ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    BabyD 💙

    mene kad uhvati jedno uhvati me sve
    zalosno je sto medicinske savjete skupljamo okolo a omi preposuju antibiotike trudnicama ko da bombone dijele .. ja cu vcrs umjesto novocefa pocet s klavocinom pa sta bude .. klavocin je antb sireg spektra djelovanja pa cemo vidit . jer novocef nije za zubne upale i probleme zato i ne djeluje za zub


    Ma ne samo trudnicama, svima kao da dijele bombone. Ko pokusni kunići su ljudi postali….🤯 Mora netko zaraditi….

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Zoe27

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    BabyD 💙

    mene kad uhvati jedno uhvati me sve
    zalosno je sto medicinske savjete skupljamo okolo a omi preposuju antibiotike trudnicama ko da bombone dijele .. ja cu vcrs umjesto novocefa pocet s klavocinom pa sta bude .. klavocin je antb sireg spektra djelovanja pa cemo vidit . jer novocef nije za zubne upale i probleme zato i ne djeluje za zub


    Ja bi isto na tvom mjestu umjesto novocefa pocela s klavocinom.. Na samom pocetku dok nisam ni znala da sma trudna, imala sam gadnu upalu srednjeg uha i za njega sam pila klavocin

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    BabyD slažem se s curama. Nastavi s klavocinom umjesto novocefa. Lorija čestitam na urednom pregledu. I ja sam između 18 i 22 tt natukla 3kg, pa sam do sada izgubila 2ipo kg. Malo češće jedi manje obroke. Možda si nakupila nešto viška vode. Nema šanse da dobiješ 20kg do kraja. Za taj scenarij trebala bi već sada biti na +9.

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Dobar dan evo i nas :D Lorija čestitke na pregledu :) 
    Ne znam dal je vani pun mjesec al ja noćas nisam spavala…probudila se oko 2 pol 3 i otišla u dnevni do nekih 6 kad sam zaspala evo do 11  Sad prošetala do dalje pekare po kruh i brokulu :) Imam jednu odmah kraj zgrade al reko idem malo štetati jer sam po cijele dane sama u tom stanu xD 
    Ova torba mi se čini super i škicala sam slične na Allie pa možda i uzmem neku takvu…rekla sam jedan dan sjesti i naručiti to što mislim od tamo jer nikad ne znaš koliko ćeš šta čekati  :/ Igračaka još nemamo i mislim da mi osobno plišance nećemo ni kupovati jer su mi oni samo sakupljači prašine, šta dobije dobije..bolje mi ovako neke grice i igračkice a plišanaca imam još i svojih samo ću ih preprati pa koji prežive prežive haha Imam ručno pranje na mašini pa ću ih na to staviti :) Da sad niste spomenule ne bi se ni sjetila da trebam i ovo od kolica oprati…ja to gledala kao nova su šta da perem…ipak ću uzet prašak i omekšivač za bebu pa to oprati dok ih još nismo sklopili. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Annika kako se naručuješ kod ove naše? Telefonom, osobno ili mailom? Vidim da su mi prebacili karton pa sam se mislila ranije naručit..ne znam koliko se kod nje dugo čeka na pregled tj. kakva je gužva? Sa sestrom sam se dog. da bi se naručila kad dođem po doznake al si sad razmišljam možda bolje i prije. 

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Cure, samo da vas pozdravim, nisam bila tu, pa dok sam vas stigla, imala sam 30 stranica 😂 Vidim da ste sve dobro, to je najbitnije 😊 Sretno na pregledima, moj je u petak, jedva čekam 😊

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Lorija bravo za pregled, a kile-lako za njih, otici ce, nek je to najveci problem…🥰
    BabyD mislim da si dobro odlucila. Ja nikako ne bi pila novocef i klavocin u isto vrijeme. Novocef je isto antibiotik širog spektra i daje se kod uroinfekcija i infekcija mekih cesti, al se uz ovo zadnje daje i medazol tako da se pokrije aerobno i anaerobno. Nadam se da ce ti cim prije proci sve boljke. I uzmi si obavezno probiotik 2h prije ili poslje konzumiranja antibiotika. 🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Hvalaa vam cure pomogle ste mi vise nego svi doktori koje sam presla u zadnja 3 dana skupa ♥️ 
    od probiotika sam mislila uzet lactogyn !? ako se smije u trudnoci i nesto za imunitet uz ove prenatale koje vec pijem 

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    BabyD, zubar ti je propisao ispravan antibiotik za lječenje infekcija porijeklom iz zuba. Medazol se dodatno uzima u slučaju šećerne bolesti.
    Nadležni liječnik stvarno nem veze s ovim, vezano je uz spec. područje zubara/otorinca iako je mogla biti taktičnija.

    Redfox, škicam te ruksake duže vrijeme; kakvi su kvalitetom?

    Moja frendica je ljepila uha maloj i to običnim selotejpom; nikakvo ljepljenje ne pomaže; operacije se radi pred školu te u nižim razredima tijekom praznika (kao i op krajnika, pimpača i inih stvari) ili u odrasloj dobi.

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    BabyD bas sam jucer pisala, lactogyn ima samo u sebi dobre bakterije, meni je to gin u bolnici preporucio s obzirom na cijeli spektar antibiotika koji sam dosad primala. Samo procitaj tocno u uputi kad se pije ako uzimas atb, mislim da je 2 sata razmak al provjeri tocno. A za dodatke za imunitet ne znam, ja nisam uzimala nista osim novalac-a, s tim da se trudim jesti raznovrsno i sto manje gluposti 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.