ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Seni1985

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Druga porukica je za Grizli … uh jos je rano za tipkanje :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    jutreko cure..sretno dns na pregledima..💞💞
    samo hrabro i pozitiva💪💪
    ja se idem ustati ove moje skolarce spremiti za skolu☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima!! 
    Iva ja ti vrlo slicno osjetim curku kak ti pises, to sam cak i rekla vec prije. Mislim da cemo ju na judo upisat jednog dana 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Jutro curke?!
    Budna od pola 5 🙈… Za popi…. Sad sam popila kavu kad sam ispratila sve svoje i lagano cu do siska po clexan pa natrag na kauc 🤣
    Sretno curke danas na pregledima i naravno svima sa raznoraznim boljkama da sto prije prodju. 😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Jutro djevojke!
    Ja sam spremna za Petrovu i ni malo nisam optimistična..  plus, pod velikim sam stresom, o tome.bih voljela pokrenuti temu, možda se netko nalazi u sličnoj situaciji

    Jel vam se čini nekada da se mm udaljio od vas u trudnoci? Tj., kako on gura kroz trudnoću?

    Mi smo zadnjih par dana u jako lošem odnosu, skoro pa ni ne pričamo, i kad pričamo, ja se samo rasplacem, pa me to još dodatno ubija u pojam…
    Kako je kod Vas po tom pitanju?

    Veliki zagrljaj svima , i sretno ostatku djevojka danas!

    [lilypie.com]

  • Zoe27

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Jutro cure i sretno svima danas 😀
    Ja imam pitanje vezano uz komplikacije ako se koja razumije.. Sutra trebam otici otvoriti komplikacije, ali na poslu trenutno nema ravnateljice koja treba potpisati R1 obrazac s platnim listama.. Znaci taj obrazac mogu dobiti tek iduci tjedan. Znam da se u pravilu nosi odmah sa svim papirima na hzzo kada se otvara bolovanje, ali nema sanse da ga dobijem prije. Sto mislite hoce li to biti problem sutra? 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ena potpuno te razumijem…na dane smo ja i mm 3 galaksije udaljeni..svatko prica svoje a nitko nikog ne razumije..on je vise racio tip..sve mu je crno/bijelo a ja sam emocio i sve mi je povezano s osjecajima a da ne spominjem hormone sad..i tako nastaju kratki spojevi..nis cudno..probaj nekako skuzit i njega pa ces lakse prihvatiti situacije…a naravno kad ti bude trenutak probaj s njim malo popricati kak se osjecas..sve ce to doci na svoje..
    a sta imas danas u Petrovoj..nisam u toku?

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar miapia

    miapia

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Bok svima. Ja sam se odlucila tek sad priduziti iako vas pratim iz sjene od pocetka svoje trudnoce. Danas smo na 22+6. Zelim Vam se svima zahvaliti za savjete i potporu koju dajete. Nisam bila aktivno sa vama, ali ste me umirile jako puno puta sa svojim prijedlozima i iskustvima. Buduci da sam sad kod kuce, kako bi skratila svoje vrijeme, odlucila sam se pridruziti i dijeliti iskustvo.

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Zoe27

    Jutro cure i sretno svima danas 😀
    Ja imam pitanje vezano uz komplikacije ako se koja razumije.. Sutra trebam otici otvoriti komplikacije, ali na poslu trenutno nema ravnateljice koja treba potpisati R1 obrazac s platnim listama.. Znaci taj obrazac mogu dobiti tek iduci tjedan. Znam da se u pravilu nosi odmah sa svim papirima na hzzo kada se otvara bolovanje, ali nema sanse da ga dobijem prije. Sto mislite hoce li to biti problem sutra? 🤔


    jutro i sretno svima

    Zoe, jesi sigurna da mora ravnateljica potpisati? ne može računovođa? ja radim u školi i meni su rekli da ne mora to ravnatelj, računovođa mi je potpisala

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Zoe27

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Bas sam malo prije bila u racunovodstvu i oni su mi i rekli da mi ne mogu dati do iduceg tjedna dok se ravnateljica ne vrati da potpise.. A znam da sam i one tri platne liste za kredit morala cekati upravo iz toga razloga 🤯

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.