ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu


    Angie ja imam dva dečka ali decki kazu da bi brata hahah iako mislim da bi bili super njezni prema seki…

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Da hahaha, bas je neka tvrdoglava beba, neda se i neda. kaze mama kak mi se cini neces ti do kraja znati kaj je hahahah…mozda

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Jaivanpa,srami se bebica :)
    Nama je svejedno al mala od početka govori da je seka. 
    Zapravo ona nam je I rekla da sam trudna. Tri dana prije testa mi u šetnji i ona se dere iz sveg glasa maaamaaa ja ću dobit seku! Muž i ja se pogledamo i pitamo šta ćeš dobit? Kaže ona seku ću dobit da da. Za tri dana ja napravim test kad ono plus! Od onda priča da će dobit seku,sad ćemo vidjet šta će biti :) Po ramziju je isto seka😁

    Angie,razmišljala sam si jučer ali zaboravila pitat pa jel ti baš pametno istezat se i bojati i udisati te pare? Mislim i ja jako volim farbati al kad nisam trudna😁
    Mustra jesi ti za bicikl pitala? Ja nebi…Nisam inače za držanje pod staklenim zvonom u T al dokazano nam je lošija ravnoteža u T, ne treba izazivati ništa… 
    Mene danas nešto počeo boluckat donji dio trbuha… nadam se da nije ništa,možda od mora od jučer.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Lavice ja sam ti imala samo jednu kocku za prepravit u bijelo jer mi je spavaca u tak nekim bijelo-ljubicastim kockama. I to mi sve nisko tak da sam za pol sata bila gotova. Jedino kaj sam crtala oblacic na dio di ce biti kindac…jos jedan cu iscrtat danas il sutra. 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Cure, mene i dalje boli trbuh :(
    Dok ležim i sjedim je dobro, čim ustanem i hodam me zateze i boli. Kao da me boli kad uspravim tijelo pa se sve rastegne i izravna unutra. 
    Doktor mi je na godisnjem, bila sam na pregledu prije točno tjedan dana i sljedeći imam zakazan tek za 3 tjedna pa razmišljam da možda odem na hitnu. Opet a druge strane imam baš loša iskustva s hitnom, užasno su bezobrazni tamo i svaki put su me otpilili doma na brzinu.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Ja jesam inače tip od bicikla, ali sad u trudnoći  se ne usudim..cisto da ne padnem..iako, doduse, frend je kupio električni romobil i jučer sam probala..morala sam naprosto, bilo je to jače od mene..al sam se vozila par min, zaključila da sam si malo nestabilna i dala dragome da se vozika lijevo-desno..ja se nekako trudim što normalnije sve obavljati i živjeti, ali osjecam da neke stvari jednostavno ne idu jer sam preumorna..inače, šećem psa tri puta dnevno, sad ne ide…jutarnju odradim, tu sam super, popodnevnu nekako stisnem, al za večernju već spavam..a sto se tiče odnosa, zbog hematoma mi je dok zabranila, ali se nadam da će sutra reci da je sve ok i da smijemo..nemam nikakvih strahova i sl, pa zasto ne..

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    piba7

    Cure, mene i dalje boli trbuh :(
    Dok ležim i sjedim je dobro, čim ustanem i hodam me zateze i boli. Kao da me boli kad uspravim tijelo pa se sve rastegne i izravna unutra.
    Doktor mi je na godisnjem, bila sam na pregledu prije točno tjedan dana i sljedeći imam zakazan tek za 3 tjedna pa razmišljam da možda odem na hitnu. Opet a druge strane imam baš loša iskustva s hitnom, užasno su bezobrazni tamo i svaki put su me otpilili doma na brzinu.


    ma odi na hitnu, ja bi na tvom mjestu..vjerojatno nije nista, vjerujem da se sve rasteže i pomice, ali odi da budes mirnija..

    [lilypie.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Nama je doktor na pocetku zabranio odnos, poslje ga nisam ni pitala…otkako sam saznala da sam trudna imali smo jednom odnos jer je ostao neki strah prisutan.
    Sretno cure na pregledima! Moj je bas daleko i stalno sam u nekoj panici da li je sve uredu…Nas je doktor narucio za 5 tjedana od zadnjeg pregleda i to mi se cini bas puno i ne mogu docekati…

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    piba7

    Cure, mene i dalje boli trbuh :(
    Dok ležim i sjedim je dobro, čim ustanem i hodam me zateze i boli. Kao da me boli kad uspravim tijelo pa se sve rastegne i izravna unutra.
    Doktor mi je na godisnjem, bila sam na pregledu prije točno tjedan dana i sljedeći imam zakazan tek za 3 tjedna pa razmišljam da možda odem na hitnu. Opet a druge strane imam baš loša iskustva s hitnom, užasno su bezobrazni tamo i svaki put su me otpilili doma na brzinu.


    Jesi iz Zg? Ja bila u Peteovoj neki dan zavrsila na hitnoj i vas su bili brižni

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Ej cure, evo mi obavili pregled, sve je super i bebac lijepo napreduje 
    Poduplao se od zadnji puta a ja sam na +0,5kg 
    Slicicu nemam i nismo saznali spol jer je bila nabijena glavom dolje u mjehur i guza u zrak i stisnute noge, i mirna skroz, nije bila za suradnju danas, prerano smo bili na pregledu
    Al bitno da je sve ok i da raste a lako za ostalo, ako nista na porodu cemo se iznenadit 
    I dobila sam bolovanje tako da sad moram javiti na posao, bit ce sigurno odusevljeni al bas me briga za njih.
    Cure koje ste iz zg, gdje se nose papiri u hzzo, jukiceva ili? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.