ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Lorija zaboravila sam prijavit 4.11. pregled pa me zapisi :) Danas idem na ponovne briseve,jedva cekam da onu sestru vidim👿👿👿
    PetraB pogodim u sridu al Goga to objasni u recenici a ja trebam 23 dugometrazna posta napisat za isto to😂
    Nemam kadu nego tus pa briga manje😂 
    Pikanja,bolovi probadanja sve je normalno u poodmaklim tjednima,u onim ranije sve je normalno sto ne ode nakon lezanja,odmora i promjene poze kroz koji sat.
    Cima kad ti vidim hm poprsje i ja bi te opsjedala na drustvenim mrezama🤣🤣🤣😘
    Kengurica ja sam tip kojem je ispod casti nekom nesto zabranjivat. Smotani su al nisu glupi. Ako ti kazem da se ne osjecam dobro,da to nije lijepo i slicno u nekoliko navrata a ti ne prestajes  bez obzira na to (nepostovanje) nego ti ja moram zabranit onda smo vec jednom nogom u govnima. Jadan moj muz🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Sretno na pregledima, pretragama i lovljenjima doktora 🙈
    Nisam se jucer stigla prijavit na forum, a vidim svega se pisalo… 
    Joj odnosi… Prvo nam bili zabranjeni, pa dobili zeleno svjetlo pa nas bilo strah, pa zelja bila veca od straha, odvazili se, meni bilo grozno, neugodno i na granici boli, probali jos koji put, ista stvar i odustali. Od kad sam ono i prokrvarila bila iz nicega i zavrsila na hitnoj susa. Strah je prevelik. Al tu i tamo se malo snademo da zadrzimo i taj dio intime dok jos nemamo bebu izmedu nas 😉😉
    Omerta nadam se da ces rijesiti problem… Cure su vec sve napisale i najvise se slazem s Lavicom. Moras mu rec u facu i objasnit.
    Joj i ja sam imala situaciju prije par godina gdje me opsjedao neki decko bez obzira sto je znao da zivim s mm iako nismo jos bili u braku al smo vec dugo bili zajedno i zivjeli skupa. Doslo je do te mjere da mi je poceo poklanjati nakit sa racunom unutra za slucaj da mi se ne svidi da zamjenim. Neznam sta je mislio, da ce me cijena oborit s nogu?? Mm je samo pitao jel se treba petljat, ja sam rekla da zasad ne, ja to rijesila. Samo sam pitala jel hoce na fini nacin se povuc ili da napravim scenu (radili smo skupa). Povuko se sam nakon nekog vremena, i isti nakit ponudio drugoj kolegici 🤣🤣 svega ima… Bitno da ste ti i tvoj muz/partner na istoj razini i da vjerujete jedan drugom. Samo 💪🏼💪🏼

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lavice sretno danas s brisevima. Jel i tebi sad nekad OGTT? 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ajme mikio koji pacijent🤣🤣🤣
    Lorija, rekao mi je da odem slijedeci ponedjeljak. Ogtt i kks da malo vidi zeljezo i ostalo. Kad ti ideš?

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lavice  meni je sutra, a sad smazala topli sendvic 😋
    Nekako sam hladna na to,mozda se i oparim sutra. 
    Cuti ces sve. 
    Veseli me samo sto cu ujedno i pregled obaviti u pauzi dok cekam. Sve je u jednom. I moram jesti receno mi je. Poslusat cu Grizlin savjet mlijecnog namaza veceras za veceru i ujutro cu malo. Pa rezultat kakav bude ☺ 

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    lorija

    Lavice meni je sutra, a sad smazala topli sendvic 😋
    Nekako sam hladna na to,mozda se i oparim sutra.
    Cuti ces sve.
    Veseli me samo sto cu ujedno i pregled obaviti u pauzi dok cekam. Sve je u jednom. I moram jesti receno mi je. Poslusat cu Grizlin savjet mlijecnog namaza veceras za veceru i ujutro cu malo. Pa rezultat kakav bude ☺


    Ma ja sam normalno jela 3 dana prije sta inace jedem, pa i koju kockicu cokolade kad mi je doslo i voce i sve, samo sam dan prije pazila da ne pretjeram s kolicinom i jela zadnje u 19 h normalnu veceru neki sendvic s ajvarom i sirom i sve je bilo ok. Dapace, na taste mi bilo 3.7 🤣

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ajme super mikio 😍 
    Ma tako sam nesto i planirala i ja danas. Rucku mislim neko povrtno varivo. Uzela sam prokulica pa bi s njima nesto jos smeljala i lagano za veceru namazala ☺
    Prvi rezultat je najbitniji,koliko sam zapamtila??? 🙈 uvijek pisemo o OGTTu al dzaba,memorija oslabila. 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Stvarno ste zakon!! Hvala vam na silnim savjetima i podrsci, puno znaci!  Javim kad i (k)ako rijesim situaciju!
    Kad vec pisete o sexu, jucer je i kod nas pao jedan brzinski.Dobro pa je tip muskarca kojemu to NIJE cudno raditi u trudnoci. Znam da muz od frendice nije htio ni blizu valjda od kad je saznao za plus pogotovo kad joj je trbuh poceo rasti.. kao od nekog straha i nelagode. Druga stvar je da ne smije.. ona jadna se zazelila, jos predkraj kao da probaju tako porod ubrzat, ali nema sanse, nije htio.
    Sretno svima na pregledima i vi koje radite ogtt nadam se da ce sve biti uredno! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Jutro cure ,dok ja sve pohvatam 🤣
    Sretno svima na pregledima :)
    Omerta , mislim da sve trebaš riješiti sa svojim dragim jer svaka treća osoba je bas to -treća . On je taj koji mora postaviti granice . Nikakvo nalaženje s njom i dopisivanje ,on je taj koji to mora srediti 

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Sretno na pregledima danas! Mene ogtt ceka iduci tjedan taman prije feste koju imamo taj vikend. 
    Sexa ima ne onako puno ko prije ove trudnoce jer sam ja preumorna neki put ali ima ga ne zalimo se. Ko ne bas sexa svih popratnih aktivnosti definitivno 🤭🤭  
    Goga sve nase kilometre i eseje tu sroci u 3 recenice kazem opet zena zna znanje. 
    A da ima zena i muskih kojima nista ne znace ni vlastiti ni tudi bracni ni partnerski odnosi ima i previse. Treba bit pametan i drzat do sebe i do onog sto imas i prije svega bit covjek 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.