ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    miapia dobrodosla… Glavobolje… Ja sam imala u prosloj trudnoce uzasne migrene (2-3 puta tjedno po 2-3 dana…drugim rijecima, svaki dan) i moj ginic me poslao neurologu da mi se odredi terapija…pila sam 1000 mg paracetamola + normabel od 2 mg…u ovoj nemam tako ceste, imala sam tri do sada i popila sam isto, bitno je u samom pocetku popiti paracetamol jer ako mi se razbukta, nis ne pomaze. Druga stvar koja kod mene ima utjecaj je probava (ako nisam na wc-u bila 2,3 dana krenut ce) i unos tekucine… Ja vodu ne pijem nikad osim u trudnoci 🤣
    ena ne brini, sve je to normalno… Moj je pravo musko i za sve odmah trazi rjesenje… Isto nema sivog podrucja il crno il bijelo… Empatican nije, al to znam otpocetka, pa niti nisam ocekivala previse od njega nikada, znam sa cim se moram nositi… Da me ponekad to izbaci iz takta, apsolutno, no onda mi opet on racionalno veli al ja sam oduvijek takav… I ima pravo… Nikada nije od mene trazio da se ja mijenjam (a ima sto stvari koje mu vjerojatno ne pasu) vec me kao takvu prihvatio i voli. Hormoni naprave gadnu pomutnju kod nas zena i tada krenemo gledati i na nase veze drugacije, sve je pod povecalom, svaki pokret, svaku rijec analiziramo…ono sto sam ja u ovih 18 godina veze, od toga 12 godina braka shvatila je da je sasvim ok i normalno posvadjat se, pa i udaljiti jer u tim trenucima, sam sa svojim mislima, shvatis sto ti je bitno, sto zelis i koja su tvoja ocekivanja…moj muz niti je romantican, niti je neki emotivac ali je najbolji tata na svijetu a bome i muz (za mene, netko ga nebi dva dana mogao istrpit, isto kao ni mene 🤣)…iako imam trenutaka kada pozelim da je bar nesto od toga, shvatim da, to nije za mene, imala sam emotivce i romanticare i boze, ne, to nije za mene… Treba naci neku sredinu… On zna da kad sam bolesna, ne trebam caj, rucak, pospremanje…dovoljno je da preuzme djecu i ja sretna, kuzite kaj hocu rec 🙈🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Goga Ima li još nešto da krene na tebe 😫

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro, sretno na pregledima! 
    Hahaha tooo vi mislite da nece biti snijega. Redovito kad god sam ja tokom zime morala za Zg bila je ili mecava u Gorskom kotru ili snjega do koljena u Zg ili sve poleđeno… Uglavnom najgore iskustvo mi je bilo u Zg prije nekih 5-6 godina kad sam u 12 mj ujutro trebala na avion a pol grada je bilo u kolapsu, a moj auto se od snijega nije vidio. Naravno na avion nisam stigla i provela 4 dana u stanu jer mi je fino susjedstvo nabacalo sav snijeg ispred mog auta. Da stvar bude gore ja sam mislila da mi je auto 3 mjesta naprijed i uredno otkopavala nekom malom lopaticom auto da na kraju skuzim da nije moj jer ima ZG tablice. Plakala sam skoro od muke. A dok sam studirala svaki put kad je prognoza bila snijeg napila bi se od muke dan prije. 😁
    Ena zao mi je da se tako osjecas i da vam je odnos losiji. Ja na srecu mogu rec da je mm pazljiviji prema meni. Ne znam kako bi ti pomogla jer bas bi voljela da se i ti dobro osjecas posebno sad u trudnoci.
    Miapia dobrodosla! Koliko si trudna? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miapia

    miapia

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Lunica

    miapia

    Je, prva ni je trudnoca, 2 godine smo cekali i sada nam napokon dolazi nas mali djecak. Za sada je sve ok, ali imam visoki tlak i konstantne glavobolje, pa me je doktorica stavila na komplikacije jer imam jako stresan i odgovoran posao. Jel ima jos netko problema sa glavoboljom i kako se nosite s tim??

    Pretpostavljam da smo mi tu negdje po terminu?? Ja sam 29.1. Ti??

    meni je 26.1. termin☺tu smo…i ja sam imala povisen tlak u prvoj trudnoci..koliki ti bude? primas neku terapiju?


    @Lunica zavrsila sam u bolnici u 20tom tjednu bio je 160/100. Isti dan sam otisla na komplikacije i od tad se smirio
     Izgleda da je stres na posu jako utjecao. Doktor- internista je nakon toga rekao da cemo pratiti, pa po potrebi terapija. Sada ga drzim oko 135/80 pa mi nisu dali nista, jer osim sto pijem eutirox ujutro, i jos uvijek povremeno povracam, sve ostale tablete odmah povratim. Zato mi je problem glavobolja jer ni najslabiji lekadol ne mogu popiti.. A minus je sto sam iz malog grada, pa nisam bas zadovoljna sa svojom doktoricom, a nemam izbora.. odem privatno na ultrazvuke i popricam sa izvrsnim doktorom, ali bas je koma kad osoba koja ti prati trudnocu ima toliko pacijenata da smo svi kao na traci. Isla sam vandredno kod privatnika u 8 i 9 mjesecu jer me ona tek narucila 16.10.,a zadnji put sam kod nje bila 30.7. I sto je najgore, ona koja me prati ne moze me poroditi jer druga dva doktora su u bolnici, a do njih mogu samo na uputnicu koju ona neda osim ako nije nesto.. ma uzas.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miapia

    miapia

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    PetraB

    miapia dobrodosla… Glavobolje… Ja sam imala u prosloj trudnoce uzasne migrene (2-3 puta tjedno po 2-3 dana…drugim rijecima, svaki dan) i moj ginic me poslao neurologu da mi se odredi terapija…pila sam 1000 mg paracetamola + normabel od 2 mg…u ovoj nemam tako ceste, imala sam tri do sada i popila sam isto, bitno je u samom pocetku popiti paracetamol jer ako mi se razbukta, nis ne pomaze. Druga stvar koja kod mene ima utjecaj je probava (ako nisam na wc-u bila 2,3 dana krenut ce) i unos tekucine… Ja vodu ne pijem nikad osim u trudnoci 🤣
    ena ne brini, sve je to normalno… Moj je pravo musko i za sve odmah trazi rjesenje… Isto nema sivog podrucja il crno il bijelo… Empatican nije, al to znam otpocetka, pa niti nisam ocekivala previse od njega nikada, znam sa cim se moram nositi… Da me ponekad to izbaci iz takta, apsolutno, no onda mi opet on racionalno veli al ja sam oduvijek takav… I ima pravo… Nikada nije od mene trazio da se ja mijenjam (a ima sto stvari koje mu vjerojatno ne pasu) vec me kao takvu prihvatio i voli. Hormoni naprave gadnu pomutnju kod nas zena i tada krenemo gledati i na nase veze drugacije, sve je pod povecalom, svaki pokret, svaku rijec analiziramo…ono sto sam ja u ovih 18 godina veze, od toga 12 godina braka shvatila je da je sasvim ok i normalno posvadjat se, pa i udaljiti jer u tim trenucima, sam sa svojim mislima, shvatis sto ti je bitno, sto zelis i koja su tvoja ocekivanja…moj muz niti je romantican, niti je neki emotivac ali je najbolji tata na svijetu a bome i muz (za mene, netko ga nebi dva dana mogao istrpit, isto kao ni mene 🤣)…iako imam trenutaka kada pozelim da je bar nesto od toga, shvatim da, to nije za mene, imala sam emotivce i romanticare i boze, ne, to nije za mene… Treba naci neku sredinu… On zna da kad sam bolesna, ne trebam caj, rucak, pospremanje…dovoljno je da preuzme djecu i ja sretna, kuzite kaj hocu rec 🙈🤔


    Meni je uzas, jer ja od paracetamola povracam, samo mrak i odmor mi pomazu, cim nesto moram napraviti samo se vrati sve.. ali mislim se, bolje da je to, nego da je nesto s bebacem.. 

    Nosim deckica, za one koje pitaju

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Lala27

    GogaIma li još nešto da krene na tebe 😫


    Vjerovala  ili ne citav  zivot  se koja okolina i ja to pitamo. Mislim  da nemA toga šta me nije zadesilo. Doduse  izborila sam se svaki put ali eto 🙈 čak se i navikavam pomalo

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Čestitam Petri i ostalim nisam uspjela zapamtit imena na curama i na decku 
    Goga šaljemo ti nas dvoje jedan veliki 🤗🤗
    Ena to su sigurno hormoni što kažu cure ne znam kakav vam je prije odnos bio ali što se kaže malo stani na loptu pogledaj stvari i iz druge perspektive i naći ćeš rješenje da se ponovno zblizite i ne udaljavate se u ovim najljepšim trenutcima u životu 

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Iva ja kako sam googlala to je normalna bol u preponama koja se javlja zbog sirenja 

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Goga Vidim da si navikla na to, jer toliko nekako smireno djeluješ kad čitam šta pišeš, a sigurno si takva i uživo, pa je možda baš to ključ uspijeha, tako ćeš se i sad izboriti zajedno sa svojom curicom 💪

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ena i kod nas je losiji odnos nego prije, em zbog mojih ludih hormona, em zato sto nam se sve nekako pocelo vrtjeti oko bebe i kao da gubimo odnos izmedu nas, kupovina i to sve oko bebe kao da je preuzelo svaki nas dan, jednostavno se dugo nismo posvetili jedno drugom.. Nekad se onak zapitam boze pa jel to sto smo zajedno samo zbog djeteta i onda mi onako dode sto sama sebi pricam gluposti😅 Bas sam jucer o tome razmisljala i skuzila da njega ful ignoriram kad mi prica nesto za posao ili bilo sto drugo, a da nije vezano za bebu i tu bas jaaako grijesim i kuzim koliko se on osjeca zapostavljeno, ali ne zeli nista reci.. Odlucila sam se posvetiti se puno vise njemu i da obnovimo taj nas odnos jer ne treba bas sve biti oko bebe i tako bi samo izgubili jedno drugo, taj nas odnos bi skroz zahladio😊 Tako da sam nam uplatila putovanje par dana od 18.10. i tu ce biti samo o nama dvoje😁😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.