ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Mrgud ogtt radis dolje u podrumu u glavnoj zgradi (gdje je i uzv)… Imas posebni gumbic za uzimanje broja za one za ogtt, rade od 7-9 al nekak ti preporucam da dodjes sto ranije… Zna bit super, bez guzve, al zna bit i kaos, kak potrefis
    Gogaa 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼 da ti nama sto duze budes u komadu al neka i oni poduzmu sve za svaki slucaj. Drago mi je da osjecam snagu i pozitivu u tvom “glasu” iako ti zasigurno nije nimalo lako.
    Hvala svima na cestitkama…dan za curke je ocito danas 🦄🦄🦄🦄
    Svima velike puse, od sutra odmaram sama doma (do povratka iz vrtica i skole jel) , jos ne mogu vjerovat to i mislim da ce mi trebati vrijeme da se naviknem 🙈. Falit ce mi kaos 😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Seni1985

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mustra, da, to je to. Nema vise uzv, osim naravno u slucaju nekih izvanrednih, hitnih situacija. 
    Kad vas citam sto u hrv sve gledaju, kontroliraju i koliko cesto…a ovdje prakticki doktora ne vidis, samo uzv tehnicara i to 3 puta u cijeloj trudnoci (week 8, 12 i 19), teoriju/plan objasni midwife i to je to. 
    E sad, sto je bolje ne znam. Statisticka im izgleda super, ali imam osjecaj da bi bila puno mirnija s cescim pregledima. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Čestitam na curama 😍😍😍
    Goga ,sretno i samo ostani tako pozitivna :)
    Malo se pogubim dok sve pročitam ,uglavnom svima ostalima isto sretno :) 
    Meni je danas bas neki bzvz dan ,samo bih ležala i cmoljila 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    iva4

    Ovaj moj malac meni izaziva tu neugodu u tebuhu 100000% jer evo bilo je sve ok i on se poceo toliko vrpoljit i dizat krvge po trbuhu da je to šou… a kako mu je skroz dole glava kod ruba gacica tu sa rukicama gura prema van i vjerujem da je to ta bol jer kad je miran sve je ok… eto sad je napo lijevi jajnik i mos ga fuckat boli a ja nemogu nista napravit😓 kao da hoce na svu silu van sto prije😩


    Iva vjerojatno smo sve različite i različito osjetljive al iskreno ja se ničeg od ovog što ti opisujes ne sjecam iz prve T… možda više pažnje pridajes tim pokretima jer mirujes… Sjećam se da su mi pod kraj bila nelagoda ta premještanja pod rebrima i doslovce bi guzu napipala s lijeva na desno kako se premjesta al ništa toliko bolno. 
    Petra B bez brige,brzo se na tisinu naviknes😂😂
    Seni uh svaka čast…A tipa privatni pregledi su jako skupi?

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    DeeDee rekao mi punooo caja, odmarati sto vise, lekadol i fizioloska moze za nos…

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Curke evo i mene. Moje isprike sto se nisam dugo javljala. Mi smo u principu dobro. U ponedjeljak idem na ogtt a u srijedu 9.10 imam pregled.
    Zgaravica me ubija od svega, pa valjda i od obicne vode. Kolko tolko pomaze reflustat. Malo odvratan za progutat al dobro sto sad.
    Malo me i kile frustriraju jer zapravo pazim koliko jedem. Al otici ce i to .
    I da vas pitam, kako funkcionira taj sajam beba u westgateu. Koliko obicno budu popusti ako mozda znate.
    Saljem vam veliku pusu

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Gogaa neka oni naprave sve za nedaj boze, a poslije ako s epokaze da su pogrijesino procjenili jos bolje. Njvaznije da budete spremni ako se nesto pocne prerano desavat. A ja i dalje drzim da cemo se mi pratiti pred porod.
    Iva joj hvala ti vec sam mislila da sad to je opet neka 3 dijagnoza mi dosla.
    Mikio bas sam mm rekla kad sam proucila onaj link za taj sajam da bolje mozda idemo taj vikend idemo. Ne znam kakvi budu popusti na tom sajmu al dobra ideja je tamo nakupovat sve planirano, ako se isplati. Vidila sam da ce i ethereal imat tamo a vec pikiram njihove tetrice pa se nadam i kakvim dobrim popusticima. Samo se nadam da nece snijeg biti. Mrzim snijeg.
    E haljine mislim da sam neke zgodne vidila u c&a koje su fine a mogu i trudnice obuci jer imaju suzenje ispod grudi i dole je onako A kroj siroko prilicno. 
    Seni aaa poludila bi da mi netko kaze da nemam vise uzv u 20tt. 😬 Al bitno da sve bude u redu pa da onda ni ne moras vec kad nije obicaj da imas uzv vise.

    [tickerfactory.com]

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Cestitam cure na dobrim pregledima, i dobrodoslica malim curkama😍😊
    Goga zelim ti da sto dulje izdrzis, samo hrabro i pozitivno dan po dan, tjedan po tjedan i bit ce sve ok.
    Ena tebi isto zelim da se sto prije smire ti bubrezni napadaji, a i kontrakcije. Ja ih se isto bojim ko sam vrag, samo da ne naprave kakvu stetu..
    Htjela sam vas pitati da li imate koja iskustva s kik-om iz slo, dal se isplati otici tamo ili je jeftinije kod nas? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_001

    Anchy_001

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Omerta ja sam bila na Sv.Duhu na anomalyu i ultrazvuk je bio samo preko trbuha 😊 
    Cestitam svim curama na malim curkama, ja prijavljujem jos jednog pisulinca, napokon da nam se pokazao 🙈😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Grizli Hahaha neće biti snijega…kod nas je u zadnjih godina proljeće za Božić a kamoli u studenom… Isplati se tetre, Dada&Rocco, bočice sigurno na sajmu uzimat a i kolica, AS, kadice i njihaljke budu bar s 15% popusta…
    Anna drago mi je da si se javila! Kako ti da ideš na ogtt već sa 22tt? Mislim da su cure spominjale da se ide od 24tt-28 s tim da je bolje čim kasnije… Ja mislim da sam ja u prvoj išla sa 26tt. Inače… i ja sam sa zgaravicom u banani i suosjećam s tobom…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.