ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli mislim da svi imamo takve misli i promatramo svaku promjenj na sebi. Meni su cicke malo splasnule oko 10-11. tjedna da bi kroz desetak dana opet nabrekle mada vise nisu bolne ko na pocetku. Kaj se tice trbuha…sve se siri i mijenja u i na nasem tijelu pa tinse to vjerojatno odrazava i na promjene izgleda trbuha. Mislim da si ne trebas stvara nikakvu paniku jer se dobro osjecas, nema bolova ni krvarenja…a uz to sutra imas pregled pa vjerujem da te sad puca nervoza 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Grizli molim te nemoj se brinuti. u tvojim tjednima trudnoće, pogotovo jer prije trbuh nisi imala, trbuh zapravo samo bude napuhnut od hormona i probave pa se sukladno tome i mijenja. Ni meni trbuh nije svaki dan isti, i znam da je ovoliki uglavnom zbog oslabljenih mišića u prijašnjim trudnoćama. Isto vrijedi i za grudi. Moje su u početku bile tvrde i bolne i već neko vrijeme ništa. Kad ti je pregled?
    Ja bezuspješno tražim apartman za more a ne znam ni sama kako će to izgledati s ovim mučninama. još uvijek se patim

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Grizli tak sam ja bila u stresu jer zadnja 2 tj nemam nikakve simptome, trbuh neki skembasti, a jos ne osjetim nista. Pa sam jedva docekala petak i pregled. Na kraju sve super i sve normalno, uopce nisam trebala brinut. Jos mi doktorica rekla da nek uzivam dok nemam mucnine ni nis i da nije problem sto trbuh nije veci, da cu kasnije kad mi pocne smetat zalit za ovim danima kad mi je trbuh bio mali 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    annika

    Grizlimolim te nemoj se brinuti. u tvojim tjednima trudnoće, pogotovo jer prije trbuh nisi imala, trbuh zapravo samo bude napuhnut od hormona i probave pa se sukladno tome i mijenja. Ni meni trbuh nije svaki dan isti, i znam da je ovoliki uglavnom zbog oslabljenih mišića u prijašnjim trudnoćama. Isto vrijedi i za grudi. Moje su u početku bile tvrde i bolne i već neko vrijeme ništa. Kad ti je pregled?
    Ja bezuspješno tražim apartman za more a ne znam ni sama kako će to izgledati s ovim mučninama. još uvijek se patim


    Anika vidim imas dvoje velikih , moji sinovi su 8i6 .Koliko ti imas godina? Kako klinci prihvacaju vijest o bebi? 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Tockice, drzi se, bit ce dobro! ✌

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Grizli

    Dal ima koja da joj se dogodi ovo sto i meni. Ujutro nakon dizanja grudi uzasno bole i budu napuhane, onda tokom dana malo splasnu i bol prestane sve dok opet ne lezi lm duze vrijeme npr ako zaspem popodne kad se dignem nemogu disat koliko me grudnjak stegne dok opet se ne smanje. I od kad mi je neki dan bilo uzasno lose vise mi ne naraste trbuh toliko do navečer vec puno manje. I prije bi se napuhao samo donji dio trbuha sad kao da mi se cijeli od ruba rebra pa sve do dole napuhne se sav, a prije mi se napuhao samo donji dio od pupka nanize. Mene paranoje hvataju vec 3 dana dal je sve ok sa bebom posto mi se promjenio izgled trbuha od cetvrtka kad sam povracala. Mislit cete da sam luda i histericna al toliko me strah da sutra na pregledu nesto ne bude u redu sa mojom mrvicom.


    Meni se to događalo s grudima. Dok bi se probudila tako bi me peklo, ne bolilo koliko peklo. Ma vraga i bolilo je isto al neobicno u toj kombinaciji … Pa poslije mir i opet ako bi zaspala i probudila ista stvar. A trbuh se mijenja stalno..nemas razloga po mom mišljenju za brigu. To su jako velike promjene i svaka trudnica je drugacija, nekom iskoci ranije trbuh, nekom kasnije. Nekom je veci u ranoj trudnoći nekom manji, netko dobije svuda kg nekome samo u trbuhu…pomoli se i bit ce sve to dobro

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala cure malo ste me umirile al luda glava ne mogu se opustit. Meni je komplet sve ove dane trbuh bio veci nego od četvrtka do sad. Doduse onda sam provela skoro 24h povracajuci izgubila 1 kg koji jos nisam vratila, al od onda mi trbuh izgleda drukcije i kao manje. Poslije vise nisam inala ni mucnine. Al primjetim da mi sad se napuhuje kao gornji dio trbuha. Oblik mu se skroz promjenio. Prije je vise izgledao trudnicki mi, sad kao da sam stavila tanki jastuk ispod maje izgleda. Mene to sve opterecuje jako jer imam paranoje od gubitka trudnoce. Muz me pokusava uvjeriti da su mi se mozda organi pomakli napravili mjesta pa da zato to tako izgleda al nekako mi se cibi rano da se to dogadja vec. Koliko sam nestrpljiva za pregeld sutra toliko me i strah. Jos moram cekat do 6 navecer. Bas se moram opustiti nekako.
    Jaivanpa a to sa cicama mi dodje smjesno skroz porbudim se sa finom trojkom koja ne stane ni u jedan grudnjak koji imam, a kroz sat vremena svi mi dobri. Doduse u one prije trudnoce siromasne jedinice vise ne stanu ni napola, al ovo mi smjesno ko da neko ih napuse. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Grizli bit ce ok. Ne brigaj

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. 
    Grizli razumijem te potpuno. 
    Tvoj  strah je opravdan obzirom  na situaciju koja te je zadesila prosli put. 
    Vjerujem  da svaka od nas ima te strahove, osluskuje tijelo, primjećuje  promjene… onda nekima  od nas koje smo  hipersenzitivne  javi  se i blaga ansioznost, paranoje itd.
    Ja vjerujem da je sve uredu kod tebe i da će tako  biti  do poslednjeg  dana t.
    Smiriti  se mozes  da odes  u crkvu  i pomolis  se, ili meditiraj,  pusti neku  dobru  komediju, procitaj  knjigu,  pij kamilicu, istusiraj  se mlakom  ugodnom  kupkom, prosetaj  u prirodi i najvaznije  reci sama sebi  da je sve uredu i prepusti  sve Bogu. Vise od toga ne mozes.  Mozda ako imas mogućnost kupi ili udomi malog  psica, dok on odraste i naučiš ga cemu  trebas tebi  će biti vrijeme  poroda. Mislim  da bi bila puno opuštenija. ❣
    Tonkice drago  mi je da je sve ok,  sada samo miruj  i sacekaj  da tjelo  odradi  svoje. 

    [lilypie.com]

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Grizli koji si tjedan ?
    Da i mebi se neke dane cini da uopce nemam simptoma, nekad me sise manje bole a ima dana kad neznam kak bi legla spavat.

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.