ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima😁 ja se evo vozim prema srebrnjaku, idemo na uzv bebinog srca i fuuul sam dobre volje i dobrog osjecaja da je i to okej pa me mrvicu strah da se ispostavi drukcije cisto zbog traume od onog mini anomalyja kad sam isto tako bila uvjerena pa je ispalo lose, ali malac udara otkad sam se digla valjda da kaze da ce sve biti okej😇😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Cure sretno na pregledima danas :) e i Lorija ajd stavi moj pregled 8.11. na popis.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro i sretno svima na pregledima! Cima hahaha nasmijala si me sa ovim da se mali bas mice tokom sexa, ja bi se ukipila. Vec vidim sebe i svoju facu da to dozivim. 🤣
    Kengu tvoj post o nabacivanjima ko da sam sebe citala. Dakle puuuno sajmova i prezentacija odradimo mm i ja. I to onih gdje je alkohol tema sajma zapravo pa tu u neku uru krene svega. I najsmješniji je kad mm nema na standu pa dodju “frajeri” i krenu mi se nabacivati, kazem udana sam, nista to njima ne znaci. Jos se frajerisu kao pa sta nisi oduzeta, ajde pusti muza ja sam bolji i slicne fore, sve dok se mm ne pojavi na standu onda nestaju ko kasperi ili postaju naglo mirni fini i tihi. Mm i ja vec imamo mot ako nije na standu da pogelda svakih toliko prema njemu i ako ja lupkam rukom po pultu to mu je znak da mora doci i pomagat. Neprocjenivo je vidit face tih polupijanih najcesce punih sebe tipova kad se mm pojavi ko stjena pored njih i pita me zenice ti treba sta?☺️
    U svakom slucaju Omerta nadam se da ces rijesiti situaciju sa svojim dragim i da se neces vise morat nervirat oko takvih zenskih jer sad ti treba mir i no sterss period.
    Ja idem sad pokusaj 2 kod fetalne mozda danas bude pa mi napokon netko kaze sto je s mojim koagulogramom i dal moram se i dalje pikat heparinom. Nadam se da ce biti ta moja dr i da cu dobiti odgovore na pitanja koja imam. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Kengurica

    E i jos jedna stvar. Sumnjam da se danas zene okrenu na peti kad im kazes da imas zenu i dijete. Neke sigurno da, al ne sve, to nikako. Radim posao gdje idem na dosta evenata di se itekako spetljavaju udane i ozenjeni. Sama sam imala ulete ozenjenih. Imala sam i ulete gdje ja kazem, gle imam partnera i gdje mi druga strana odgovori da njemu to ne smeta. Nekad se debila ne mozes rijesiti ni ako kazes da imas dijete, da nisi zainteresiran ili bilo sto. Alkohol je cudo, droga jos vece, a i nisu ljudi danas premoralni.


    Potpisujem… solo zenama danas sigurno ne smeta sto je neko u braku. Zalioso, no imam primjer gdje je frendica razorilo tuđi brak jer kao žena je bila ovakva i onakva… Druga pak se nalazila s ozenjenim 2 godine jer je bila uvjerena da ovaj ima los brak i da ce prekinut sa ženom. Na kraju je ona prekinula jer je shvatila da mu je žena trudna i da nije baš to tako kako ona misli. U oba slucaja se radi o rekla bi, normalnim curama no koje su dosle u godine kad ne žele bit solo i ne prežu nit pred čime. Tako da… ima svačeg. O ponašanjima na kongresima radije ne bi 🤣🤣

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    I da… dobro jutro i sretno svima danas!! 
    Ja ne znam sto je sex jos od proljeca 
    A sto se kupanja tice bas mi neki dan rekao frend da je njegova zena rodila 3 tjedna prije termina i to dobila trudove nekoliko sati nakon namakanja u kadi i da su doktori rekla da je to razlog. E sad jel to istina nemam pojma 😉 Bilo mi cudno kad je to rekao i reko- babska prica… no vidim da i vi to spominjete.

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Grizli i ja sam prvo😂 i onda mi je proslo kroz glavu kako ce bit kad jos naraste i sva sreca pa mm to nije osjetio jer mislim da bi odustao od ikakvih odnosa dok se mali ne rodi jer bi ga bilo strah😂😂 
    Meni je zalosno kad vidim zenu koja se petlja oko zauzetog muskarca jer prvo ocito nema nikakvog dostojanstva, a drugo, ja sam zensko i uvijek mi je u glavi neko postovanje prema drugoj zeni kako bi rekla i ne pada mi napamet nekog njenog “otimati”, ja bi se osjecala prljavo i jadno😊 a ovo za nabacivanje, imam pun inbox oces na fejsu, oces inst, oces wapp, debila i vise to nista ne koristim koliko su mi se zgadili osim messengera da se cujem s tatom jer radi van hrv.. ali fascinantni su mi i ti muskarci onako, uvijek kazem da sam udana i da cekamo dijete(nisam udana, ali se smatram tako) i oni kao da se jos bolje zapale na to, reko mozete mi eventualno cuvati maloga kad se rodi, protiv toga nemam nista😁

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jutro cure, grizli dobra vam ta taktika sa lupksnjem u stol 😁 
    Ma sve smo mi žene i znamo da je žensko najnamazanije biće na planeti što se tiče tih stvari,stvarno moje mišljenje je da su žene pogotovo u današnje vrijeme sve gore i gore haha žena sam znam da ne treba ovako al et iskreno mišljenje.
    Sretno svima na pregledima i Cima dobro je da smiješ ja sam baš zbog tih pokreta i počela da se plašim i nez dal ću više smjeti jer bzs osjećam koda će ona stvar i njega lupit da prostire haha i sretno na uzv srca 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Evo javljam se s ogtta. Pa kako sam se psihički pripremila na nesto najodvratnije ovo mi nije bilo ništa haha. Je, slatko za umrijet ali vece traume imam od isto talo slatkog kruskovca koji sam nadobudno narucila pred desetak godina hahah, ovo je manje zlo 😅
    Imam zadnje vađenje u 9i20 i to je to. Malo mi je muka u želucu al nije baš da mi se povraca. Btw, ona glukoza od cetvrtka na temelju kojeg su zakljucili da mogu danas na ogtt mi je 5.0
    Malo me strah da mi sad ne bude viši taj prvi jer sam sinoć oko 21 pojela mandarinu, a prošli put nisam ništa (spontano) jela nakon 18.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Aktivne cure ne bojte se pokreta. Bebama godi njihanje 😁 prije cete ih uspavati tako nego probudit pobunu. 😉

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Dobro jutro…trebala sam se prije zaliti na susu u krevetu… mm se jutros probudio zeljan i mazan, kao jel mozemo bar malo jer mu jako fali 😇
    Pa ono dragi moj, mislim si,čekam i trazim danima a ti izbjegavas. Vec sam pocela smisljati razne scenarije u glavi…uhhhh. 
    Novi tj nove borbe…novi pregledi …sretno svima!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.