ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mene podsjeca na onaj restoran u Zagrebu istog imena. Mislim da nije svakom bitno da li je ime super popularno ili precesto.. ako ti sjedne na prvu ili se unatoc vise izabranih imena uvijek vracas tom jednom onda je to to. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Samojed mazu ruku aloe verom imas za kupit u ljekarni cak aloa vera gelzeleni je kad ga istisnes dusu dalo za opekline provjereno. Kad mi mali bio beba ispao mi lonac kipuce vode svud po meni muz me cijelu premezao sa tim i do ujurro ni plika ni traga ni nis. Samo mazi. I ja sam skuzila da si to sanjala. Grozno. Pomalo dalje prpc ce to sve iako vjerujem da si se posteno prepala 

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Samojed riblja mast definitivno, smrdi odvratno ali djeluje jako jako brzo, provjereno i previše puta 😅
    Nadam se da će brzo proći, sva sam se najezila samo dok sam čitala brrr

    Nasty zaroktala sam od smijanja, da kit u celofanu 😂😂😂😂😂😂😂

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    lorija

    Jutrooo. Sretno cure danas 😁
    I moje ime je bilo Noel dok me muz nije razuvjerio zbog prijevoda Bozic,a termin mi nije u to vrijeme 😊
    Sad smo jos u potrazi imena 😀
    Gogajavi kako noc prodje.
    Joj Samojed moze bit,ak si se bas prepala. Smiri se sad malo i mazi svoju busicu. Jesi li se puno opekla na kraju?


    P.s. Lorija, još mi reci da su nam prvorodjeni rodjeni na isti datum i to je to🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ne znam dal ste vidjele al perfecta dreams ima trenutno 30 posto na sve proizvode, izmedu ostalog i na djecje madrace. Nije da se bas kuzim kakav bi madrac trebao 🙈. 

    [lilypie.com]

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima, samo kratko da se javim..
    Želim svima svu sreću na pregledima, i želim super vijesti…
    ANNA Nadam se da ćeš konačno dobiti rezultate, i da će vijesti biti super..
    Što se dogodilo Gogi?? Ne mogu ispratiti, puno pišete, a ja sam u selidbi sva, i u završnim detaljima renovacije stana, pa nikako nemam vremena da Vas pratim..
    Vidim da se netko opekao, toga me je najviše strah, želim da što prije prođe, i ne ponovilo se! 🥰

    Ja se nadam da ćemo prije zahlađenja koje najavljuju idući tjedan mi uspjeti srediti stan, jer pojma nemam gdje mi je odjeća za hladnije vrijeme trenutno 🙈🙈🙈

    P.s. imam prijatelja Noela,  oduvijek mi je to zakon ime!

    [lilypie.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Samojed baš noćna mora! Držim ti fige da brzo prođe! Ja opekline mažem isto aloe verom, a osim toga mi je i za ožiljke super.. Čitala sam negdje da se za veće opekline više preporućaju ti gelovi koji hlade tipa aloe vera, nego li masti, jer mast ne omogućava hlađenje opekline iz unutarnjih slojeva takvom brzinom. Ja sam tak zaboravna da me sve strah da isto neko sra..e ne napravim, a imala sam već prije par godina epizodu da sam zapalila pekpapir u protvanu u pećnici, jer je virio i dirnuo gornji grijač… Sreća da je mm staložen dosta i odmah je znao što napravit pa je pogasio sve lupajuć kuhinjskom krpom i još smo pojeli kolač na kraju.. Tak da, pazite i na to ženske!
    Angie ja sam isto gledala taj Pinio u Bubamari! Fora nam je bio jer je neobičan, al imala sam osjećaj da se teže vidi unutra dok ležim na krevetu kroz te debele prečke nego kroz tanke, tak da smo uzeli jedan drugi sa tankim prečkama.. A i ladica se posebno dokupit treba i nema poklopac protiv prašine..

    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Cure, zakon ste 😀 U žurbi čitam i pomislim stvarno se opekla žena , a onda čitam par komentara sreća što je san pa pomislim nisam dobro pročitala, dobro je pa nije stvarno, a ono ipak stvarno 😦 

    Samojed Mnogo mi je žao, sigurno si baš veliki stres doživjela kad te tako i stomak bolio, boli li te sad? Izvini, pisala sam ti, ali sigurno nisi vidjela od svega toga, pa kad stigneš samo mi napiši termin porođaja jer te nemam na listi, a hoću da dodam da je kod tebe dečkić. Zaboraviću opet kasnije ako ti sad ne spomenem 🙈

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Jutro cure sinoc  kasno  zaspala, pa sam kasno ustala. Dok sam doruckovala, izvela Coco , spakovala  muža za put pa sam sad tek usla  na forum. Šta znam, dobro  je za sad  nije kao pred hospitalitaciju,  pratit cu, onako grcevi se pojave povremeno dizem noge, setam lagano, mjenjam  polozaje pa se malo i ublaži, nadam se da će ostati na tome. Za tjedan  mi je pregled, ali ako bude potrebe necu ga cekati nego ću otici ako osjetim pogoršanje. 
    Samojed opekla  sam isto  jednom i baš u BiH 😩 kupila riblju  mast (Jekoderm) cini mi se da se zvala, do sutra nije nista bilo, niti je ostao  oziljam. Sretno cure na pregledima.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Jekoderm sam ja jos u labosu imala stalno uz sebe to se sjecam… 
    A nedavno sam se ja pofurila kipucom vodom iz kuhala po ruci a nisam imala bista doma osim one nivea sos kreme poslije suncanja sa aloe verom i to sam namazala i isto mi je bilo ok, samo mi je bilo malo crveno bez plikova.
    Iva a jbmu… A sta ce ti radit onda? Ko da ih kosta ekstra upalit uzv na 3 sekunde 🤦🏼‍♀️
    Mene danas drzi kuhanje od jutra… Za dorucak gris, pa sam se sjetila i isla napravit strudlu od borovnica i ribizla s grisom i jos cu pec ladice od tikvica i mljevenog mesa za rucak… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.