ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    I osim tih osnovnih briseva (hpv, klamidija, ureaplasma, mikoplasma i aerobi - tu spada cijeli spektar od enterkoka, escherichie, klebsielle itd.) proucite i mogucnost i obavezno na kraju trudnoce,oko 36. tjedna napravite bris za beta hemoliticki streptokok. To vam je moj savjet, proguglajte malo o tome. Najcesce se to uzima u bolnici, al cisto da se informirate.

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Srce mi se smije 🤰🏻

    Jutreko.
    Zanima me sa koliko se poci.je raditi ultrazvuk preko trbuha i sa kolko ste prvi put osjetile svoje bebice 💙


    Ja sa 15 tjedana i  4 dana

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    pozdrav cure.
    Angie, kad već spominješ probleme sa probavomi i tako to, jesi li u prijašnjim trudnoćama zaradila hemiće i kakav je sad situacija? Ja vanjske još u prvoj, i držim pod kontrolom sve, jučer nisam išla na wc ali nisma ni pokušavala, znači bez ikakvih bolova, tiskanja i jutros užas. svrbi, peče

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Iva zaboravi na tu bezobraznu sestru, glavno da si se ti uvjerila da je sve u redu i da si vidjela deckica 😊
    Sto se tice kolica, mi smo u prosloj trudnoci vec kupili kolica. Ne zelim uopce nista gledati da mi ne padnu neke ideje na pamet. Neki dan sam muzu rekla da mi se cine jako velika pa mi je samo uputio upozoravajuci pogled da nema vise govora o kolicima 😂 samo je rekao kupit cemo kisobran kolica ako nam budu preteska. Tako da od opreme uopce necu nista gledati. Jedino krevetic moramo uzeti, a to smo isto vec odabrali. I neke stvari ako ovaj put bude decko jer imamo sve rozo 

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Annika na srecu hermice nisam imala ni u jednoj trudnoci. Imala sam ih samo jednom u zivotu i to radi losih stolica na poslu. Bila sam vezana za stolicu taj period, i ocito od loseg sjedenja dobila sam jedan vanjski. Nije me dugo mucio i nestao je sam od sebe nakon tj dana. Nadam se da cu ih preskocit i u ovoj trudnoci.
    Mm ima dosta problema s njima jer vozi svakakve strojeve a svi imaju sjedala obucena u skaj, ne znas je gore po zimi ili po ljeti 🙈

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Iva sad si me scimala s tom sestrom, ja planiram tam rodit 😳

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    a ja isto dosta sjedim, em se vozim na posao em na poslu pogotovo u ovo doba godine, većinu posla obavljam na stolici koje su nikakve
    ja sam grozna ali ne mislim kupovati ništa. od kume imam krevetić i robicu, od susjede kolica. možda kadicu uzmemo jer sam vidjela super fora na sklapanje a nama mjesta stvarno fali

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Iva, nemoj da te sestra zamara. kad god sam išla u bolnicu bila je bar jedna bezobrazna. već sam oguglala na to. bitno da ste ti i beba dobro

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Gogaa, dobro da si i sad otkrila, šaljem pozitivnu energiju, da sve to riješiš i bude ok. Baš loše što te nije upozorio već na cin 1, tada bi i bilo najbolje započeti liječenje. Drži se i sretno!
    Ja isto nisam vadila briseve, to ste sve radile? Da znam pitati na idućem pregledu. Općenito nikad nisam radila briseve, ne samo sad.
    Ostalo sve obavila što je do sad trebalo.
    Mislim da sam se u Hipp club učlanila 31.5., vidim da su mi tad poslali prvi mail, a paketić stigao jučer, skoro mjesec dana.
    Hm, čekanje pregleda… obećala sam si totalnu pozitivu nakon nifty-ja i stvarno se trudim. Trbuh mi navečer bude ogroman. Mučnine su prošle, ali osjetim još uvijek da mi slatko ne paše, a inače ga obožavam. Cicke bole. Imam tih dosta simptoma pa vjerujem da je sve ok. Jednostavno ne želim razmišljati o tome da nešto nije u redu. Jako se radujem ovoj bebi i nadam se da će sve biti ok. Naravno da već sad jedva čekam pregled za 2 tjedna, ali uz hrpu optimizma jednostavno vjerujem da je sve kako treba.


    Tinchi bilo  bi stvarno  super  kada bi se malo  angazovala oko  briseva  ili pape, pogotovo jer  nisi nikad prije. Cak i pregled grudi  godišnje.  Takvim  pregledima  se može  otkriti  svasta  nesto  sto apsolutno  ne daje nikakve  simptome dok ne dodje  u krajnju  fazu. Apelujem  jos jednom  na cure  da se malo bolje angazuju  oko takvih  pregleda, insistrirajte , pitajte , zovite , dosadjujte,  potražite različita  misljenja. Mnogo  je danas  bolesnih  i doktori  nas jedostavno rutinski  pregledaju i ne detaljišu osim  ako smo ugrožene, nažalost. Sto je Red napisala baš se moramo  zauzeti  za sebe da bi istjerale  svoje  i bile  sigurne.

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ooo cure,sta ste se raspisale meni o najdrazoj temi!! 💃 shopping!!! 😂😂
    Ni ja necu nista pretjerano kupovati jer sve imam s obzirom da imam povecu bebicu kuci 😁 
    Osim madraca sto bi malo promjenila i sjedalice-njihalice,one su mi uvijek problem kad ih gledam. Sve su mi nekako dobre i funkcionalne. Ako ima netko dobru provjerenu da mi usput preporuci. 😁
    Kolica Bebetto 3u1 💝

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.