ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu
    Mi smo odlučili koja ćemo kolica. Ne moramo ih odmah kupiti. Svejedno je ista cijena sad sa klub popustom ili na bilo kojoj žutoj srijedi. Posebno ćemo kupiti adaptere i autosjedalicu Maxi cosi. Jako se veselim kupovini opreme. Sve živo nam treba jer su nam djeca 17 i 14 godina. Za prvo dijete niti nisam ništa kupovala jer sam pola trudnoće provela u bolnici pa smo nešti dobili, a drugo je suprug sve sam kupovao, a ja mu objašnjavala rukama i nogama jer se internet baš nije koristio i sva čuda današnje tehnologije. Hvala Bogu na ovome sada. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pitala ja prijateljicu ona slicma peg perego se zovu maclaren daytripper black i imaju tu montaznu kosaru koja je zapravo sportski dio i uz adaptere montiraju se as od maxi cosi, bretix ili tako nesto, cyber i jos nekoliko njih nisam zapamtila ona ima maxi cosi neku. I rekla da je platila ju cca 3.800 kn. A nasla i tu neku sto sam vidila i sta ki se cinila udobrom. Pazi mene udobnom, tako mi izgleda na slici ko da bi beba bila sretna s njom. Zove se BeSafe izi plus. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Bok djevojke.

    Iva- jako mi je drago čuti da je sve super, i da je to zapravo bol jer beba raste. Najbitnije da je sve ok.

    Mi smo danas bili na UZV. “Moji osjećaji” da je sin u pitanju, nisu baš ispravni bili.. kaže doktor, mama, ovo je curica, pimpek tu ne postoji.
    Muž je bio samnom, on je procvijetao, evo cijeli dan nije skinuo osmijeh sa lica. 
    Naša mala curka ipak stiže, i sve je u najboljem redu! Gospodična si je ruku stavila iznad glave i maše ona, i cijelo vrijeme je aktivna bila!
    Baš smo sretni! 🤩🤩🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli Be safe sjedalice su dobre, dobro prolaze na crash testovima mada ni ti testovi nisu neko mjerilo. Svakako su bolje one sa boljim ocjenama al treba gledat i funkcionalnost, materijal i slicno.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Čestitke ena10na curi I i da je sve dobro! ❤
    Juno odličan izbor za kolica, rekla mi je žena u Magic baby da nikad nisu imali reklamacija na ta kolica👌
    Grizli, besafe je recimo premium brand medju sjedalicama,kao što Angie kaže i dobra na testovima,po meni možda nerealno skuplja od ostalih jeftinijih a ništa gorih na testu al svak zna naravno za sebe!
    Ja sam koristila košaru do 4.5 mj starosti, Onda mi je ped rekla da može u sportski ali onaj stupanj lezeci,s 5 drugi stupanj (45°) a sa 6 može već polako u sjedeći  

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Ena10 Čestitam na curici, divno 😍😍😍

    Cure, mene ubi ovaj pritisak dole, imam osjećaj da ću se upiškiti, a onda odem na wc i nema ništa ili skroz malo, jer idem baš često. Kao da mi neko sjedi na bešici, ko li bi to mogao biti 😂

  • Avatar lupe

    lupe

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Bok mame
    ja sam nova skroz u svijetu foruma 
    čekamo bebicu 12.11.2019. ♥️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ena10 cestitam na curki! I drago mi je da je sve dobro! Nasmija si me sa doktorovom izjavom. 🤣
    Lavice iskreno ja uopce nemam omjer cijena te opreme, meni sve to se cini skupo, a opet za bebu mi nije nista tesko izdvoji. Mislim da cu morat se dosta educirat u novoj znanstvenoj disciplini. Al super da imam vas koje mozete dat zlata vrijede savjete.
    Juno bas su lijepa kolica! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    petrica10

    Bok mame
    ja sam nova skroz u svijetu foruma
    čekamo bebicu 12.11.2019. ♥️


    Dobro došla Petrica. 🤗
    Ena čestiram  na djevojčici, polako  ali sigurno  cini se da bi djevojčice  mogle  izjednačiti . 🥰 ja imam  osjecaj  da je I kod mene  tako , mada nije  iskljucenk  da me osjecaj  prevari  kao i neke od vas. Vidjecemo  17 og.😌

    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ena10, čestitam na curki 😍
    Petrica10, dobro nam došla!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.