ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    miapia

    Bok svima. Ja sam se odlucila tek sad priduziti iako vas pratim iz sjene od pocetka svoje trudnoce. Danas smo na 22+6. Zelim Vam se svima zahvaliti za savjete i potporu koju dajete. Nisam bila aktivno sa vama, ali ste me umirile jako puno puta sa svojim prijedlozima i iskustvima. Buduci da sam sad kod kuce, kako bi skratila svoje vrijeme, odlucila sam se pridruziti i dijeliti iskustvo.


    dobrodosla☺☺☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    I meni racunovotkinja potpisala a radim u velikoj drzavnoj firmi. Ja sam isto imala stres u 7 ujutro, moj brat kreten pa sam se svadala s njim 😡😡😡😡😡
    Mm i ja smo.ok, puno stvari je na njegovoj grbi a o i onda puknu i ne snadu se bas u tome kak spada, ja sam rekla da cu ovaj mj bas bas mirovati radi tog otvaranja tako da jadan po cijele dane sve sam hendla. Dode s posla pa pospremi pa djecu vamo namo voziti pa sredujemo kucu i tak..veselo mu je

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    miapia jel ti prva trudnoca?

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar miapia

    miapia

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Je, prva ni je trudnoca, 2 godine smo cekali i sada nam napokon dolazi nas mali djecak. Za sada je sve ok, ali imam visoki tlak i konstantne glavobolje, pa me je doktorica stavila na komplikacije jer imam jako stresan i odgovoran posao. Jel ima jos netko problema sa glavoboljom i kako se nosite s tim??

    Pretpostavljam da smo mi tu negdje po terminu?? Ja sam 29.1. Ti??

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Zoe to znaci tek od sutra otvaras komplikacije…znaci za 10 mj.? Onda bi ti trebali samo otvoriti komp. dat neki papir koji nosis u firmu a po doznake tek od 25. u mjesecu ides…po tome imas jos vremena. Ja sam svoje bila otvorila 15.6. i taj papir ostavila u firmi pa tek na kraju mj isla po doznake i u HZZO…

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Jutro cure, dobrodošla miapia. ⚘
    Hvala cure svima, gledacu  što duze  da doguram, nece biti do mene. 
    Sinoc sam imala alergijsku reakciju na antibiotik koji sam inace koristila vec par dana ali eto sinoc jaka reakcija. Sreca da nisam spavala  kao i obicno kad dodju da mi ga priključe. 
    Ena mislim da to sve kako se osjecas  nije ništa novo, ja sam imala prvo  epizodu kad me je moj muž  nervirao  jaaaako i nisam mogla djeliti  prostoriju  sa njim, sad sam u fazi izljeva nježnosti 🤣 možda se tvoj  muž samo povukao da dodatno  ne utječe na tvoje raspoloženje. Vjerovatno se i on jako brine al to pokaze  tako sto  je “hladan” za sad. Možda je to njegov  odbramnbeni mahanizam taj trenutni zid… ne znam  vas odnos od prije pa ovako  mogu samo  da nagadjam, u svakom  slučaju 90% bracnih carki  pred kraj trudnoće zavrsava  rodjenjem bebe. Plus  tvoja percepcija pod navalom hormona,  bolova, iscekivanja  sigurno nije ista… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    miapia

    Je, prva ni je trudnoca, 2 godine smo cekali i sada nam napokon dolazi nas mali djecak. Za sada je sve ok, ali imam visoki tlak i konstantne glavobolje, pa me je doktorica stavila na komplikacije jer imam jako stresan i odgovoran posao. Jel ima jos netko problema sa glavoboljom i kako se nosite s tim??

    Pretpostavljam da smo mi tu negdje po terminu?? Ja sam 29.1. Ti??


    meni je 26.1. termin☺tu smo…i ja sam imala povisen tlak u prvoj trudnoci..koliki ti bude? primas neku terapiju?

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ena ne poznajem vas pa ne mogu reci bas za konkretno tvog muza, ali mislim da su oni cesto u toj prici zanemareni, a isto ih je strah i puna im je glava misli samo drugacijih nego nama. Recimo ja imam ovu grupu, imam frendice (koje mi doduse nisu nesto bile tu uz mene al to je druga tema😅) imam svoje, imam cijelo selo podrske, bez obzira na one komentare o kojima smo pricale, to je svejedno jako puno ljudi usmjereno na nas. A oni zapravo ne pricaju ni sa kim ili tu i tamo s deckima koji su dobili djecu razmjene koju recenicu. Ja sam otpocetka imala potrebu pokazat mm vise ljubavi ( kako koji dan sam uspjela 😂) i naglasavat mu kak je dobar i da sve imamo i da mi to sve mozemo, jer vidim da se povuce ako misli da ja nemam nesto sto bi voljela imati jer mu je krivo-ili tak neke gluposti, koje su meni gluposti a vidim da on o tome mozga. Negdje sam procitala da zlatno pravilo za dobar odnos nije ponasaj se kako zelis da se drugi ponasaju prema tebi nego cini ono sto drugi zeli da mu ucinis, u smislu probaj skuzit sto bi njemu znacilo, i probaj izaci iz svoje glave, tu se nekad zarobimo-svak svoje fura. A i normalno da se mijenja odnos…💪

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Ne znam kakav vam je inače odnos, ali sigurno da sad imaju uticaja tvoji hormoni, a on je drugačiji tip od tebe, pa se vjerovatno i brine puno, ali ne pokazuje to, i onda ti se čini da se udaljio. Znam da ti je sad sve više crno nego bijelo, ali ja bih na tvom mjestu samo legla kraj njega, zagrlila bih ga, bez ikakve pompe, jer stvarno vjerujem da se to samo tako čini. I budi optimistična ❤️ 

    Mi stvarno nemamo nikakav problem, ali mogu reći da je to samo zato što mene ne drmaju hormoni, a da mi je suprotno, sigurno bih našla način da se zakačimo i kad nema razloga. 

    Miapia Dobro nam došla, znaš li pol? 😄

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Evo pitaju se zenskice diljem svijeta: https://www.facebook.com/138846612794332/posts/2773892789289688/ [facebook.com] da se malo nasmijete

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.