ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    lorija

    samojed

    Malo ste me nasmijala što ste moj naziv za katastrofu noćna mora služile ko san baš ste me nasmijala od srca, ugl to mi se je zaista desilo evo slika ruke ali namazana je pastom

    Ako budu plikovi veliki. Pravac bolnica. Stara nasa je staviti pastu al ja ne znam koliko ona djeluje bas. Ima i u ljekarnoj neka mast,zaboravila sam kako se zove.
    Nadam se da nije puno. Cuvaj se.
    Ja sam skuzila da se zbilja dogodilo jer si napisala JUCER i spominjes dorucak,cini mi se ☺


    Riblja mast je za opekline… smrdi no pomaze 😀

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ja sam mazala Dermazinom kad sam se opekla na peglu za kosu (prije par godina, jos mi se vide oziljci). Mislim da ta krema nije dopustena u trudnoci, pa onda naci nesto sto je.. mozda obican bepanthen?

    Be the change you wish to see in the world..


  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Ajme Samojed!!! Ja sam shvatila da si sanjala…san mi se cinio grozan, a kamoli da se za stvarno desilo 😲😨😳
    Ako ti je jaka opekotina javi se lijecniku da ne dođe do nekroze i infekcije. Inace je odlicna Dermazin krema protiv opekotina, ali nije namjenjena za korištenje u trudnocu s obzirom da sadrzi sulfadiazin (oblik srebra).

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Lunica i ja sam bas vodom pokušala gasit totalna katastrofa
    Lorija nema plikova samo je crveno 
    Ali sinoć sam se bila zabrinula što me je stomak jako bolio nisam se mogla povjeriti ali sigurno od stresa sad sad je sve dobro 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Uf Samojed dobro se to tebi zapalilo…ja sam isto skontala da je bio san xD Samo to dobro maži da ne poiskaču plikovi.  Potpisujem ovo za riblju mast…ja kad sam sad za Božić prosvijetlila ko lampica od struje moji su mi odmah namazali tu mast i imam minimalne ožiljke..samo gdje je bila dublja rana mi je ostao a ostalo se sve povuklo. Čini mi se i Nevenova mast da je za opekline dobra..ako nije rana.

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Hvala cure na savjetima, imam kući melem i sa njim sam mazala ali otići ću  po tu riblju mast nisam je nikad koristila do sad 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Karlagrahovac dobro došla! Na žalost ne mogu odgovoriti na tvoje pitanje jer nemam ambroziju.. Al neki dan su cure pisale o alergijama. Mislim da će Kengurica više znati o tome..
    Iskreno meni je ime Noel previše popularno u zadnje vrijeme da bi ga dala djetetu. Inače ne volim kad se puno djece zove isto koliko god da je lijepo ime. Zato mi našem još smišljamo.. 
    Sretno cure na pregledima danas! 
    Samojed ajme koji horor, vjerujem da si se prepala baš pošteno.. Nadam se da se nisi puno opekla.
    Ja tražim haljinu za pir.. Uglavnom izgledam kao kit u celofanu🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Sretno na pregledima!! Iva drzim fige da ti pokazu malog boksaca na uzv 😊
    Samojed ajme meni!! Ja isto shvatila da je bio san a kad tamo za stvarno 😱 mazi bilo cime samo da hidratiziras, i melem je ok, al ako ti je upaljeno mozda da odes dr da ne dode do neke infekcije i razvoja bakterija. Sad smo u trudnoci osjetljive na sve.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Ajme Samojed, dobro si onda i prošla….ne mogu si ni zamisliti kak ti je bilo….mene tih požara kuhinjskih najviše strah

    https://www.bubamara.in/djecja-soba/kreveti-i-dodaci/krevetici/pinio-krevet-moon-12060-cm/0500973830032050097 [bubamara.in]
    Evo meni je ovaj kindač zapeo za oko, kak se vama čini??


    Evo mene opet kod vas. Nikako nadoknaditi zaostatke, negdje sam na 1290… 
    Al samo da ovo komentiram, kod većina tih krevetića je ta ladica “otvorena” dok podnicu ne spustiš skroz dolje = kupi se prašina u nju (zoomiraj si https://www.bubamara.in/imgo/050097/4/slika.jpg [bubamara.in])
    Mislim da ikea ima neki gdje ima baš daske preko ladica, pa onda nema tog problema


  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ajmeee Samojed,Sorry pa kako sam ja to krivo povezala🙈🙈🙈🙈🙈🙈 prati stanje pa ako bude nešto gore otidji bar do ambulante.

    Nasty prvi glas da je prepopularno🤔,uglavnom cujem.reakciju da nikad nisu culi za to ime. Mi imamo jednog u vrtiću kojeg znamo i zapravo sam ja pred 6godina upoznala dječaka s tim imenom a nikad ga prije nisam čula i rekla sam da ću tako nazvat sina jednog dana. Mislim da se u današnje vrijeme opterećujemo previše em kako će okolina reagirati,Pa jel dovoljno posebno,jel ga ima svako drugo dijete itd. Što ti sjedne, pravac u matični i ne slušaj druge😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.