ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Evo me s pregleda i s +3kg 😭 sveukupno +5kg. Mislim da je to puno. S obzirom da sam u prvoj bila na +20kg nebi volila opet 😂😂
    Uglavnom sve ostalo je u redu. Detaljno je pregledao kao i prosli put. Brisevi su svi u redu. Vadila ponovo krv i urin davala,znaci svaki pregled je pis pis u casicu prije vaganja,tlaka itd.
    Slicicu zaboravila ili je nije spremio ovaj put al nema veze.
    Omerta sljedeci pregled mi je ujedno sat vremena prije testa na glukozu. S tim da obavezno jedem i pijem. 😉 jupi. Meni se cude kad ih upitam moram li stvarno jesti ili ne 😂

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ja ti nisam medicinske struke al ako me pamćenje služi novocef se daje za urinarne infekcije🤔
    A mislim to loptanje zubar ginekolog😳🙄🙄🙄 Ja definitivno nebi oba pila. Al to bi ti ginekolog trebao znati reći.
    Red fox da. Sad ga i dalje koristim kad mala ide na wc školjku pa onaj nastavak svako malo to prebrisem,ppspricam. Kad sam dolazila iz bolnice uvijek bi si doma potplat pospricala🙈🙈😂 Izuvamo cipele u hodniku al svejedno. Brijem.znam😂

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Netko je upitao za pranje i spremanje djecije robice.
    Ja sam krenula oko 32-33tt koliko se sjecam.
    Sve ostalo je dvostruki posao.

    Igracke takodjer prala sa Dm-ovim dezifenkcijskim.
    Red jos uvijek mi je taj ruksak u korpi 😂😂😂 i ovdje vidjam mame upravo s tim koji si ti predlozila.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Lorija odlično!! Ja sam ti u prvoj bila na 20 tjedana točno na 5 kila i do kraja dobila još 4. Ne uzrujavaj se pa to je normalna težina!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    BabyD u principu ne moze ti nista biti od dva antibiotika istovremeno jer jedan djeluje na jedne bakterije, drugi na druge. Inace nije bas uobicajeno al sto je tu je. Inace se nikad ne prestaje s terapijom kad jednom pocne jer moze doci do retistencije bakterija.  Kolko jos dugo pijes novocef? U svakom slucaju ako ti gin nije nis posebno rekao mislim da mozes piti oba dva, samo si uzmi probiotike. Kakav ti je dr opce prakse da pitas i njega za misljenje?

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Lavica novocef sam dobila zbog upale uha i limfnog cvora , od toga mi se upalio i zub i otekao zubar daje klavocin jer novocef nece pomoc .. i kao da umjesto novocefa vcrs popijem klavocin i nastavim s njim .. grozno mi je to sto nitko nista ne govori nego samo moras . a mene strah da se nesto ne desi alo umjesto jednog popijem drugi 
    oba skupa nema sanse da pijem 

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lavice ajmee super. To je to! i ja sad furam 20.tjedan
    Smanjit cu malo, ovaj vikend sam stvarno prisrala s hranom 😁 doktor kaze da se ne brinem i da je to sve normalno! 😂

  • Nita9999

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Lavica hvala 😊 to se bas cini zgodno imati za sve povrsine. I ti si onda te igracke koje sviraju s tim pospricala i osusila i to je to?
    Nitanazalost nemam susilicu, zato sam sad mislila dok je jos kolko tolko toplo, ili pricekati sezonu radijatora


    ajoj, da ,nisam ni pitala imas li susilicu, sorry.. .onda sad bih ja to oprala sad jer danju je bas toplo i brzo se ves osusi.. ja sam nekidan jastuke prala i brzo se vani osusili…
    nekako nisam za radijator opciju mada ne znam zasto 😀

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Dobro jutro 😊 netko je pitao za torbu za pelene, ja sam si narucila ovaj ruksak:
    https://www.ebay.com/itm/Lequeen-Nappy-Backpack-Bag-Mummy-Large-Capacity-Bag-Multi-function-For-Baby-Care/153576567793?hash=item23c1e073f1%3Am%3AmTMJHW8xqP5c2m0XiPlRR7w&LH_BIN=1 [ebay.com]
    Ima na ebay-u bas svakakvih.
    Da ja ponovim pitanje kaj se tice pranja igracaka, kak ste vi mislile?


    Plisano u masinu na 30 stupnjeva pa na sunce. Perem na proljece i krajem ljeta. Al moj mali ima 6 plisanaca od kojih voli jednog samo. A te glazbene zivotinje ako se moze izvuc taj spremnik sa baterijom i zvucnikom onda i njih strpam u masinu ako ne pisprejam sa dezinficijskim sprejem i lavandom i stavim na sunce. Ostale sve igracke koje se mogu oprat u lavor a koje ne vlaznima prebrisem ali sada vise ni to samo dok je beba bio

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Red Fox imam jos 5 tableta movocefa za popit 
    a draga dokt opce prakse me otpilila sa rijecima “ Vi ste trudnica konzultirajte se s onim tko Vam je prepisao antibiotike . “ kuja.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.