ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    lorija

    Jutroo cure. Sretno danas na pregledu. 🌸🌸🌸 Annaposebno tebi 🙏
    Lalagledala sam sinoc utakmicu 😍😂


    Lorija  koju 🤣 ja slabo inace pratim tako nesto osim kad je prvenstvo pa ne možeš da ne ispratis po nešto. 🙈 no muž ne prati pretjerano

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Jutro cure..sretno danas na pregledima☺☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    iva4

    Jutro macke eto i mene i moje zgaravice i svih boljki🤣
    Gladna sam za poludit!!!!!!!! Dokle vise???
    Nije ni cudo da je i baka od 96 godina primjetila da sam se “malo” zbucala🤣🤣🤣🤷🏼‍♀️
    Sretno svima na pregledima danassss!!!😘😘😘😘😘😘


    Mene isto vec zgaravica zeza. Koma. Nacecer nakon 7 ne smijem nista staviti u usta jer nwma  spavanja tako da gladna idem leci svaku vecer..

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Anna drzim ti fige danas i iscekujem rezultate s tobom, znam da ce biti sve okej🙏🏻❤🥰
    Sretno svima na pregledima i poslovima danas☺️🥰

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Sretno danas na kontrolama!🍀
    Lavice oplakah tvog Hansa 😂😂😂 Sad bi ja muzu rekla ajde ak imas muda, nemoj ju prihvatit😂😂😂 mozda ju vise neces morat ni zvati, vec ce ti sama slati recepte i uputnice🤣🤣🤣
    Al to mi je grozno, dodavat ljude ne znajuci ih, samo zbog cega, veceg broja virtualnih prijatelja?? Kaje s glavom…🤦🏻‍♀️

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cure, sretno na pregledima danas! 
    Jutros mi ginić radi, ostavila sam jučer poruku med. sestri da sam radila pretrage i ogtt i nekako očekujem da će mi se javiti, inače zove kad nisu rezultati idealni. Kod mene su šećer na tašte i CRP povišeni. Ako se ne javi razmišljam se dali da zovem danas ili da pričekam do petka kada ću dobiti nalaze urina i briseva pa da onda zovem. Jer itako ću ga morati kontaktirati zbog neke upale i bakterije ako bude.. Nekako ne želim bit dosadna.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Kengurica, mene muci ambrozija, isto sam se budila po noci smrkava.. a ne pijem nikakve tablete, nije preporucljivo.. nisam nikad ni prije nista uzimala, pretrpim nekako. Inace sam od malena alergicna na pelud i trave, to bude obicno u 5.mjesecu negdje.. a evo zadnjih skoro 10 godina i na ambroziju.
    Mrgud, da probas nesto na prirodnoj bazi, ima po ljekarnama, mislim da znaju oni cak raditi, a mozes i sama nesto smuckati (secer ili krupna sol, kokosovo ulje ili neka druga varijacija..)

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Joj u Zg je zbilja neizdrziva sparina. Nemam nista protiv vrucine no sparina me ubija. Bas sam gledala prognozu i ne cini se da ce stati.
    Ja sam jucer bila na sastanku sa strancima a tamo je nepristojno pitat o privatnom zivotu. Svi su mi kao hledali trbuh a niko nista. Svako malo sam morala izlazit na wc 🤣🤣


    Fakat je smijesno to s trbuhom. Ja isla na go s 18-19 tj. I stvarno ako bi se tak obukla nije mi se vidio trbuh. A bila sam na poslu rekla samo najuzem krugu. Radim inace u velikoj firmi, 150 nas je u zgradi. I sad se vratim s go, i fakat se vidi. I svi pitaju nesto. 😁 mislim ne smeta me, al mi je bas smijesno, udem u wc i uvijek me neko zaskoci sa sto pitanja 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli nisam mutant, majke mi  Kad bi me vidjele uživo pomislile bi da sam presitna da bi prstom makla a kamoli išla drva slagat al em sam žilava em imam pitona u dupetu i ja nemrem bit na miru nikada. Znam kad trebam stat i odmorit i sad kako sam sve okruglija imam sve više tih pauza. Tako uspijem napravit sve što sam si zacrtala a da ne puknem do kraja. Jednostavno sam takva da nemrem gledat da se netko znoji i trga a ja da lezim s nogama u zraku, mene mora potrgat neznam kako da ja ne mrdam s kreveta 
    Evo sad već dučkas obavila, pojela, pristavila kuhat grah….i sad laganini. Mm-a nema do 18 
    Zgaravica…hmmm, mene sinoć prvi put baš zapeklo, al sam to pripisala večeri, pojela malo čajne kobasice.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    LoSa84

    Joj u Zg je zbilja neizdrziva sparina. Nemam nista protiv vrucine no sparina me ubija. Bas sam gledala prognozu i ne cini se da ce stati.
    Ja sam jucer bila na sastanku sa strancima a tamo je nepristojno pitat o privatnom zivotu. Svi su mi kao hledali trbuh a niko nista. Svako malo sam morala izlazit na wc 🤣🤣

    Fakat je smijesno to s trbuhom. Ja isla na go s 18-19 tj. I stvarno ako bi se tak obukla nije mi se vidio trbuh. A bila sam na poslu rekla samo najuzem krugu. Radim inace u velikoj firmi, 150 nas je u zgradi. I sad se vratim s go, i fakat se vidi. I svi pitaju nesto. 😁 mislim ne smeta me, al mi je bas smijesno, udem u wc i uvijek me neko zaskoci sa sto pitanja 😁


    Smišno mi je to.. Mene su na poslu pipkali po trbuhu.. I sto pitanja.. Kod nas nema pardona s pitanjima kao u nekim drugim zemljama.. A primjetila sam da mi neki prolaznici bulje u trbuh.. Moj se stvarno vidi.. Ja se ne sjećam da sam ikad buljila u trudnice. Malo mi je to čudno. A sparina me počela baš smetat, baš se osjećam stlačeno zadnja 3 - 4 dana. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.