ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Angie,mislila sam dal bi ti se još mogla spustiti nize zbog aktivnosti?
    Joj vjerojatno ti je od probave. Meni probava radi grozne bolove al kako se mučim oduvijek s losom probavom znam prepoznat kad je do toga.

    Kad si ti ono u ovoj trudnoći osjetila prve “pokrete”,bilo je nešto čim rano?

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Pitala sam ja odmah ovog na Merkuru pa jos i svoju gin, nasa aktivnost ili neaktivnost ne moze imati nekog utjecaja na to kamo ce posteljica putovati. Ima slucajeva da su zene cijelu tr imale previu i vec zakazani carski da bi na zadnjem uzv-u vidjeli da je odjednom skroz gore…Ni ja nisam bas kontala al kad mi dva dr kazu isto onda valjda znaju. 
    Mene probava bas zeka u ovoj trudnoci, nekad dva dana za redom pa onda 4 dana nista…uzas. 
    Da, dosta rano sam osjetila pokrete, odn te baloncice, iako ne sjecam se u kojem tocno tjednu 🥴
    Al sad se bas lijepo osjeti. Ne boli a osjetim da je to beba tak da nema zabune dal su crijeva ili nesto trece.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Da pa zato pitam, ne znam puno o niskoj posteljici,, dok sam istraživala svoju placenta accretu iz prve T sam na te predlezeće post. nabasala pa mi nešto u sjećanju ostalo. Ma samo ti pomalo 😁

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Lavice meni danas isto uzasna mucnica (11+4) a do ssd i nisam imala bas nekih problema. Stavila susit robu i zeludac mi se dize od mirisa omeksivaca. I gladna sam a ne mogu jest. Bas mi danas sve smeta

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lala27

    AngieJa isto imam takve bolove, a i kao što je Jaivanpa opisala, i čak isto nemam lijevi jajnik, ali me zna boljeti kao da ga imam, baš na tom mjestu. I čudno mi je dok sam bila na stilumaciji za mpo, isto me je boljelo na obje strane ili npr prije kad imam ciklus sve jednako boli, pa ja i nemam osjećaj da mi fali jajnik 😂


    Lala27

    AngieJa isto imam takve bolove, a i kao što je Jaivanpa opisala, i čak isto nemam lijevi jajnik, ali me zna boljeti kao da ga imam, baš na tom mjestu. I čudno mi je dok sam bila na stilumaciji za mpo, isto me je boljelo na obje strane ili npr prije kad imam ciklus sve jednako boli, pa ja i nemam osjećaj da mi fali jajnik 😂


    Daaa, to je tako cudno jer dok me boli u desnom bude ista bol kao u lijevom a lijevog nema 😂… Ja nisam stigla imati ciklus jer sam odma nakom laparaskopije ostala trudna..ali sam zato sad osjetila da osjetim bol u necem cega nema haha

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    AnnA

    Lavicemeni danas isto uzasna mucnica (11+4) a do ssd i nisam imala bas nekih problema. Stavila susit robu i zeludac mi se dize od mirisa omeksivaca. I gladna sam a ne mogu jest. Bas mi danas sve smeta


    Uh lakše mi je što nisam jedina. Opet žao mi je što je nekom.ko meni😂 Poslala sam M po coca colu,da prostis pošteno se podrignula i sad sam skoro ko nova😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

     Vidim svi spominjete colu…ja sam je se odrekla jos dok smo poceli radit na bebi. Znam ju popit pola case bas to da se spodrignem al nasla sam nesto finije (bar meni) a vjerujem da je sa manje kemije u sebi a usto i jeftinije je.
    Mineralna voda s okusom limuna iz Lidla. Cijeli paket je 30kn i kad je iz fridza meni je odlicna! Za podrignut taman 🤪

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Curke jel ima koja fetal doppler da ga koristi? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Angie lako moguce i da je probava, pogotovo ako kako kazes po 4 dana neides… Sad nam se i pomicu crijeva i organi u trbuhu pa vise nije sve na istom mjestu pa nekad i boli na drugom mjestu.
    Drzim fige da je samo probava! Lezi, malo vise tekucine probaj da te mozda protjera… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Vidim svi spominjete colu…ja sam je se odrekla jos dok smo poceli radit na bebi. Znam ju popit pola case bas to da se spodrignem al nasla sam nesto finije (bar meni) a vjerujem da je sa manje kemije u sebi a usto i jeftinije je.
    Mineralna voda s okusom limuna iz Lidla. Cijeli paket je 30kn i kad je iz fridza meni je odlicna! Za podrignut taman 🤪


    Probala sam Angie al nema meni do cole za želudac. Kad sam se otrovala na putovanju jednom,bila sam na infuziji tamo,koktel lijekova ovo ono, 3 dana doslovce se nisam dizala. 4. Dan popijem colu i doslovce sam ozivila za sat vremena😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.