ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lunica

    Jaivanpa

    Lunica

    Lijepi pozdrav svima☺

    I tebi Lunica :) dobro dosla :)

    hvala…☺..ne znam kako ubaciti ovu dolje traku s kalendarom trudnoce😅help


    Mislis na lilypie.com Gdje nam pise koliko smo dugo trudne?

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Klikni na moji traku i otvorit ce ti se lilypie com stranica. Zatim kliknes na Pregnancy, Days and weeks, select full size ticker, odaberes kaj hoces, cvijeće, balone, dugu tocnije kliknes na to kaj ti se sviđa i zatim slider, iza toga odaberes hoces hebu, rodu kaj god kao i ovo predhodno te details… Onda na expected due date upises termin poroda. U optional text above the ticker upises sto zelis…ja sam upisala mrvica…. I onda save  gore desno i iza toga kliknes na forums pa na pseudo html I kopiras ovaj kod npr [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mala le cetsitam na deckicu!
    Lala ti si se bas dala u zapisnicarstvo! Svaka cast!
    Kengu ako citas hvala na uputama. I mislila sam da divlja moja glista u trbuhu jer taman krene ocitavat pa kao da nestane i samo broj pokaze. A pise da gel ne treba al vidit cu da ga uzmem. Imam i ja zvuk moje srce bogami tuuuce ko ludo.
    Jaivanpa ❤️ ja obozavam sve ove upadalice i sve vas ovdje jer niti jedna osoba ne daje takvu podrsku mi kao zene na ovom forumu. Sa mnogima od cura se dopisujem na drugim temam pa i do godinu dana. Tako da bas se covjek veze za forum, barem ja jesam. I prozivljavam sa svakom kao da je meni. 
    Tinchisk najbolje ako ces pastetu uzet onda onu junior jer ima bolje sastojke nego obicna i manje dodataka kojekakvih i manje sol. 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    A di kopiramo kod? Ja nesto skolirala u potpis na profilu i nije valjalo.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Zatim se vratis na forum i kliknes na svoju slicicu desno od povecala, vidi svoj profil i skloraj dolje i pod forum u potpis upises link koji si kopirala i spremiš…

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    U potpis…sav onaj  

    Neznam kome nije htjelo slike ucitati i evo sad bas vidim da nece ni meni
    [https]

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mala lecetsitam na deckicu!
    Lalati si se bas dala u zapisnicarstvo! Svaka cast!
    Kenguako citas hvala na uputama. I mislila sam da divlja moja glista u trbuhu jer taman krene ocitavat pa kao da nestane i samo broj pokaze. A pise da gel ne treba al vidit cu da ga uzmem. Imam i ja zvuk moje srce bogami tuuuce ko ludo.
    Jaivanpa❤️ ja obozavam sve ove upadalice i sve vas ovdje jer niti jedna osoba ne daje takvu podrsku mi kao zene na ovom forumu. Sa mnogima od cura se dopisujem na drugim temam pa i do godinu dana. Tako da bas se covjek veze za forum, barem ja jesam. I prozivljavam sa svakom kao da je meni.
    Tinchisk najbolje ako ces pastetu uzet onda onu junior jer ima bolje sastojke nego obicna i manje dodataka kojekakvih i manje sol.


    Ma to mi je bas krasno jer se zena prema zeni ponasa kao vuk….zato mi je ovo top :) 💗
    Usput svima cestitam na otkrivanju spola bebe :) 😊

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Naš termin je 10.11 i beba se zove Duje Jakov 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ii Hvala Jaivanpa bez nje nebih mogla napravit ovaj tracker a Bog zna da pokusavam od prvog dana 😂😂

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Jaivanpa hvala na pomoci, a sad kad stisnem pošalji vidjet ćemo da li sam uspjela.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.