ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LeLu

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozz curke… imam pitanje… da li koja koristila u trudnoci ketonal tablete? Imam bubrezne kamence i to mi jedino pomaze dok me ulovi… a ne preporuca se u trudnoci i sad se bojim da li bude sve ok s bebom… 15tj sam trudna…. hvalaaa

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Cure, malo sam u guzvi. Moja mama nam dosla u goste i biti ce nekih cca tjedan dana (valjda se necemo poklat haha). Pa nisam stigla procitati nista sta je napisano danas. Ali da ne brinete i mislite tko zna sto, javljam vam da jos uvijek nista od nalaza. Vjerojatno danas vise nece ni zvati.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Ma ja udarce bas fino osjetim al mm nikako. Ocito su na unutra vise al su posteni. Sad zadnjih tj dana se malo zategne koza ovisi gdje se smjestila. Ta 2 su bila bas jaca koja je ulovio, a inace cim stavi ruku kad ga zovem mala se umiri. Nadam se da ce imat takav ucinak na nju i kad se rodi da ju umiri 😏
    Lavice samo ti pisi svoja iskustva, imat cemo i mi takvih sigurno 
    Jedva cekam da se pocnemo jadat jedna drufoj na temi bebe 🙈🙈

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Palica 😂😂😂😂 gledam ma sta palica sta sad to eh taj autocorect 😂😂 ali dobro zene smjeh ne skodi zdravo je to 😂😂 beba voli da se mama smije 
    Ne trebaju cipelice..mislim onih debljihcarapice sta imaju izgled cipelice ali sa mekanim dzonom mi dobili nekoliko tih on to sve zgurao sa nogu u roku odmah. Zato tutice sa stopalicama majka a i pokrijes ih za van dekicom ili necim
    Joooj kad se sjetim koliko su mali kad se rode sve sicusno odmah mi toplo oko srca pozelim da je vec 12.2.i da si imam bebu 🥰🥰🥰 
    Mi imamo taj putni krevetic nama je to najisplativija investicija koja postoji i moj se naspavao u tome u tri i pol godine cudo…popodne dok je spavao obavezmo tamo obavezno putovanja obavezno ma dusu dalo. Iskreno i ja sam razmisljala da kupim taj sta se prikaci za krevet i kasnije premjestim dijete i naravno pravi madrac u putni jer ove ogradice me izluduju..te lupa rukama te mu noga zaglavi te mi je bio pao preko jer se nekako neznam popenjao pa one robene ogradice iscupoao sa vezica i umotao se u to ma divljak mali. Ali svakako putni krevetic dusu dao. Ko vrtic nam bas nije sluzio moje dijete je na podu i mojim shistsu spuzvama odraslo ali za spavat za put vrh. 
    Moja beba lupa kad se mali smije i pjeva i dok muz prica za sad 
    Nije problem ako se ne osjeti budu i mirnije bebe neke ako je na pregledu sve ok doc ce udarci sigurno

  • Avatar Reserved123

    Reserved123

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Lelu ja se nebi usudila. Meni ginekolog je rekao samo lupocet koristit i to jedino pod must… ali svakako zovni ginekologa ili doktora opce prakse i zapitaj ga jer nitko od nas nije doktor ode.
    Flower zeno nabijes mi presing ja zasad uzela 4 tetra pelene i kolica a ti imaas skoro sve. Sad cu cijelo popodne trosit 💰💰 🤣

    ♀️1997 /AMH 15,63pmol/ TSH2,17 /PRL blago povišen
    2017-dermoid 9,2cm
    2019- 🩵 T
    2021-biokemijska
    ♂️1992/ asthenozoospermia
    Radimo na 👣 od 1/23
    [tickerfactory.com]

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Reserved123 hahahahaha, ma samo polako 🤣… Nemrem izdržati kad tako nešto vidim u dućanu pa moram uzeti, pogotovo kad sam na komplikacijama i stalno doma pa sam stalno i na internetu na tim stranicama i kak onda ne uzeti 🤣🤣🤣… Ali evo moram se pohvaliti kak smo bili dva tjedna na moru, tad nisam ništa ni kupila, niti gledala, sve mi se i muž čudio, ma jel moguće 🤣😄

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

  • Avatar malabubamara

    malabubamara

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Reserved123

    Lelu ja se nebi usudila. Meni ginekolog je rekao samo lupocet koristit i to jedino pod must… ali svakako zovni ginekologa ili doktora opce prakse i zapitaj ga jer nitko od nas nije doktor ode.
    Flower zeno nabijes mi presing ja zasad uzela 4 tetra pelene i kolica a ti imaas skoro sve. Sad cu cijelo popodne trosit 💰💰 🤣


    Reserved123 da te utjesim, ja jos nisam nista kupila, NISTA! 😂 Samo jednu igrackicu kada sam bila na moru :) 
    Nekako smatram da ima jos dosta vremena, i ima jos mnogo obaveza koje treba da rijesim prije, a za kupovinu cu izdvojiti 10. mjesec :) nekako, kad krenes sa kupovinom, ide to brzo :) 

    [lilypie.com]

  • LeLu

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Reserved123

    Lelu ja se nebi usudila. Meni ginekolog je rekao samo lupocet koristit i to jedino pod must… ali svakako zovni ginekologa ili doktora opce prakse i zapitaj ga jer nitko od nas nije doktor ode.
    Flower zeno nabijes mi presing ja zasad uzela 4 tetra pelene i kolica a ti imaas skoro sve. Sad cu cijelo popodne trosit 💰💰 🤣


    Ma to mi gin napisao… jer su to prestrasni bolovi… pa samo pitam da li mozda koja koristila… jer velim citala sam da nije preporucljivo u trudnoci…pogotovo zadnja 3 mj…

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Malabubamara i moj stoji uspravno, u biti nekako prekrizio noge i da dosad nismo znali spol sad ga doktor ne bi vidio. Kaze, ne mozemo do pise :)
    Annika jel u Zg ides na vjezbe? Jel bed da te pitam di ako je Zg?

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Lelu kod lijekova ti ide prica, ako je veca korist od stete uzima se. Ja za migrene samo paracetamole tamanila, grizla se i zbog toga, ali bolovi su mi danima trajali.
    Vjerojatno su oni procijenili da je bolje da popijes ketonal. Slabo ces na i iskustva po webu, ali vidjela sam da su neke zene i brufen dobile i voltaren no to je bas rijetko. Inace paracetamol se smatra jedinim ‘nestetnim’ jer kao ne prolazi posteljicu, tako nesto. Mozda da odes na hitnu da ti šibnu infuziju paracetamola, meni je to jedan dan bio spas, ipak bolje djeluje. 
    Lavice umirem. Dakle na popis obavezne opreme za izlazak iz bolnice odmah uz autosjedalicu moram upisati palicu, ali kazes 44 je ipak malo prevelika. Vjerojatno zato sto beba ima male rukice 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.