ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Tockice miruj i nadam se da si gotova s krvarenjem! 
    Grizli, sve je to normalno,i izmjene simptoma i trbuha. Meni je dosad samo iskakao ovaj donji dio (B trbuh kako ga cure zovu hahah) da bi prekjucer bili navecer do Zadra i vracamo se oko ponoći  i ja skuzim ono od sisa do dole red trbuh ko da sam 17-18 tjedana trudna, rekla sam mužu znaš šta ja ovo više nemogu uvlacit 😂 Tako da meni ujutro krene taj donji dio do navečer sam trudnicki napuhana. Sise me bole eventualno ujutro ili ako ih zalezim (kao i vas sve kolko sam skuzila). A i kad se nešto loše desi vjeruj mi da simptomi ne odu preko noći. Znači beta je ta koja u početku “provocira” većinu simptoma, u prošloj T u 12 tj nakon što je stalo srce,nakon kiretaze 10 dana meni je beta bila  320. I dalje sam imala simptome. A dr je rekao da će mi mj dana trebati da mi se maternica vrati i prvobitno stanje (Znači bio mi je napuhan trbuh još 3-4tj). Kako si cure rekle probajmo sve pozitivu. Ajmo zamisljat svaki obrok koji gricnemo da ima 10 deka pozitive😁😂😂😂

    Tichi svaka tebi čast,ja bi im.na odojku zaspala hahahahh

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Točkica37

    annika

    Grizlimolim te nemoj se brinuti. u tvojim tjednima trudnoće, pogotovo jer prije trbuh nisi imala, trbuh zapravo samo bude napuhnut od hormona i probave pa se sukladno tome i mijenja. Ni meni trbuh nije svaki dan isti, i znam da je ovoliki uglavnom zbog oslabljenih mišića u prijašnjim trudnoćama. Isto vrijedi i za grudi. Moje su u početku bile tvrde i bolne i već neko vrijeme ništa. Kad ti je pregled?
    Ja bezuspješno tražim apartman za more a ne znam ni sama kako će to izgledati s ovim mučninama. još uvijek se patim

    Anika vidim imas dvoje velikih , moji sinovi su 8i6 .Koliko ti imas godina? Kako klinci prihvacaju vijest o bebi?


    Točkice ja krajem kolovoza punim 35. Sin je oduševljen, najviše se veseli tome što više neće biti najmlađi a kćer je onako- ni pretjerano sretna ni nesretna ali nju sad puca pubertet na najjače pa mi nije čudno

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tinchisk super si ti to odgulila na svadbi. Danas samo odmor i lagano.
    Jos jednom hvala sto me smirujete. Znam ja da ako nešto nije u redu da mi simptomi ne nestaju preko noci, al valjda ta briga je sastavni duio trudnoce to sam tako prihvatila sto cu.
    E pazi ti ovu Angie kao najavila da nece ostat dugo na festi jer ne moze sjediti, stajat, al zato brate moze klecat i farbat. E zeno 🙌 respect! Btw ja isto volim farbat, al sad me ne bi pokrenulo na to milijon eura da mi daju. Ja vidila na wish neke naljepnice za zid predivne na zivotinje divlje i vec najavila muzu da zelim tako nesto za sobu za bebu. Zidovi su krem boje svijetlo jako pa mislim da bi samo tako neke dekoracije bile zgodne. A tebi ako se farba mozes doc mi dnevni ofarbat nadam se da volis i kose krovove i visoke plafone. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vanessa.

    Vanessa.

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    ja iz prikrajka citam, na poslu mi je ludnica obzirom da radim u hotelu, pa dok dodem koma budem koma. jos putuj tamo i nazad, ubi me ta voznja i sjedenje na poslu i tipkanje i zivkanje, ali nemam izbora nego do 19.9. radit jer je spica sezone do tad a nema me tko mijenjati sada. uzas. nego, ja sam na redu za pregled sad u utorak 16.7., muz narucio pregled za svoj rodendan pa cak tjedan dana duze nego inace moram cekati pregled, tako da jedva cekam. Na zadnjem smo dobili okrenutu guzicu i skupljene noge pa se sad nadamo da ce se napokon okrenuti i raskreciti :D kako muz kaze da sazna za rodendan.da li ce ga sljedecih 20 godina zajebavat on ili ona hahah
    ja bi zamolila.nasu tetu ramzi gatalicu ako moze ikako iz ove stare slike s UZV izgatati sto nas ceka, pa da vidimo u utorak da li ce biti tocno :)

    i uvijek mi je zanimljivo kako vikendom bude tiho, i onda dodem u ponedjeljak navecer na forum, 20 novih stranica bude haha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Red fox hvala na savjetu za jastuk, bas cu pogledat. Znaci tebi taj ne suska kad se okreces? To svakako nebi htjela s obzirom da imam u zadnje vrijeme jako lak san i cujem sve zivo i sve me budi. 
    Grizli mene cice prestale bas ono bolit oko 11 tt, do tak su bile bas bolne. trbuh jedan dan imam, pa dva nemam, pa se probudim i bude malo okrugliji i mislim si sad je krenuo rast konacno, pa evo jutros se probudim ko da sam se samo malo najela, i tako u krug a eto 16 tt…prije par dana su me opet cice pocele ne bolit al kao zapeku iznutra povremeno, pogotovo ovo sto cure kazu nakon lezanja kad se dignem…
    Bebu jos ne osjetim… 
    Sutra pregled ujutro u 08.00 nemogu docekat!!! 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu
    Grizli ja sam ti oduvijek sva naopaka 😂
    Nisam imala puno za farbat, mozda dva kvadrata zida al jos sam oblacak nacrtala, cekala da se posusi da vidim kak izgleda i mislila sad drugi al me mm stopirao pa cu to sutra 🤪

    Moze ovako nesto za tvoj dnevni? 😂
    Dobro cure zar ja jedina imam trbusinu ko pred porod?? 😳
    Najte se zaliti da vam je mala busa, ja se vec sad jedva saginjem i penjem na 4.kat…srecom imam jako aktivnog muza pa me tjera na setnje svakodnevno, inace bi vec bila ko Obelixova mlada 🥴

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Vanessa  rekla mi decko 😊
    Mikio ne suska, bas ti je onak ko obican jastuk za spavanje. Meni ga muz uredno krade 😂 
    Grizli meni je isto s trbuhom kak je i mikio opisala, samo ja tu i tamo osjetim lagano bebu. Al posto mi je druga trudnoca onda sam znala kaj ocekujem. Prvi put sam tek oko 22.tjedna osjetila, da se ne zabrines 😊 i bila mi je sprijeda posteljica, sad je straga

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Meni se cini jos prerano kod mene da osjetim bebu ni rijetko tako da tome se ni ne nadam jos, al evo sad kad vidim da i vi imate trbuhe kojih malo ima malo nema lakse mi je. Tek sam danas shvatila koliko sam istraumatizirana s tim gubicima. Muz poludio na mene jer sam u jednom momentu se i rasplakala, al pravdam se na hormone. Valjda to tako mora biti, zato je dobro imati vas ovdje da mi vratite razum.
    Angie 😎 mislim da bi mm i tebe i mene uputio na Vrapce nakon tog farbanja! Hahaha! Al fora za klinke pretpostavljam da je to njihova soba.
    Ja se ne bunim za trbuh sto jos nije ogroman sam kad naraste nek ne odlazi. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Rekla je do 12 tjedna terapiju.
    22 imam pregled kod svog gina pa cemo vidjet stanje, nadam se da ce nestat da mozemo 25og na more. 
    Meni se srecom bas slatko ne jede ,ali mi je želja junk food al obzirom na gest dijabetes pazim 🙄
    Ja bi tako sad malo pomfria grickala sa malo ketchupa. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli naravno da je to djecja soba…ja jesam luda al mm me jos drzi pod kontrolom 😂
    Dva dana sam crtkala te pi*darije po zidovima 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.