ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Meni je najsmjesnije/najtragicnije sto su vecina baba koje ispiru mozgove tim pricama velike vjernice kao. Ali se svejedno ne mogu odmaknut od toga 🤦‍♀️

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Aaaaa da se ne smije kratit kosa?! Krivo sam skuzila.
    Ma ja u to nis ne vjerujem. Tak su mene iznapadali kad mi je jednom slucajno bebin ves ostao na striku preko noci 😤 I bas ko sto kazete, sve bake velike vjernice a u takve gluposti vjeruju i sire generacijama, bzvz mi je to.
    Jedno su obicaji i to postujem kad god mogu al u ove gluposti ne vjerujem. Tipa crna macka, torba na podu…i slicno.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Maj4 Šta znam  meni  je isto pomalo smiješno ali isto  tako poznavala sam trudnica  koje su  se pridržavale 🤭  Livia  snaga mi i nije baš u kosi kao kod Samsona 🤣  ne raste mi   intenzivno ali bih  morala  bar vrhove  jednom za ovih  preostalih 6 mjeseci, a onda bake, tetke (iz Hercegovina) nemoj  ne valja  u trudnoći. 🤣  nisam pametna,  ionako  mi se percepcija  u trudnoci  poremetila bojim  se svega pa i babskih 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hahahaha… Meni su te bapske super cool price. Ovo za sisanje nisam znala, al kosa mi inace sporo raste a sad poludila tako da cu se sisat bez obzira na price. A najludje sta sam cula je da trudnica ne smije sjediti prekrizenih nogu jer se bebi omota pupcana vrpca oko vrata. Dakle ono morbidus na entu. I slazem se sve od reda neke full vjernice i lizu crkve a vjeruju u vragove, vjesdtice i magiju. Hahaha
    Eto meni dosao nalaz GUK 5.0 tako da ipak mora se drzat dijete jer je granicno pa da ne bi pretjerala. Rekla dr 1 zlicica secera max na dan, a to ubijem odmah ujutro u bijeloj kavi tako da ajde bar 1 radost mi nece satrat. Ostalo cemo lagano dijetalno. Preporucila da ranije radim ogtt test cim se skinem sa decortina da provjerimo dal je od njega ili zaista secer pa da znam sto dalje. Boji se da cu past u podhranjenu kategoriju u medjuvremenu. 😞

    [tickerfactory.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    iva4 cestitam na zarukama! 😀👏
    Preeeslatkee su sve slicice! 😍
    Meni je pregled za sat i pol ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda. 12+5 a po uzv 12+3, u pocetku je bila veca razlika. Nuhalni nabor super, nosna kost isto. I da se pohvalim, cak sam smrsavila 1 kilu od kad sam ostala trudna hahaha (a ja imam zaliha pa sam ustvari bas sretna da se ne debljam jer sam bila uvjerena da cu bit kit 🙈)
    Jedino sam dobila gljivice pa moram terapiju sad uzimat. I nije mi opet radila briseve jer mi je pregled bio u podne a do podne se nosi u stampar pa tek u 7 mj. Al one su dezurne 7 mj jer su 8 na go, pa cu si to otic na pregled kak ce meni pasat ovisno o moru, bas me briga 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Iva4  cestitke na zarukamaa od 💜

    Ma ja ne vjerujem u te babske pric eja bas idem sutra da se sisam hahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli zao mi je radi dijetne prehrane, mislim da ja to ne bi mogla. Iako sad u trudnoci vise mi pase slano al kad mi dodje zelja za sladoledom, vocem…nemogu protiv toga 😊

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mare4

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bok žene, ja sam nova ovdje jer sam trudnoću ustanovila doma u nedjelju ujutro (prije 4 dana). Jučer sam dogovorila termin kod ginekologice - termin će biti u 8.TT, točnije 11.7. jer “se prije toga ionako ništa ne vidi”. S obzirom da se jako plašim izvanmaternične trudnoće (puno više od spontanog pobačaja), htjela bih vas pitati:
    Jel ste išle ranije na pregled?
    Jel mislite da je raniji pregled potreban za ranije utvrđivanje eventualne izvanmaternične trudnoće?

    Nadam se da ne fulam temu, nisam znala gdje drugdje postaviti ovo pitanje.
    Puno hvala unaprijed na odgovorima!

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Mare ako te gin nije uputio mozda bi bilo dobro da privatno izvadis betu, vec po njenoj vrijednosti mozes vidjeti dal je sve ok. Dobro dosla i sretno!! 
    Iva mozda si danas ti aktivnija pa ne osjetis bebu kad te drmne. Probaj pojest malo slatkog da razbudis bebusku. Vjerujem da je samo uspavana bebica…vidi vremena vani 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.