ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Jos da samo pitam jer mi odbaci post ako slozim sve skupa…ako koja ima kadu radite li si kupke? U prvoj jesam a sad kako sam bila na pocetku prokrvarila bas kad je jako toplo bilo me strah neznam ima li to zbilja utjecaja na prijevremeni porod ili nema a tako bi zalegla malo sve me boli :( 

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ja sam upravo izašla iz kade. Al doslovno prvi put od kad sam trudna da sam si kupku napravila. Bio mi rekao jos na pocetku gin da izbjegavam bazene, toplice, cak i svoju kadu al da je to od svega navedenog najbezbolnije. Danas mi je bas trebala opustajuca kupka i nisam bila dugo u kadi ali bas mi je godilo. I bebici čini mi se, javljala se dosta, a meni se ugl. javlja kad joj se nešto sviđa:)

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Joj ja sam veliki fan kupki i cesto si ih priustim… a sad nekome mozda moze nesto prouzrocit to nezz al ja sam usprkos svim svojim namakanjima i dalje kak kaze moj ginic skolska trudnoca xD mislim da je rijec o puno faktora 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Henky

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Omerta kao što je Grizli rekla probudio bi se plav ili leden. Imaš puno pravo posjesti ga pred sebe i reći "slušaj honey, jesam hormonalna, osjetljiva, nepredvidiva ali znaš šta - skupa smo u tome.“ I kao što ti pokušavas ostati cool i tolerantna žena i imati apsolutno razumijevanje za sve njegove izlaske i hirove mislim da je ok dati mu do znanja da je tebi život ”stao" u trudnoći, da se ti nosiš sa svim promjenama u tijelu i na tijelu, stalnim pregledima, kontrolama, terapijama i strahovima. Minimum minimuma koji on može dati u toj situaciji je da ti ne stvara nervozu i probleme tamo gdje ih ne treba biti nego da ti bude tu za tebe. 

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Nije preporuceno kupanje ☺ tocanje u kadi izaziva otvaranje. Kod mene ovdje u bolnicama upravo kade i koriste za vrijeme trudova da bi bili bezbolniji prije izgona.
    Toplo preporucujem van iz kade. ☺
    Poznanica je dan prije poroda namjerno lezala u kadi nebi li porod joj krenuo jer je vec bila lijepo presla termin i upalilo joj je to. 

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Lavice 👸🏻 ti  stvarno pogodis onak kak treba. Omerta bas kako je Lavica napisala i njemu ocito takav odnos pase i na tebi je da se ili pomiris s tim i to prihvatis jer ukoliko on do sada nije poduzeo nista, a imao je prilike vidjeti da tebi to ne pase, niti nece. Jbg…neki su jednostavno takvi, godi ima paznja 🤷🏻‍♀️.
    Lavice meni molim te “sve u bebu” obavezno…ja isto ne podnosim tapsanje po ramenu i kad netko ide niz dlaku nekome jer eto, misli da ce ono sto druga osoba zeli cuti, pomoci. Ja sam svojoj vjencanoj kumi jedina rekla da se ne udaje, nije ona to zamjerila naravno, al udala se i prosla pakao (koji je bio ocekivan obzirom na staz od 10 godina veze prije braka). I napokon se razvela, nakon dvoje djece s njim koji su isto prolazi svasta…prvo sto je rekla kad je krenuo razvod je bilo “ti si jedina imala hrabrosti mi rec u facu ono sto sam ja trebala napraviti, na zalost poslusala sam one koji su hranili moju iluziju o obiteljskom zivotu s njim”… Da je imala vise “frendica” koje su rekle isto sto i ja, a to su mislile…mozda bi joj zivktbio maaalooo laksi… Zato uvijek samo istina i sve u facu 🤗🤗🤗
    Piba mene danas rebra s desne strane ubijaju, tak da cu to staviti samo na popis trudnickih boljki… 🤦🏻‍♀️😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Bolje da se sa tom kadom onda ne igram pogotovo sto moja gin zeli izbjec iznenadenja trudove i otvaranje nego fino da dodem na dogovor na carski. A dobro tamo oko Uskrsa cu zelic posteno. 
    Petra i ja sam svojoj kumi rekla ne udavaj se nikud to ne vodi. Udala se. Brak je bio boze sacuvaj. Skupa sa razvodom je i mene otkantala jer njoj ne trebaju ljudi koji se ikako vezu za bivseg supruga. Pa eto. Svega na ovom svijetu

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    iva4

    Saritada nema vas ovdje mislim da bi sveki i ja vodile rat🤣 ovako jedno unutra drugo van i vama se jadam😂
    Sta se tice kupke ja bi toliko u kadu, ali kako smo prosle godine sve preuredivali imamo tus doma samo 😩😩😩
    Nego da vas pitam boli me kad hodam dole skroz desno skoro pa na pipici🙈😅 to od petka ujutro … doktor je reko da vjerojatno sto je beba dole skroz sa glavicom ali da nevidi nista lose, pa me zanima jel neka od vas ima neke slicne bolove?


    Ja sam misljenja da se mozemo pojadati i o drugim stvarima podjeliti reci…cak i da se druge ne slazu evo meni moze sve teme 🤗 
    Bolilo me da u prvoj pred kraj boli sve i jos vise svega jaki su i oni unutra iako ne izgledaju tako kad se rode. 

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    iva4

    Jao Saritaajde barem si me malo utjesila, vec sam mislila da sam osjetljiva ko neznam sta
    Mislim pa jedva se dignem iz kreveta i ispravim nekad koliko zna boljet


    A cuj osjetljivija jesi ali gle ja sam u prvoj T jedva isla u tvojim tjednima sve me bolilo prepone kukovi zdjelica rebro mi je bilo plavo od udaranje njegovih iz auta nikako van dole po stepenica jedva…osim sto se zdjelica jos pomice oni lupaju iznutra namjestaju se …. kad sve zbrojis logicno je da boli sve nesto…proc ce i to dok rodis 🤣 

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Cure vidim da se spominje sex. Pa da se lijepo pohvalim da sam konacno konzumirala brak hahhaha ali mislim da necu skoro opet jer me bilo kasnije ful strah jel sve u redu itd
    Omerta cure su sve vec rekle. Potpisujem. Zaista mislim da bi trebala sjesti i popricati s njim. Izmedju ostalog, ne treba ti sada ovaj stres

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.