ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ja nisam ono shvatila kao san!  Vec da to sto se desilo je nazvala pravom nocnom morom… e sad ne znam, neka nam ona potvrdi.
    Cure, ja se upravo vagala, tocno 47kila!!! Ne znam kada sam zadnji put toliko imala, osim u prvoj trudnoci kad sam pocela dobivati. A mozda trebam jos obaviti broj 2 pa cu bit laksa za kojih pol kile. 
    Sretno danas ba pregledima!! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Omerta ja sam skuzila da je Samojed imala noćnu moru a ne da joj se to stvarno dogodilo🤔

    LoSa vidjet ćemo tamo pon/uto jesam kontaminirala 🙈


    Meni su rezultati bili drugi dan kod gina i na e-građanin.
    Ja sam shvstila da je ovo kod samojed bio san. Joj ja sad u trudnoci svakakve “žive” snove imam.

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    I ja sam skontala da je to bio san, nadam se da i je stvarno tako jer si ne želim zamisliti takav scenarij u zbilji…
    Cure upravo googlam krevetiće sa ladicom/ladicama ispod. Ima nekakva akcija možda ili neki lijepi da ste ga škicali?
    Da smo ostali u stanu takav ne bi ni gledala jer mi ne bi stao i ne bi mi bio praktičan za gurati iz sobe u sobu a sad bi mi baš super došle ladice da tu spremim baby robicu, jer komodu neću uzimat nikako.
    Kindač bude gore u spavaćoj a kod sveki mi je prijenosna kinda još pd cura i njega ćemo smjestit u boravak da bebi tu boravi preko dana. Dakle još mi na spisku ostao taj kindač, kolica, neke sitnice za bolnicu i ja sam spremna…valjda 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Malo ste me nasmijala što ste moj naziv za katastrofu noćna mora služile ko san baš ste me nasmijala od srca, ugl to mi se je zaista desilo evo slika ruke ali namazana je pastom 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ajme Samojed😦😦😦meni se to isto bilo dogodilo..zapalilo mi se ulje u tavi i ja napravila jos goru stvar pa pod vodu isla gasiti tek je onda nastao pravi plamen…cijeli gornji element od kuhinje je bio u plamenu…nekim cudom se ugasio i povukao i nikakvih posljedica nije bilo. Ja vjerujem zbog dobre kvalitete kuhinje☺☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ajme Samojed, dobro si onda i prošla….ne mogu si ni zamisliti kak ti je bilo….mene tih požara kuhinjskih najviše strah 

    https://www.bubamara.in/djecja-soba/kreveti-i-dodaci/krevetici/pinio-krevet-moon-12060-cm/0500973830032050097 [bubamara.in]
    Evo meni je ovaj kindač zapeo za oko, kak se vama čini??

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    samojed

    Malo ste me nasmijala što ste moj naziv za katastrofu noćna mora služile ko san baš ste me nasmijala od srca, ugl to mi se je zaista desilo evo slika ruke ali namazana je pastom


    Ako budu plikovi veliki. Pravac bolnica. Stara nasa je staviti pastu al ja ne znam koliko ona djeluje bas. Ima i u ljekarnoj neka mast,zaboravila sam kako se zove.
    Nadam se da nije puno. Cuvaj se.
    Ja sam skuzila da se zbilja dogodilo jer si napisala JUCER i spominjes dorucak,cini mi se ☺

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Angie ja sam takav kindac naslijedila, ali bez ladica. Meni se cini ful cvrst i stabilan. Iako nisam nikad u zivotu imala kontakt s kreveticima pa ni na znam koje bi mu karakteristike trebale bit 🙈 al je i lijep 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Angieja sam takav kindac naslijedila, ali bez ladica. Meni se cini ful cvrst i stabilan. Iako nisam nikad u zivotu imala kontakt s kreveticima pa ni na znam koje bi mu karakteristike trebale bit 🙈 al je i lijep 😁


    Meni se sviđa jer je neobičan a ladice su mu dodatan plus svakako, i uz to ne djeluje mi preskupo i precijenjeno. Sve se rikta i skida kao i na standardnim kindačima tako da mi je baš super.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.