ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Iva ko je* sestru kad moram biti prosta. Bitno da ste ti i beba dobro.
    Uh mi moramo sve kupit jer nemamo od kog posuditi a i nekako obozavam shopping posebno mislim da ce mi ovaj biti zabavan. Samo dok jos skuzim sto trazim. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Neko je napisao  da ima problema  sa hemoroidima  i da je boli. Evo jednostavan provjeren recept:
    Žlica svinjske masti i malu čašicu (pola  dl vina). Mutiti  dok se ne stvori  pjena i tuferom  nanjeti da odstoji par sati. Ponoviti  par puta  dnevno  i to je to.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima, pitat cu za te briseve na slijedecem pregledu s obzirom da mi ih nije do sad nikad spomenula. A one neke pretragena toksoplazmu i slicno? To sam isto procitala negdje da treba a ni to mi nije spomenula. 
    Papu sam radila 2 mj prije trudnoce i bila je uredna pa nije trebalo ponavljati sad kada sam ostala trudna.
    Joj, vi vec na kolicima  ja jos nisam ni priblizno pocela proučavati, nekako mi rano jos… Al s obzirom da je prva trudnoca i nemam od koga sta naslijediti jer sam prva u drustvu i obitelji, morat cu sve od nule istrazivati i kupovati. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli moj savjet vam je da se ne zaletavate sa shoppingom. Vec sad krenes u razgledavanja onako usputna, malo googlas recenzije, skicnes po forumima, ipak je drugacije kad stvarnu bebu stavis u kolica/sjedalicu/klokanicu i sl nego kad isprobavas to u ducanu okruzena prodavacicama 😉
    Mene mm iznenadio kad je poceo okretat sva kolica po baby ducanu, obrtat sjedala itd 😱 a ja mislila da sam ja freak za te stvari 😂
    Curke koje imate dosta stepenica, koje volite dosta toga pjeske obavljati…guglajte si o klokanicama/nosiljkama. Imala sam jednu u kojoj sam obe curke nosila i bio je preporod ne teglit kolica kad se sjetis da si nes zaboravila u ducanu il moras na brzaka po nekaj sici. Bebu u tobolac i mir. Moje cure su uzivale tako se nosakajuci.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Iva4 drago mi je da je sve ok i da si vidjela deckica 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Sto se tice briseva, navodno klasicni paket briseve na spada u HZZO standardni postupak. Primjerice, ja sam prije trudnoce, koja je ustanovljena 5.4., zadnje briseve preko HZZO radila na proljece 2018.g.i svi se bili negativni, a to je dobro. Moja bivsa gin.u DZ kod koje sam uvijek isla (i med.sestra) nije htjela dati uputnice da ih ponovno napravim od kad sam zatrudnjela, pod opravdanjem da ne spada u HZZO klasicni postupak. Kako sam neke preglede i pretrage obavljala privatno (npr. Nifty), tamo je gin.rekla da ih svakako napravim, tako da jesam o svom trosku i sve je opet bilo negativno, hvala Bogu.
    Na kraju sam si dala truda i iznazivala puno privatnika da vidim gdje mi je najpovoljnije, pa sam nasla jednu polikliniku u Zgu gdje uzimanje svih briseva (osim HPV-a) kosta 50kn ukupno. Odnijela sam ih sama u HZJZ (kod Gupceve zvijezde), platila 300ak kn za sve i dobila nalaze na e-mail za desetak dana.
    Sad mi se u medjuvremenu promijenila gin.u DZ i dosla je jedna puno bolja, susretljivija i ljubaznija, pa bi mi mozda ta i dala, ne znam…

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ja sam radila papu u 2 mj taman prije nego sam ostala trudna i bio je uredan pa mi je rekla da necemo odma ponavljat. Moja gin ima stav da u prvim tjednima ne treba puno cackat unutra da se ne uzrokuju nepotrebna krvarenja i sl. Na sljedecem pregledu mi je rekla radit sve briseve (bit cu 16tj). Trebala sam na proslom sa 12,5 al me sestra nes krivo narucila, tek popodne a ti brisevi se moraju radit ujutro  blabla. Ugl kaze ona da nije problem i da moze i tad. 
    Ja inace redovito godisnjem radim papu, briseve sam radila jednom fakat davno.  Al treba pazit na sebe, ja idem jednom godisnje i grudi pregledat, bas sam si te neke stvari stavila kao bitno i ne preskacem

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Grizli

    Deewillow 😂 nek si se ti bar nasmijala. A jadan muz naj** ni kriv ni duzan. Al dobro prezivio je tako sto je otisao na posao sat vremena prije. Dobit ce nagradu za djelatnika mjeseca ovaj tjedan. 🤣
    Ja se jako pazim sunca jer bas odmah izgorim, tako da tamnoputim sretnicama zavidim.
    Angie ako je probava problem onda sad nakon sladoleda odmah punoo vode i evo ti efekta!
    Cure jel vi sanjate opermu za bebe? Znaci ja sam poludila! Ja svaku drugu noc sanjam da kupujem kolica ili krevetic ili one didakticke dodatke za kolica.


    Haha, moj muz ima “g.o.” jer je sam u Zgu, iako radi 😉
    Svi se muzevi/partneri moraju sad pripremiti ako vec nisu, jer ce biti krivi za sve i kad jesu i kad nisu 😉😅 jos ak ce ic u radjaonu s nama…

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Pogresno sam se izrazila,mislila sam na one lezaljke/ ljuljacke. Masa ih ima u ponudi 😒
    Slazem se s Angie klokanica je spas i moj ju je zvrk volio cak najbolje bi zaspao dok bi ja obavljala kupnju po ducanu 😂 tijelo uz tijelo s mamom i beba odmah se osjeca sigurno i mirno.
    Jel koja od vas koristila onu maramu? Ja se ne usudim ni stavit je 😂😂

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Grudi se moraju pregledavati jednom godisnje nakon 30.god.zivota.
    Papa svake god., preporucuje se od prve spolne aktivnosti.
    Mrgud, znam ja jos gin.koji imaju takvo stajaliste (da ne treba nepotrebno “cackati”). Iako nisam te struke, nekako mi se cini da su bar djelomicno u pravu

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.