ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    https://postimg.cc/gallery/372lzf6g2/ [postimg.cc]
    Pokušavam da li mogu staviti tako sliku kao što govorite

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Izgleda da može et to su moja kolica 🤓🤓

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Jako su ti lijepa kolica. Probaj drugi link copy pasteat, onaj thumbnails for forum pa ce se tu direktno vidjeti fotka.

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Iva 😂😂 ma ak ti je nadrazena nemoj ju jos brijati. Vjeruj ja sam isla dlakava ginekolozima i jedna mi je zenska gin rekla da njih uopce ne zanimaju nase dlake, da se bezveze opterecujemo.

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mikio isto pocetkom 7 mjeseca, evo gledam bas 11.07. Na papiru uz radosnicu pise datum 15.07. pa ne kuzim kako je tek sad doslo.. no nema veze. Puno tih besplatnih uzoraka i pokloncica se narucuje pa im ocito treba vremena da to posalju.
    Reserved, o pa mogu misliti kako je tek tebi, ti si 11 tjedana vise od mene.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Kengurice i meni je takav tlak, e da i voda sa malo soli mi isto pomogne….
    Jako lijepa kolica 😊 a i ova robica i medo odjel e su mi preslatki 🙂

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    Evo ovo je što mi imamo za sada :)… Kinderbet smo kupili prekjučer polovno i odma ga sastavili da vidimo jel je sve kako treba biti i super je, kao iz dućana, a uštedjeti na njemu 600 kn :) .. I htjela sam baš takav većih dimenzija i sa kotacicima :) 

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Super su vam stvari. Odjelce batman zakon. 
    Jako mi se svidja ovaj kindač. Mi smo nenadano i kindač dobili na poklon. Ima kotace, tri razine madraca i stranica se spusta i posluzit ce fino. A jos je i lijep sto mi je manje bitno.

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Sretno danas na pregledima ko ima. 
    Ni meni ni hipp ni radosnica jos nisu dosli slala pred mj dana. Napisali u roku 8 dana da ce doc ma to odavno proslo. 
    Nemam ni ja bas nekih kontrola mimo redovnih pregleda a nisam imala ni prije iako sam imala eserihiju i baktetije i bila bolesna.  Neznam mozda ce mi sada dati..

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Gabriel, lijepo!! Mi jos nismo odlucili za curku… Za sad je curka 😃
    Joj slatka robica, i kolica!! mali batman 🙈🙈 bas ja rekla mm neki dan zasto nema batgirl za cure 😜 
    Ja sad promjenila posteljinu i mogla sam odma sebe ic promjenit i istusirat, bila sam mokra do gaca. Sad sam morala klimu upalit 🥵 usred ljeta nisam tolko klimu palila, ocito je sparina + trudnoca dobitna kombinacija 🙄
    Joj iva sretno s brijanjem! Ja se natjeram svakih par dana potegnut da odrzavam dunglu za sad jer mi je sve teze pa da to kolko tolko lici na nesto 🤣

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.