ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    lorija

    GogaDinamo 😂😂😂
    Nastyako ne nazovu oni,znaci nije za uzbunu 😊 sacekaj jos taj drugi ostatak nalaza pa otidji. To bilo sljedeci tjedan cini mi se 😊 moze li uciteljka cekati? 😁


    Moja Lorija ovaj tjedan do petka će bit svi nalazi, do idućeg ne bi izdržala, nazvala bi već 17 puta😆 a idući tjedan idem kod tog specijalca da vidimo što će mi specjalno poručiti.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Ja sam ti većinu robice uzela sa Emporiuma, a sad oni imaju i popuste… Pa iz Ethereala tetra pelene, dekice i ovaj jastuk za nošenje, onda nešto iz Kika, Pepca i H&M-a i to je to 😊🙂

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

  • Avatar malabubamara

    malabubamara

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Drugarii, 
    Bili smo na pregledu :) 
    Sve je u redu, beba uspravno stoji u stomaku , sa nogicama ka dole 😄, zato me i boli ponekad stomak, od njenog lupkanja po mjehuru. 
    Ponovo je u polozaju prema kojem nismo vidjeli pol 🙄 izgleda da cu ja morati kupovari sve u neutralnim bojama 😇 
    Preporucila mi je da mogu vec poceti koristiti ulje/melem za omeksavanje medjice. 
    Vidjecemo se ponovo za 10ak dana, tad cu iskoristiti prioiku da popricam s njom o porodjaju. Ne znam sta sve utice na to da li se radja prirodno ili carskim rezom. Ja sam imala 2 oepracije lijevog oka (strabizam) i lasersko skidanje dioptrije na desnom, sada imam dioptriju tipa -0.5, cisto jer mi je lakse lad radim na racunaru, pa ne znam da li to sve moze uticati na nacin porodjaja. 🙄 Da li neka mozda ima iskustva s tim? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    malabubamara laser ti ne utjece na nacin poroda, za ovu drugu operaciju ne znam. Vidjet ce doktori u bolnici prije termina kako ce… barem su meni tako objasnili.
    Meni neki dan iskocila reklamu za Ethereal i bas imaju fora stvari 😀

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Nasty to se zove profesionalna deformacija,nit cekati nit sutit ne mozes 😂😂😂 sve po tvom i sve pod spagu.
    Ma samo nek tebi budu nalazi svi u redu,da si mirna. Bome kako te taj doticni ne zove,ocito OGTT nije alarmantan!! 💪
    Bubamara cestitke na pregledu. Bice je jedna sramezljiva curica pa se skriva tako dugo 😁

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Nasty i ti onda meni napišeš da se javim češće. kako? kako da vas stignem? 
    ja idem na vježbe za trudnice i mogu reći da nas ne štede, čini mi se da ću biti utegnutija nego prije poroda. ali me rastužilo da cura koja je vodila trudnice i vježbala s njima disanje više tamo ne radi. nikad nisam išla ni na kakav tečaj a stalno si mislim da je to disanje nešto super za znati i da bi mi bilo milijun puta lakše da to usvojim

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Iva imaš newborn veličine, makar cipelice ti  ne trebaju

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Cure meni upravo stigle JOS dvije radosnice!! Znaci sad imam sveukupno tri! Ne znam na koju foru, mora da je neka zabuna ili sam ja slucajno narucila vise puta?? Mislim da cu jednu pokloniti frendici koja uskoro treba roditi, ako vec nema.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Iva kad se rodi bebica ima veličinu noge 10-11. Glava cca 44.

    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Hej ljudići, ako mi na uputnici piše samo ogtt je li moram ponijeti i mokraću? Nitko mi ništa nije spomenuo, a vidim po netu da se nosi i mokraća i sad ne znam..

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.