iscrpi. Nos ispusem,grlo isusim pa skaklji pa onda dobijem napad povracanja al nicega 3x,pa od tog praznog naprezanja zeludac zaboli i sve tako u krug. Pregrozno. Iz niceg sta se stvori. 😤😤


    Lorija crijevne viroze su u diru. Evo moj mali ima adenovirozu, proljev, povracanje, temp. Uzas, vec od nedjelje. I za sad ja nisam uvatila, i nadam se da i necu. Drzi se i ozdravi sta prije

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.