ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Čestitke svima na dobrim pregledima i na curkama :D Danas smo dobili dobro pojačanje u grupi 

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Cestitam na curkama! Seni - nema vise uzv-a?bas sam se iznenadila…ja prijavljujem prehladuu..pijem lekadole, bila sam kod svog doktora opce prakse i tocim se cajem! I na bolovanju do cetvrtka..Goga - nekako vjerujem da ce sve biti ok i da cete izdrzati do visih tjedana! 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Cure cestitam na curkama 🎉🎉
    Meni danas ludnica na poslu al barem je sve dobro proslo ovo sto sam neko vrijeme pripremala, sto mi je vjerojatno i uzrokovalo prehladu i stres. Al s obzirom kak mi proletio dan moram ponovit pitanje od jutra ne znam dal je netko dao odgovor ili ne 🙈? Za ogtt u petrovoj. Kad se treba doc i gdje tocno?

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Mustra šta ti je rekao doktor? Ja ne stignem do svog pa da prepišem haha,.. ja isto lekadol i inhaliram..

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Bok cure, drago mi je da ste sve dobro 😊 cestitam na curama  jesu sad cure i decki otprilike izjednaceni ili i dalje debelo vode decki?
    Mrgud ja ne znam za petrovu, isla sam u dom zdravlja, al predpostavljam da ides tam u labos di se vadi krv i za kombinirani. Mozda ti se jos netko javi danas za tocnu informaciju.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Joj Goga tebe sam preskocila… nadam se da ne ovo sve bespotrebno🤞🤞🤞
    Lorija zapisi mi 11.10.pregled. od danas sam službeno na komplikacijama!

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Joj Goga tebe sam preskocila… nadam se da ne ovo sve bespotrebno🤞🤞🤞
    Lorija zapisi mi 11.10.pregled. od danas sam službeno na komplikacijama!


    Ma tjesim se da je preventiva, ali zvoni mi recenica doktorova od neki dan kao kad prodju ova 2 rizična tjedna,  terapija tokolizom,  inekcije za bebu da predpostvalja  da će tu negdje  i porod  kroz jos  tjedan dva. Od prilike za 4 ukupno. 😳 Mislim  se doktore  pretpostavka  je majka  svih zaje*a… ali hajde  bolje da preventivno urede sve, a šta bude  bit će..  

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Gogga vidis da oni mogu krivo predvidjeti, kak su Ivi govorili kad je bila u bolnici. Glavno da se poduzmi sve potrebne mjere opreza, a ti miruj i cuvaj curicu 😊

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Danas sam u zaostatku… Ovaj cijeli tjedan mi je zapravo kaos sa svim obvezama, ni sama neznam kak cu sve stici a da de ne preforsiram…
    Cestitam na urednim pregledima a pogotovo na malim curkama!!!! 
    Hehe, krenule su se pokazivat 🥰🥰🥰🥰
    Kak sad stojimo s omjerom decki:cure?
    Reserved ajme 5 tjedana!! Brzo ce to!! Ti ces nam onda najvjerojatnije biti prva u grupi 😊
    Goga neka oni poduzmu sve ovo za svaki slučaj, a ja drzim fige na rukama i nogama da su prognoze krive i da cete izdrzati i duze! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼
    Grizli 15.11.ti je sajam beba u Westgate pa ce bit hrpa popusta pa ak dolazite u zagreb vidi da mozda taj vikend iskombinkras… Ja si nekak mislim na tom sajmu ubost popust za kolica, sve one tetra pelene, dekice, autosjedalicu… 
    Nekog sam sigurno preskocila, al mozak mi ne radi stvarno vise… Nekad se bas ko tuka osjecam 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Sutra idem probat nac neku haljinu za promociju od sogorice u petak da izgledam ko zensko i da se skinem iz trudnickih tajica 😜
    Jaivanpa jel sve ok?? Nis se ne javljas… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Iva4 bas ko da me netko nalupo dole.  onak bas osjetim ko da me boli kost. Citala sam da to dodje svima, samo nekima prije. Vjerujem da obzirom da su mi slabi oduvijek i trbusni i ledjni misici, da je meni vec u 23tt krenulo to, jer nema kaj preuzeti opterecenje na zdjelicu.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.