ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Curke, sretno danas sa pregledima.
    Ja se vratila od svoje ginekologice. Isla sam danas do nje zbog onog smedjarenja. Vjerovala sam da nije nista jer se pojavilo samo jednom ali sam otisla da ipak budem mirna. Sve je u redu. I s bebom i sa mnom. Danas smo 11+3. Ali mi je dala preventivno utrogestan da pijem do sljedeceg pregleda. S obzirom da me danas pregledala otkazala mi je termin 25.7 i narucena sam 12.8. A sljedeci tjedan idem u petrovu na kombinirani. Najvise mi je zbog toga i otkazala, kaze da ne cackamo previse ako ne moramo.

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Mikio cestitke na urednom pregledu :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Piba, da li je bol jaka i/ili neizdrživa? Jer raznonrazna istezanja, ustezanja i propadanja su normalna u trudnoći, maternica se podize prema gore, pomice druge organe,beba raste. Ne znam  a koliko si pregleda bila dosad, al nije dobro ni da te cackaju svako malo. Ako je jaka bol,naravno otidji,ali kažem ti,puno tog neuobičajenog je normalno u trudnoći. Popij magnezij i zalegni kad si u mogucnosti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Vanessa.

    Vanessa.

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Eleonoré

    Dobro vece trudnicee😇😇😇
    Mozda nije dobra tema koju cu sad pokrenut,zapravo,zanima me nesto samo😂😂..uglavnom kako vi stojite sa spolnim odnosima tokom trudnoce? Citala sam da neke ne zele uopce,neke bi i previse haha..uglavnom meni je uredna trudnoca..sve je kako treba ali imam neki strah da ce se nesto dogoditi ako budem vodila ljubav s muzem😂😨..iako ga ponekad imamo i ginekologica mi nije to zabranila pitam se dali mi moze nesto bit? Mislim..nakon odnosa me nista ne boli..niceg nema..ali eto zanima me sta vi mislite o tome?😊😊

    mene nije strah da se sta moze dogoditi, ako ginekolog da zeleno svjetlo zasto ne, naravno lagano i pazljivo, ali meni muz ne zeli, njega je strah i kaze.da nije mu to prirodno pogotovo sad kad vec.imam poveci trbuh, kaze da ga uopce.ne privlaci seks , da se ne moze opustiti nikako. tako da kod mene susa od 6.6. vlada hahah

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Vanessa.

    Vanessa.

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    piba7

    Cure, mene i dalje boli trbuh :(
    Dok ležim i sjedim je dobro, čim ustanem i hodam me zateze i boli. Kao da me boli kad uspravim tijelo pa se sve rastegne i izravna unutra.
    Doktor mi je na godisnjem, bila sam na pregledu prije točno tjedan dana i sljedeći imam zakazan tek za 3 tjedna pa razmišljam da možda odem na hitnu. Opet a druge strane imam baš loša iskustva s hitnom, užasno su bezobrazni tamo i svaki put su me otpilili doma na brzinu.


    vjerojatno ti se.maternica.siri, i mene je tako prije tri tjedna krenulo boliti ko ludo, i to bas sto kazes.kad.bi se uspravila, grozna bol je bila, sva.u panici drugi dan isla kod ginekologa, rekao je da.se.ne.brinem da je sve.normalno, samo se.maternica siri. Mi se sve na.svako malo brinemo sto je sasvim normalno, ali bez brige, vjerujem da je.puno nas ovdje to identicno proslo, ali ne brini smiri se kroz cca tjedan dana

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Mikio, čestitam na uspješnom pregledu. Baš, ni spol ni sličice nisu bitni, samo je važno da je s bebom sve ok, da raste i razvija se.
    piba, ne znam što bih ti rekla, ne znam koliko te boli. Možeš otići da se umiriš, a opet, možda nije ništa… ne znam, tu baš svaka mora za sebe odlučiti ovisno o situaciji. U svakom slučaju, nadam se da će te prestati boljeti i da ćeš uskoro biti ok.

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Krivo sam napisala. Pregled mi nije 12.8. Nego 13.8

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Hvala cure, čula sam se s doktorom telefonski. Kaže da se vjerojatno rastežu ligamenti, da obavim urin za svaki slučaj da vidim da nije neka urinarna infekcija. 
    Vidjeti ću kako ću biti pa odlučiti što ću. Ako ne popusti i ako ću se brinuti, otici cu na hitnu.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Evo i mene sa pregleda, IT'S A BOY 😍😍😍 Imala sam osjećaj da je curica, i čika Ramzi je tako rekao, ali ipak je pišonja 😄 Prvo me je pregledala abdominalno i kao izgleda da je dječak, ali vidjećemo vaginalno (jer mi je tako gledala grlić) i tad se vidi baš jasno piša 😄 Sve je super, samo zbog bolova mi je dala 3 injekcije progesterona svaki peti dan, zbog mpo gleda moju trudnoću sa većim oprezom, pa zato. 

    Piba Moji bolovi su onako slabiji, nekad je više kao pritisak nego bol, naročito kad ustajem ili se okrećem u krevetu. Ali opet možda mi ne bi dala injekcije da nije mpo

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.