ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Lala cestitam 😊 prekrasna slikica 💙 mislim da Ramzi nije bas ucinkovit 😂 al bar smo se zabavili 😂 nista od moje dodatne zarade za pogadanje spola 😂

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Piba i ja danas pitala za to, kaze da se maternica izdize iz zdjelice i sire se ligamenti i da je normalno takvo zatezanje i bol, meni je propisala magnezij da mi ublazi.
    Odnose ni mi nemamo od plusa, na pocetku nam je rekla da se malo suzdzimo dok se sve primi kak spada, a prosli put je rekla da mozemo polako al nekako nit ja nit mm nemamo neki poriv da bi htjeli. Meni to sve sad cudno i strah me, a ni on ne pita 
    E i danas mi je opet uzela bris (bris cistoce) i pogledala pod mikroskopom i kaze da je sve ok i s te strane s obzirom da imam konstantni iscjedak pa nosim dnevni ulozak.
    Iduci pregled mi je 12.8. Tada je anomaly scan.
    Jok preeeprebrzo prode taj pregled i kad vidimo bebicu i vec nemogu docekat iduci puta

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Red Fox Hvala 😊 Haha, nema veze, ti naplati pa vrati novac ako omašiš 😂 

    Moj sledeći pregled je 20.8., ko će dočekati, tako kratko traje, a tako dugo se čeka sledeći put 

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Lala cestitke na deckicu!! I divna slikica
    Mali pisonja nije danas bio sramezljiv kao moj i od jaivanpa 
    Nasa se danas nije htjela ni za slikanje okrenut  iako je doktorica bila strpljiva i mrdala po trbuhu al nije se dala

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Curke sretno na pregledima ♥️

    Što se tiče odnosa mi ih imamo kao i prije, želja postojana :D

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Kako imamo više dječaka, možda su nam curice stidljive, pa neće da se pokažu još 😄 

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    miki0

    Lalacestitke na deckicu!! I divna slikica
    Mali pisonja nije danas bio sramezljiv kao moj i od jaivanpa
    Nasa se danas nije htjela ni za slikanje okrenut iako je doktorica bila strpljiva i mrdala po trbuhu al nije se dala

    Laka čestitam na dečkiću 💙…
    Daaa naše bebe se nedaju, bas je neka tvrdoglava na mamu hahah….i prosli put se nije htjela mrdnuti, jos kaze sad drugi ginekolog možda se pomakne pa saznamo ..ma vraga hahaha…spavalica moja se nedaaa….

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lala* sorry autocorrect me zaj….

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Hej cure….cestitam na dobrim pregledima, nek se nastave u tom tonu. 🤗 Moj pregled je 2.8….ne mogu docekati, to ce biti taman 16/17 tj pa mozda vidimo jel curica ili kako Ramzi kaze decko…ako ne bude stidljiva beba kao vase danas 😀
    Meni danas samo odjednom krenulo krvariti zubno meso…iz cista mira. Trebala bi posjetiti zubarku a ne smijem…jos uvijek mama ide sa mnom tamo ako bas moram. 😣😣
    I skuzila sam neki dan da mi se zile po trbuhu, tj. s bocnih strana i po grudima plaveee…mogla bi precrtati na papir krvozilni sustav koliko se jako vide…

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Lala, čestitam na dečkiću! Baš je super slika 
    Baš je fora ovako kad se javljate s pregleda i šaljete slike, imam osjećaj kao da sudjelujem u svakom pregledu pa mi je lakše dočekati moj sljedeći.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.