ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Petra hvala puno 😘
    Grizli ne pamtim da je godinama bilo snijega u 11 mj u zg, eventualno vam moze bit putem. Ja imam rodendan krajem 11 pa po tome znam da nije fakat godinama bilo snijega 😁

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Lavice tako mi je ginicka rekla. U srijedu imam pregled i rekla je da prije pregleda obavim ogtt. Tada cu biti 23+3

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Petra hvala puno 😘
    Grizline pamtim da je godinama bilo snijega u 11 mj u zg, eventualno vam moze bit putem. Ja imam rodendan krajem 11 pa po tome znam da nije fakat godinama bilo snijega 😁


    Mrgud a ja u 2.mj i uvijek zakrka snijeg da je to prestrasno😂
    Iva Da,složila bi se da je osjećaj neugodan…Sjećam se pred kraj sam bila na kavi s jednom frendicom i imala neku usku tamnu majicu,kad mi se krenula kugla ispod rebra pomicat vidjela sam da su Joj oči ispale😂
    Ma skuzila sam Anna,nego se sjećam da je LoSa ili netko objašnjavao da je bolje kasnije al se ne sjecam iskreno zašto🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Lavica27

    mrgud_zg

    Petra hvala puno 😘
    Grizline pamtim da je godinama bilo snijega u 11 mj u zg, eventualno vam moze bit putem. Ja imam rodendan krajem 11 pa po tome znam da nije fakat godinama bilo snijega 😁

    Mrgud a ja u 2.mj i uvijek zakrka snijeg da je to prestrasno😂
    Iva Da,složila bi se da je osjećaj neugodan…Sjećam se pred kraj sam bila na kavi s jednom frendicom i imala neku usku tamnu majicu,kad mi se krenula kugla ispod rebra pomicat vidjela sam da su Joj oči ispale😂
    Ma skuzila sam Anna,nego se sjećam da je LoSa ili netko objašnjavao da je bolje kasnije al se ne sjecam iskreno zašto🙈


    Je, uvijek je u 2 mj u zagrebu snijeg 😁 meni najbolja frendica ima rodendan pocetkom 2 . Mj i godinama smo isli k njoj na tulume i taj vikend bi bila mecava 😁
    Ps- kak vi uopce znate kak je beba okrenuta? Mozda ja fakat slabo proucavam svoje tijelo 🙈 al mene zadnjih tjedana doslovno udara i iznad pupka i ispod i lijevo i desno, al nije da bas kuzim kaj je kaj 😬

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Thinkpink sta su ti po struci? Meni je hemoglobin pod kenduralom c pao na 101, ali nisam feritin vadila. Obicni Fe mi je uredan. Jel Floradix podjednako dobar? Da li se smiju dva razlicita zeljeza mijesati jer mi je rekao da povecal terapiju.
    Goga drzim fige da doguras minimalno do 34.tt.
    Petra cestitam. Carstvo djevojcica.
    Reserved velika ti je beba bas. Nisam uhvatila koja je indikacija za carski.
    Joj ljudi mi taj stan preuredjujemo i ne stignem vas citati, a fali mi to. Evo odreknem se pola sata i vise sna da probam nadoknaditi jer ujutro imam svaki dan budjenje. 

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Reserved ne moras napisati zasto carski, nasla sam. 

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Ja stalno zaostajem 🙈 Prvo želim čestitati na curicama- PetraB Ivikii i jednom dečku -Anchy_001  ti ako mi možeš napisati termin porođaja, da te upišem na listu 😄 Dečki i dalje vode, čini mi se 9 razlike, ali biće lista uskoro 😁

    Drugo, curama sa tegobama želim da što prije prođu, naročito tebi Goga, Možete to izgurati ti i tvoja curka

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 😊
    Tko god da se boji snijega u 11. ili 12.mj u Zg…nis od tog do Valentinova skoro 😂
    Goga i Ena vama drzim 🤞🤞🤞🤞 i saljem 😘😘😘😘 da vas sve tegobe popuste i da se sto duze koturate s nama i bebama u busama! 
    Ja jedva ustala…jucer me opalilo ono moje ludilo i uzela sam vrtne skare i oskljobala pola dvorista a poslije mahala mm-u prstom kaj da s kosilicom dokrajci 🤪
    Danas popodne jos malo pocistim tog korjenja i na proljece mi kamenjar cist za cvijece u boji! Bem ti puzavce i brsljane 🙈
    E da…kak vam bebaci reagiraju pod tusem? Cim udjem pod tus malac poludi i doslovno plese po trbuhu cijelo vrijeme tusiranja 😬

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Seni1985

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Lavica, privatno se moze otici, nije strasno skupo, slicno cijenama u hrv samo te cudno gledaju… :-) ono pitaju pa zasto jos jedan uzv, nesto ne stima?! :-) 
    Ovdje je sve nekako stroze definirano, minimalno pregleda ako je sve ok, a ako nije dobijes sve sto treba u kratkom roku.
    Kad sam na kombiniranom probiru imala losu statistiku, sve su organizirali u tren, zvali klinike tko ima prvi slobodni termin i sve brzinski organizirali, obavili. Doktori dosli, objasnili detalje, protokol, rizike. Kad je rezultat punkcije dosao normalan, vracas se ponovo u protokol za normalnu trudnocu.

    Lavica, kad je rekla da je zadnji uzv skoro sam pala na guzicu hahha. 
    Srecom idem u hrv za tjedan i pol na tva tjedna, pa se prije povratka pocastim malo uzv-om 

     svima i zelim vam super dan!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    1.10.- piba7
    1.10.- Nita9999
    1.10.- samonezelje
    2.10- Annika
    2.10.- valentina
    2.10.- Flower
    2.10.- MaRe
    3.10.- Sarita15
    3.10.- Juno
    3.10.- DeeDee
    3.10.- Nasty
    3.10.- Omerta
    3.10.- Angie123
    3.10.- C1M4
    4.10.- kl1v
    4.10.- C1M4
    4.10.- BabyD
    4.10.- njurko
    7.10.- Zoe27
    9.10.- Lobi
    9.10.- Anna
    10.10.- iva4
    10.10.- RedFox
    10.10.- PetraB
    11.10.- Grizli
    11.10.- Lavica27
    14.10.- C1M4
    14.10.- Lunica
    15.10.- Samojed
    15.10.- lorija
    15.10.- mustra
    17.10.- sofio9
    18.10.- Lala27
    21.10.- mikio
    22.10.- Simbalija
    24.10.- Thinkpink1
    25.10.- Damnarexx
    25.10.- PetraB
    29.10.- mrgud_zg
    30.10.- Dalindas
    30.10.- mala.le.90
    31.10.- Tockica37
    07.11.- Tonkica1

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.