ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Točkica, drago mi je da je sve uredu i da je taj hematom ispod, a ne iznad bebe.. sad samo polako. Koliko dugo moras uzimati terapiju?

    Ja sam u prvoj trudnoci na pregledu sa 7 tjedana saznala da sam imala hematom koji je tad bio u nestajanju, sva sreca da je sve proslo ok jer ja pojma nisam imala. Navodno se sam apsorbirao.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Točkice  telefon  uvijek  automatski ispravi na Tonkice. 😓 sorry

    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Bok cure!
    Mi jučer obavili svatove. Joj, jedva sam izdržala do pola 2 kad je bilo darivanje. Došli doma, zaspali oko 2 i jutros spavali do 10:15. Ne sjećam se kad sam zadnji put tako dugo spavala. Sad sam sva zbunjena i omamljena. Došli smo u vikendicu, malo odmarati tu, ručka imamo od jučer, a i toliko smo se najeli u svatovima da sam sad samo jabuku pojela. 
    Točkice, drži se, sve će to biti u redu. 
    Grizli, potpuno te razumijem, ali moraš se opustiti. Mene kako se pregled približava isto uhvati neka panika. A ništa ne možemo. Osim biti pozitivne. Zašto ne bi ovaj put sve bilo u redu?!
    Angie, znači kebab mi je 😋😋😋 mljaaaac, ali me strah mučnine i moram paziti pa se suzdržavam. Kad sam išla na pregled, dragi je smazao kebab dok me čekao pa sam ga tražila da mi prepričava kakav je bio. Mene isto to slano baš privlači.

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja u principu bez ikakvih simptoma, osim sto mi se spava..al i inace sam bila spavalice, pa mozda podsvjesno to sad iskoristavam.. meni cicke,apsolutno iste..nadam se da je to ok…mislim,sretna sam da me ne bole,ali kako nemam simptoma,bilo sto bi prihvatila,sam da sam sigurna da je sve ok! Jedva cekam utorak i pregled! 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudnicee😇😇😇
    Evo stigao mi je nalaz iz Petrove gdje sam vadila krv.Uglavnom pise rizik za trisomiju niski,koncentracija b-hcg 144 ng/ml korig.Mom 2,61 a PAPP-A 7,55 m IU/ml. korig.Mom 2,66.
    Citala sam na internetu i pitala par ljudi pa kazu da je nalaz uredan,sve u najboljem redu.
    Zna li neko jos jel to stvarno ok??? Puknut cu do iduceg pregleda kod ginekologice.
    A UZV je odlican..rekla mi je tamo ginekologica.
    Pomozite..panika me hvata😨😨

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Eleonore to je nalaz super, male, skoro nikakve sanse za trisomije.
    Tinchi ja ne bi izdrzala tako dugo na svadbi, svaka cast!
    Mi sljedecu sub idemo necaku na rockas i vec sam pripremila mm-a da ne mislim bit predugo, nemrem ni sjedit ni stajat…dva sata drustva i meni je dosta 🙄
    Danas sam se uhvatila krecenja…samaaaa 🙈
    Nemam puno al sam odlucila da cu to danas odraditi. Nasa spavaca je u bijelo/ljubicastim kockama (volim se igrat po zidovima 🤪) a sad kako smo saznali da cekamo pisu, odlucila sam barem tu ljubicastu kocku di bude kindac ofarbat u bijelo a onda iznad iscrtkat oblacice, ime i tak nekaj. 
    Inace sam freek za krecenje pa ak nekom treba pomoc zoviteee! 😂
    Moje cure u sobi imaju sobu od 16 kvadrata i svi zidovi iscrtani rozim i ljubicastim srcekima i svakakvim oblicima 🥰 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Eleonoreto je nalaz super, male, skoro nikakve sanse za trisomije.
    Tinchija ne bi izdrzala tako dugo na svadbi, svaka cast!
    Mi sljedecu sub idemo necaku na rockas i vec sam pripremila mm-a da ne mislim bit predugo, nemrem ni sjedit ni stajat…dva sata drustva i meni je dosta 🙄
    Danas sam se uhvatila krecenja…samaaaa 🙈
    Nemam puno al sam odlucila da cu to danas odraditi. Nasa spavaca je u bijelo/ljubicastim kockama (volim se igrat po zidovima 🤪) a sad kako smo saznali da cekamo pisu, odlucila sam barem tu ljubicastu kocku di bude kindac ofarbat u bijelo a onda iznad iscrtkat oblacice, ime i tak nekaj.
    Inace sam freek za krecenje pa ak nekom treba pomoc zoviteee! 😂
    Moje cure u sobi imaju sobu od 16 kvadrata i svi zidovi iscrtani rozim i ljubicastim srcekima i svakakvim oblicima 🥰


    Hvala ti na odgovoru😇,evo vidim da si ti u 16.tjednu pa sam te htijela pitati nesto.Ja sam sad 12.tjedan,nekako su mi svi simptomi nestali osim sto me grudi malo bole.Pocela sam nenormalno jest a nisam imala uopce apetita zbog mucnina..muci me samo zgaravica.Ne znam dali mi se vratio apetit jer sam i zeljezo dobila ili nesto ne stima..iako..bila sam na pregledu 8.07 i 9.07 u Petrovoj..beba je bila odlicno..dali je normalan odlazak ranijih simptoma?

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Kako sam napisala jutros, tak je slicno meni bilo samo ja nisam imala mucnine i od pocetka jedem nenormalno.  Meni su se oko 10-og tjedna cicke malo “ispuhale” i manje su bolile a sad su evo opet za broj i pol vece neg na pocetku al zasad ne bole. Sve je to normalno jer nam hormoni rade 100 na sat i svaki dan nam se nesto drugo desava u tijelu. 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Eleonoré, mislim da ti je to skroz normalno.. Beta se valjda sad “stabilizirala” pa tako ni simptomi vise nisu preizrazeni. Evo sto pise; “The level will reach its peak in the first 8-11 weeks of pregnancy and then will decline and level off for the remainder of the pregnancy.” Znaci hcg pik je izmedju 8-11tjedna i onda se postepeno smanjuje do kraja trudnoce.

    Evo skrolaj tu do tablice na dnu: https://www.mamaibeba.rs/trudnoca-i-porodjaj/hormon-trudnoce-i-dupliranje [mamaibeba.rs]

    Kad smo kod simptoma, meni su se u zadnjih tjedan dana takodjer smanjili, danas sam 9+5. Ali zato su rano poceli, sa nepunih 6 tjedana.. mislim da je to sve individualno i kako koji dan, dodju, prodju..

    Be the change you wish to see in the world..


  • Deleted user

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Omerta

    Eleonoré, mislim da ti je to skroz normalno.. Beta se valjda sad “stabilizirala” pa tako ni simptomi vise nisu preizrazeni. Evo sto pise; “The level will reach its peakin the first 8-11 weeks of pregnancy and then will decline and level off for the remainder of the pregnancy.” Znaci hcg pik je izmedju 8-11tjedna i onda se postepeno smanjuje do kraja trudnoce.

    Evo skrolaj tu do tablice na dnu:https://www.mamaibeba.rs/trudnoca-i-porodjaj/hormon-trudnoce-i-dupliranje [mamaibeba.rs]

    Kad smo kod simptoma, meni su se u zadnjih tjedan dana takodjer smanjili, danas sam 9+5. Ali zato su rano poceli, sa nepunih 6 tjedana.. mislim da je to sve individualno i kako koji dan, dodju, prodju..


    Meni su isto simptomi poceli rano,jako jako rano.Jos kad se na ultrazvuku samo vidjela vrecica..5.tjedan i trajalo sve do prije 2 tjedna.Prakticki 6 tjedana sam se mucila i tek sad mi je bolje.
    Mislim da je to samo briga za bebu..mislim da je zapravo sve uredu,previse panicarim😇😇😇

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.