ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Cure bok! Evo da vam se i ja pridružim sa teme “ tko planira i radi na bebi”…
    Mislim da još spadam u “zimske bebe”, ja sam naime jako friska (4+6) i termin bi trebao biti sredinom 3.mjeseca po kalkulatoru ☺️
    Kako imam 2 spontana i 1 biokemijsku iza sebe, doktorica mi je prepisala Utrogestan, u utorak idem vaditi krv za trombofilije i prvi pregled 25.7. ☺️
    Grizli često te se sjetim i ne daj da tvoja pozitiva u vezi trudnoće ode, ali skroz razumijem tvoj strah.
    Javi sutra kako je prošlo na pregledu i znam da će tvoj strah otići jer je sve u redu 💕😚

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Pozdrav Nova. Dobrodošla.  Sretno svima sutraaaa

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Nova dobro nam došla. 
    Žao mi je zbog prethodnih situacija,  ali vjerujem da će sada biti sve ok i da jeste. 

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Što se tiče jastuka, ja sam svoj kupila u Baby centru THERALINE. Ima kuglice unutra, ali nisam primjetila da nešto posebno suska.
    Mene danas užasno boli trbuh. Ujutro sam se nešto dosta jako uzrujala i dosta isplakala pa se sad brinem da je zbog toga, da sam si nešto loše s uzrujavanjem napravila :(
    Počelo me odmah iza ručka boliti, onako donji dio trbuha, dobro je dok ležim, boli kad hodam. Ne znam da li su to možda crijeva ili mi se maternica rasteze il i je nešto ozbiljno.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Popij magnezij ili tak nesto da te malo opusti

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Nova dobro nam dosla 🎊🥰🎉😘
    Piba iskreno se nadam da si se sad smirila i da ces odlezati do jutra i odmarati se, znam da je tesko ne nervirat se oko nekih stvari al ja se radije maknem od neceg ili nekog tko tako utjece na mene. 
    Mi smo evo 4 sata bili vani i ja sam krepana opet al bar se naspavam nakon aktivnijeg dana…pa makar se ustala u 5 kao i obicno 🙄

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nova dobrodosla! I sretno u ovoj trudnoci, da se do kraja druzimo…
    Piba mozda kako si plakala si vise napinjala trbusne misice a kako su sa dpod opterecenjem pa te bole od toga. Nadam se da si se umirila i da si dobro sada. Odmaraj i pazi na sebe.
    Gogaa kako si nam ti?
    Red fox nisam popratila ti si jos u bolnici ili su te pustili? Kako si? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Grizli jos sam u bolnici, terapija traje dva tjedna, nisam jos ni na pola 😂 ok je, citam, gledam tv, nekak prode vrijeme. Sve mi je lakse kad znam da se otkrio uzrocnik i da je sve pod kontrolom 😊

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    15.7. -Lala27
    15.7. -nemasekirancije
    15.7.- mikio
    15.7.- Grizli
    15.7.- Jaivanpa
    16.7. -Annika
    16.7. - mustra
    16.7.- Vanessa.
    17.7.- Goga_V
    17.7.- leptiricoo
    18.7.- flower
    18.7.- mala.le.90.
    22.7.- Lavica27
    22.7.- samojed
    22.7.- Tockica37
    23.7.- ena10
    23.7.- Jaivanpa
    23.7.- Angelly
    24.7.- njurko
    25.7.- Nasty
    25.7.- Red Fox
    25.7. - lorija
    25.7.- Anna
    25.7.- iva4
    25.7.- Nova19
    26.7.- Chappie
    29.7.- Reserved123
    29.7.- Mangomum
    31.7.- Simbalija
    01.8.- Juno
    02.8.- May4
    07.8.- sofio9
    07.8.- valentina
    07.8.- C1M4
    08.8.- TinchiSk
    09.8.- MaRe
    13.8.- tonkica1
    23.8.- Angie1205
    29.8.- petra31

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Vecer curke!! Evo liste. 😁
    Novaaa dobro nam dosla,stavila sam i tebe na listu. 😁
    Grizli bez panike, mislim da te peru hormoni i pozitivna nervoza pred pregled. Biti ce to sve u redu sutra, smijat ces se sama sebi ☺
    Super je sto si vec usla u 13tt,odnosno u 2tromj,meni nekako djeluje taj tjedan smirujuci jer sam i ja napeta kao puska 😁 al ne dam se jer znam da ne mogu utjecati na to.
    Vanessa. Slatka slicica 😍😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.